Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 101 Про підсумки опалювального сезону 2015-2016 років та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

05 травня 2016  року

 

№ 101
Про підсумки опалювального сезону   2015-2016 років та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

 

 

 

В осінньо-зимовий період 2015-2016 років підприємствами житлово-комунального господарства здійснено необхідні заходи по забезпеченню сталого функціонування господарського комплексу району.

Протягом опалювального періоду була забезпечена стабільна робота котелень, систем тепло-, водопостачання  і водовідведення та безперебійне теплопостачання об’єктів житлового фонду і соціальної сфери.

З метою попередження та оперативної локалізації можливих аварій на об’єктах життєзабезпечення населення впродовж опалювального періоду діяла оперативно-диспетчерська служба.

В цілому опалювальний сезон в районі пройшов на задовільному рівні. В опалювальному сезоні 2015-2016 років теплом бюджетні установи та організації району забезпечували товариства з обмеженою відповідальністю «Регіон Теплопостачання»,  «Енергозбереження Рівне» та 41 власна відомча котельня. Загальна потужність власних котелень складає 13,92  МВт. Протяжність теплових мереж – 5,75 км. Тепловою енергією було забезпечено 100 % об’єктів соціальної сфери: 18 дошкільних закладів, 43 загальноосвітніх заклади та 2 лікарні.

За рахунок реалізованих енергозберігаючих заходів економія споживання енергоносіїв бюджетними установами в 2015 році становила 0,655 тис. т.у.п., вартість   зекономлених   паливно – енергетичних  ресурсів    –  934,758 тис.грн.

Разом з тим у роботі підприємств житлово-комунальної галузі та бюджетної сфери  мають місце окремі недоліки.

В районі функціонує 5 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Будівельник-63», «Володимирець-Мрія», «Володимирець-Прогрес», «Ескулап», «Володимирецький хуторок».  На даний час триває процес припинення юридичної особи в судовому порядку щодо таких об’єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Володимирець-Мрія», «Володимирець-Прогрес», «Ескулап». Підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи, є неподання впродовж трьох років органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Не затверджені в установленому порядку стратегічні плани розвитку водопостачальних підприємств та схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення в смт. Володимирець та в смт. Рафалівка.

Не проведений енергоаудит комунального підприємства «Аква». 60 % водопровідних мереж з початку введення в експлуатацію не реконструювалися.

Низьким залишається рівень розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги і спожиті енергоносії.

Заборгованість  по квартплаті  станом  на  01.04.2016  року  становить 59,5 тис.грн., рівень проплати – 89 %. Тарифи на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій з 2008 року не переглядалися та  одні з найнижчих в області. 60 % житлового фонду потребує капітального ремонту.

Заборгованість з водопостачання та водовідведення станом  на  01.04.2016 року становить 60,7 тис.грн. Претензійно-позовна робота проводиться на низькому рівні.

Часті прориви водогону призводять до неякісного надання послуг з водопостачання та збитків, яке несе підприємство. Не введена в експлуатацію станція знезалізнення питної води.

В ході експлуатації в минулому опалювальному сезоні суттєвих перебоїв з опаленням навчальних закладів не було.

Для якісного та безперебійного теплопостачання навчальних закладів, а також з метою недопущення аварійних ситуацій та зниження собівартості опалення в  закладах необхідно провести:

  • будівництво блочно – модульної котельні для обслуговування Кідрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • заміну котлів Довговільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великожолудської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Каноницького дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Окремі ділянки доріг району, які обслуговуються філією «Володимирецький райавтодор», та комунальні дороги залишаються в незадовільному стані.

Проблемним питанням лишається оснащення засобами обліку теплової енергії центральної районної бібліотеки, Володимирецької дитячої музичної школи, районного історичного музею.

Керуючись статтями 2, 16, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років:

 

  1. Затвердити

заходи по підготовці господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, що додаються;

склад штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, що додається;

положення про проведення районного огляду готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, що додається.

