Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 102 Про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2016 року

05 травня 2016 року

№ 102

Про підсумки соціально-економічного
розвитку району та виконання місцевих
бюджетів району за І квартал 2016 року

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 квітня 2016 року № 236 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу області, виконання місцевих бюджетів області за І квартал 2016 року», керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації» та враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за І квартал 2016 року:

  1. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації забезпечити подання управлінню інфраструктури та промисловості облдержадміністрації:

1.1. Інформації щодо стану виробництва промислової продукції в розрізі провідних підприємств за першу декаду поточного місяця (в натуральних показниках) та очікуваних обсягів випуску продукції за відповідний місяць –
щомісяця до 11 числа.

1.2. Аналізу роботи вищезазначених промислових підприємств за звітний місяць (із поясненням, за наявності, негативних тенденцій) – щомісяця
до 05 числа наступного періоду.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

2.1. Забезпечити виконання положень статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії та не допускати кредиторської заборгованості.

2.2. Посилити контроль за дотриманням жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізацією мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.

  1. Сектору «Центр надання адміністративних послуг» та сектору «Державної реєстрації» райдержадміністрації забезпечити надання через центр послуг, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».
  2. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області та управлінню Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області:

4.1. Посилити контроль за юридичним оформленням суб’єктами господарювання права користування земельними ділянками.

4.2. Розглянути питання щодо оптимізації ставки земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні сільгосппідприємств (крім державної та комунальної власності), з врахуванням  пункту 274.2 статті 274 Податкового кодексу України, щодо її граничного розміру.

4.3. При встановленні місцевих податків та зборів забезпечити безумовне дотримання вимог підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України щодо заборони органам місцевого самоврядування встановлювати індивідуальні пільгові ставки для окремих юридичних та фізичних осіб підприємців або звільняти їх від сплати таких податків і зборів.

4.4. Провести необхідну організаційну роботу щодо забезпечення припинення права користування земельними ділянками за наявності підстав, установлених статтею 141 Земельного кодексу України, зокрема використання земельної ділянки не за цільовим призначенням, систематична несплата земельного податку або орендної плати.

4.5. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області активізувати діяльність районної робочої групи, утвореної відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                   09.06.2015 № 156 «Про облік платників та сплату акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів», щодо сплати до місцевих бюджетів акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

  1. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

5.1. Вжити організаційних заходів щодо своєчасного та у повному обсязі завершення сільськогосподарськими товаровиробниками комплексу весняно-польових робіт.

5.2. Провести необхідну інформаційно-роз’яснювальну роботу із виробниками аграрної продукції щодо збільшення ними площ посіву гречки.

5.3. Сприяти залученню інвестицій в агропромисловий комплекс району. Забезпечити формування бази даних тваринницьких приміщень і господарських дворів, які не використовуються, та сільськогосподарських угідь, не задіяних у виробничому процесі, з метою інформування потенційних інвесторів.

  1. Володимирецькому районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області:

6.1. У разі ухилення боржників від виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості із виплати заробітної плати активізувати процес звернень до суду з поданнями про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду боржника – фізичної особи або керівника боржника – юридичної особи за межі України до повного фактичного виконання боржниками виконавчих документів про стягнення боргу з оплати праці та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

6.2. Забезпечити постійний контроль за арбітражними керуючими щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-банкрутах району.

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 08 травня 2015 року  № 130 «Про підсумки соціально-економічного розвитку  району та виконання місцевих бюджетів району за              І квартал 2015 року».
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                             В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97