  1. Керівникам бюджетних установ до 15 травня 2016 року розробити та затвердити  заходи з підготовки підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, з урахуванням виявлених недоліків під час минулого опалювального сезону та обстежень підприємств, установ, організацій відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України,  Міністерства з питань  житлово-комунального господарства  України  від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за  № 310/16001.
  2. Штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років провести з 01 по 15 вересня 2016 року районний огляд готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та озвучити підсумки огляду на засіданні колегії у вересні 2016 року.
  3. Виконавцям розпорядження забезпечити виконання заходів та інформувати райдержадміністрацію у встановлені терміни.
  4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 06.05.2015 № 125 «Про підсумки опалювального сезону 2014-2015 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року».
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                                                             В.Хоружий

 

ЗАТВЕРЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької
райдержадміністрації

05.05.2016 року № 101

З А Х О Д И

щодо підготовки господарського комплексу району

до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

№ пор. Найменування заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1 2 3 4
1 Розробити та затвердити заходи з підготовки підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, з урахуванням виявлених недоліків під час минулого опалювального сезону та обстежень підприємств, установ, організацій відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України,  Міністерства з питань  житлово-комунального господарства  України  від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за № 310/16001 До

15 травня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства
2 Подати відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації інформацію щодо запланованих обсягів робіт з підготовки до роботи в зимових умовах До

15 травня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства
3 Подавати відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації інформацію про хід підготовки до роботи в зимових умовах Щомісяця станом на

12 та 24

число

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства
4 Провести ревізії запірної, дренажної, повітрявипускної і регулюючої арматури на теплових мережах. Забезпечити ремонт, відновлення, промивання внутрішньобудинкових систем опалення (особливо у підвальних приміщеннях), запірної та водозливної арматури, ізоляції трубопроводів, утеплення підвальних приміщень житлових будинків і об’єктів соціальної сфери та гідравлічне випробування теплових мереж. До

01 вересня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства
5 Провести роботи на теплоджерелах, магістральних теплових мережах, насосних і центральних теплових пунктах з профілактики, ремонту і заміни обладнання, трубопроводів та систем регулювання і обліку теплової енергії.

Провести роботи з профілактики і ремонту на водопровідних і каналізаційних мережах, насосних станціях, очисних спорудах та інших об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, що перебувають на балансі підприємств.

 

До

15 вересня

2016 року

 

 

 

 

 

 

ТзОВ «Регіон Теплопостачання»,  ТзОВ «Енергозбереження Рівне»

КП «Аква», ТзОВ «Юлія»

 

 

 

6 Провести роботи з підготовки водозаборів централізованого водопостачання до роботи в період весняної повені та паводку 2017 року Лютий 2017 року КП «Аква», ТзОВ «Юлія»

 

7 Забезпечити комплексну підготовку житла, об’єктів соцкультпобуту, підприємств та організацій з підключенням їх до джерел теплопостачання тільки при наявності паспортів готовності об’єктів, ліквідації заборгованості за енергоносії та комунальні послуги До

01 вересня 2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства, Володимирецька дільниця ПАТ « Рівнеобленерго»
8 Провести випробування на гідравлічну щільність внутрішньобудинкових систем опалення, за підсумками якого оформити відповідні акти. До

01 вересня

2016 року

ТзОВ «РегіонТеплопостачання», бюджетні установи та організації
9 Облаштувати місця для зберігання палива До

01 вересня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських,

селищних рад

10 Забезпечити паливом населення та  котельні, що опалюють житло і об’єкти соцкультпобуту місцевих рад, а також об’єкти  інших форм власності

 

До

01 жовтня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських,

селищних рад

11 Не допускати відключення окремих квартир від систем централізованого теплопостачання та влаштування індивідуального опалення у багатоквартирних будинках

 

Постійно ТзОВ «РегіонТеплопостачання», Володимирецька дільниця ПАТ «Рівнеобленерго»
12 Забезпечити надійне електро-, водопостачання котелень та центральних теплових пунктів Постійно Володимирецька дільниця ПАТ «Рівнеобленерго», КП «Аква»
13 Забезпечити розроблення та подання Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації оперативних планів спільних дій, спрямованих на локалізацію аварій у системах тепло-, водо- та електропостачання До

15 вересня 2016 року

Відділ  надзвичайних ситуацій,  житлово-комунального господарства  та енергоефективності райдержадміністрації,  Володимирецька дільниця ПАТ «Рівнеобленерго», КП «Аква», ТзОВ «Регіон Теплопостачання»
14 Провести моніторинг стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років та інформування щомісяця Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації Постійно Відділ  надзвичайних ситуацій,  житлово-комунального господарства  та енергоефективності райдержадміністрації
15 Завершити розроблення схем оптимізації водопостачання міст і селищ міського типу До

30 червня

2016 року

Володимирецька та Рафалівська селищні ради, КП «Аква», ТзОВ «Юлія»
16 Завершити розроблення та затвердження у встановленому порядку  науково обґрунтованих норм споживання води, схем оптимізації водопостачання міст і селищ міського типу, стратегічних планів розвитку підприємств та проведення енергоаудиту До

30 червня

2016 року

Володимирецька та Рафалівська селищні ради, КП «Аква», ТзОВ «Юлія»

 

17 Провести аналіз стану обліку енергоносіїв, води на соціальних  і  комунально-побутових об’єктах та вжити заходів щодо його поліпшення До

30 червня

2016 року

ТзОВ «РегіонТеплопостачання», КП «Аква», ТзОВ «Юлія»
18 Встановити постійний контроль за своєчасним та цільовим використанням коштів, передбачених на модернізацію об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення Впродовж2016 року Розпорядники коштів
19 Організувати проведення в установленому порядку спеціального навчання та перевірку знань осіб, які експлуатують котли, теплотехнічне і електричне обладнання До

01 вересня

2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських,

селищних рад

20 Забезпечити укладання угод на отримання гідрометеорологічної інформації щодо фактичних та очікуваних погодних умов До

01 жовтня 2016 року

Теплопостачальні підприємства
21 Забезпечити проведення розрахунків споживачів за використану електроенергію, теплову енергію, послуги водопостачальних та житло-експлуатаційних організацій в повному обсязі до  початку опалювального сезону

 

До

01 жовтня 2016 року

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських та селищних рад, житлово-комунальні підприємства

 

22 Для сталого енергопостачання господарського комплексу району:

– виконати ремонтні і профілактичні роботи об’єктів енергопостачання і електромереж відповідно до затверджених планів Володимирецької дільниці ПАТ «Рівнеобленерго»;

–   за умови своєчасних розрахунків за використану електроенергію не допускати відключень від джерел електропостачання комунальних об’єктів теплового та водопровідно-каналізаційного господарства

До

15 жовтня 2016 року

 

 

 

 

2016 – 2017 роки

 

 

Володимирецький район електромереж ПАТ «Рівнеобленерго»;

 

 

підприємства теплоенергетики, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства

23 Провести інвентаризацію усіх наявних автономних  джерел енергопостачання на підприємствах та в установах незалежно від форм власності, привести у відповідний  робочий стан дизельні електростанції, інші резервні джерела живлення, забезпечити їх паливом та персоналом для експлуатації До

30 вересня 2016 року

Підприємства, організації та установи незалежно від форм власності, відділ  надзвичайних ситуацій,  житлово-комунального господарства  та енергоефективності райдержадміністрації
24 Для забезпечення безаварійної експлуатації шляхового господарства району:

завершити плановий ремонт доріг загального та місцевого значення в районі;

 

 

забезпечити укладання договорів з постачальними підприємствами щодо заготівлі необхідної кількості протиожеледних матеріалів;

 

підготувати машини, механізми та спецавтотехніку для належного утримання вулично-дорожньої мережі в осінньо-зимовий період;

 

організувати цілодобове чергування та роботу спеціальних машин  і механізмів комунальних підприємств з ремонту та утримання автомобільних шляхів і споруд на них;

 

залучати в установленому порядку техніку підприємств різних форм власності для боротьби із заметами на шляхах;

 

забезпечити своєчасні та безперебійні роботи з прибирання та вивезення снігу згідно з вимогами ДСТУ-3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану»;

 

забезпечити в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих погодних умов першочергову обробку посипочними матеріалами та реагентами проїзних частин вулиць із складними умовами руху, головних магістральних вулиць, а також вулиць, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту загального користування;

 

при внесенні змін до місцевих бюджетів на 2016 рік передбачити цільові видатки на придбання спеціалізованої  техніки

 

 

 

До

01 жовтня 2016 року

 

 

До

01 липня 2016 року

 

 

До

01 листопада 2016 року

 

До

01 грудня 2016 року

 

 

 

В осінньо-зимовий період

2016-2017

років

 

В осінньо-зимовий період

2016-2017

років

 

 

В осінньо-зимовий період

2016-2017

років

 

 

 

 

 

 

2016 рік

 

 

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад,

 

філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад

 

25 Створити десятиденний не зменшуваний запас пально-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи спеціальних механізмів та техніки у зимовий період.

Вжити заходів зі створення запасу необхідного інвентарю для очищення населених пунктів від снігу у разі виникнення надзвичайної ситуації

 

До 01

вересня

2016 року

 

 

2016-2017

роки

 

 

Виконавчі комітети сільських та селищних рад, філія «Володимирецький райавтодор», КП «Аква»

26 Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності вжиття заходів з енергозбереження у побуті, суспільному споживанні Постійно

 

Редакція газети «Володимирецький вісник»,  відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації

 

27 Провести огляд готовності об’єктів господарського комплексу району до зими та підбити його підсумки 01-15

вересня

2016 року

Штаб з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, виконавчі комітети сільських та селищних рад, підприємства комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційні господарства, Володимирецька дільниця ПАТ «Рівнеобленерго»

 

28 Залежно від погодних умов, стану розрахунків за отримані комунальні послуги приймати рішення щодо:

встановлення термінів початку та закінчення опалювального сезону і

здійснення гарячого водопостачання;

впровадження надзвичайного стану тепло- і водопостачання споживачам;

тимчасових зупинок котелень упродовж опалювального сезону;

відключення споживачів у зв’язку із накопиченням боргу за спожиті житлово-комунальні послуги

2016-2017

роки

Бюджетні установи та організації, виконавчі комітети сільських,

селищних рад

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                              С.Римарчук

ЗАТВЕРЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької
райдержадміністрації

05.05.2016 року № 101

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення районного огляду готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

 

Районний огляд готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років проводиться з метою перевірки фактичного стану справ на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності, об’єктах теплового, енергетичного господарства, житлового фонду, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, а також стану доріг і дорожнього господарства, їх готовності до роботи в зимовий період.

Під час огляду увага приділяється зовнішньому вигляду будівель шкіл, закладів культури, житлового фонду та їх готовності до прийняття тепла, реконструкції і ремонту шляхів, тротуарів, шляхопроводів, теплових, водопровідних і каналізаційних мереж та очисних споруд, а також збору і вивезенню твердих і рідких відходів з населених пунктів, наявності та експлуатації сміттєзвалищ, стану вуличного освітлення, якості транспортного обслуговування.

Огляд у районі проводить штаб, до складу якого входять керівники, відповідальні за підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період.

Проведення огляду готовності і висновки відображаються у письмових довідках (форма звіту додається), які після підбиття підсумків на місцях подаються у штаб для узагальнення.

За підсумками огляду в райдержадміністрації проводяться наради за участю керівників виконавчої влади, підприємств і організацій. Головою райдержадміністрації видаються відповідні розпорядження з аналізом роботи керівників бюджетних установ, а також керівників підприємств та установ району.

 

Керівник апарату адміністрації                                                              С.Римарчук

 

Додаток

до Положення про проведення районного огляду готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

 

Підсумки проведення

огляду готовності населених пунктів

до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

сільської (селищної) ради

 

Показники та їх характеристика Один.

виміру

Кіль-кість Фактично

підготов-

лено

Відсоток Всього асигнувань

тис.грн.

1 2 3 4 5 6 7
1 Котельні, всього Од.        
  В тому числі          
  Комунальні Од.        
  Промислових підприємств Од.        
  Організацій,  шкіл, лікарень, клубів та інші Од.        
2 Центральні теплові пункти Од.        
3 Інженерні комунікації          
  Електромережі Км.        
  Теплові мережі Км.        
  Газові мережі Км.        
  Водопровідні мережі Км.        
  Каналізаційні мережі Км.        
  Дороги, всього Км.        
  Втому числі міські Км.        
4 Житло, всього Од.        
  З урахуванням актів готовності до пуску тепла          
  В тому числі          
  Комунальне Од.        
  Відомче Од.        
5 Об’єкти соцкультпобуту, всього          
  В тому числі          
  Заклади  охорони здоров’я Од.        
  Навчальні заклади Од.        
  Дитячі дошкільні заклади Од.        
  Заклади культури Од.        
6 Автотранспортне господарство всього Од.тех-

ніки

       
  В т. ч. пасажирський транспорт          
7 Дорожнє господарство, всього доріг Км.        
  З них підготовлено Км.        
  Заготовлено протиожеледних матеріалів Тис м3        
  Підготовлено дорожньої техніки Од.        
8 Наявність підготовленого персоналу для обслуговування котелень

 

осіб        
9 Готовність об’єктів, що будуються, або ремонтуються Од.        
10 Заготівля палива, всього Тис.тон        
  Для комунальних котелень Тис.тон        
  Вугілля Тис.тон        
  Торф Тис.тон        
  Торфобрикет Тис.тон        
  Інші види палива Тис.тон        
  Для котелень промислових підприємств Тис.тон        
  Вугілля Тис.тон        
  Мазут Тис.тон        
  Пічне Тис.тон        
  Інші види палива Тис.тон        
  Для котелень організацій, шкіл, лікарень, клубів, тощо Тис.тон        
  Вугілля Тис.тон        
  Торф Тис.тон        
  Торфобрикет Тис.тон        
  Інші види палива Тис.тон        
11 Забезпечення паливом населення Тис.тон        
  Вугілля Тис.тон        
  Торфобрикет Тис.тон        
  Дрова Тис.м3        
  В тому числі пільговиків осіб        

 

Сільський (селищний) голова

 

ЗАТВЕРЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької
райдержадміністрації

05.05.2016 року № 101

Склад

штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в

осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

Рижий

Анатолій Петрович

 

перший заступник голови райдержадміністрації,

голова штабу

 

Савсюк

Руслан Васильович

начальник відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації, заступник голови штабу

 

Буткевич

Іванна

Анатоліївна

спеціаліст І категорії відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації, секретар штабу

 

Члени штабу:
Босик

Людмила

Василівна

начальник відділу культури і туризму

райдержадміністрації

 

 

Жмурика

Микола Микитович

 начальник філії «Володимирецький райавтодор»

(за згодою)

 

Караїмчук

Іван

Васильович

 

головний лікар комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» (за згодою)
Кривко

Марія

Михайлівна

 

начальник відділу агропромислового розвитку

райдержадміністрації

Муравинець Андрій

Якович

начальник Володимирецького районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області (за згодою)

 

Осмолович

Олександр

Григорович

Володимирецький селищний голова  (за згодою)
Петрук

Олександр

Миколайович

в.о. начальника головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (за згодою)

 

Пешко

Володимир Володимирович

в.о. начальника Володимирецького цеху електрозв’язку

№ 9 Рівненської філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою)

Сакова

Наталія

Валеріївна

начальник управління освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації

 

Стовба

Василь Олексійович

 

начальник Володимирецького району електричних мереж приватного акціонерного товариства «Рівнеобленерго»

(за згодою)

Чернов

Андрій Володимирович

державний інспектор з енергонагляду за режимами

споживання електроенергії Сарненського відділення Інспекції Держенергонагляду в Рівненській області

(за згодою)

 

Шама

Наталія Олександрівна

 

начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

Шикало

Олена

Єгорівна

 

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Керівник апарату адміністрації                                                                       С.Римарчук

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97