Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 107 Про районний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції України

17 травня 2016 року

№  107

Про районний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції України

 

На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації  від 18 квітня 2016 року № 203 «Про обласний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції  України», Указу Президента України від 15 березня 2016 року № 94/2016 «Про відзначення  20-ї річниці Конституції України» та з метою належного відзначення у 2016 році 20-ї річниці Конституції України, сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи, формування високого рівня правової свідомості та правової культури населення країни, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України:

 1. Затвердити районний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції України (далі – план заходів) згідно з додатком.
 2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти на реалізацію плану заходів в межах наявних бюджетних ресурсів.
 3. Виконавцям інформувати райдержадміністрацію про хід виконання плану заходів до 29 червня 2016 року.
 4. Відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подати управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 29 червня 2016 року.
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                               В. Хоружий

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження
голови Володимирецької
райдержадміністрації
17 травня 2016 року № 107

 

 

Районний план заходів

із відзначення 20-ї річниці Конституції України

 

 1. Провести в районному центрі, інших населених пунктах району урочисті заходи із відзначення 20-ї річниці Конституції України за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, молоді, військовослужбовців – учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції Гідності та членів їх родин.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних рад

24-28 червня 2016 року

 

 1. Організувати покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків видатним історичним діячам українського державотворення в районному центрі, інших населених пунктах району.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних рад

24-28 червня 2016 року

 

 1. Провести тематичні науково-практичні конференції, круглі столи, інші заходи за участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Червень 2016 року

 

 1. Організувати та провести у закладах культури, освіти, закладах для дітей та молоді інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на:

єднання суспільства, зміцнення громадянського взаєморозуміння у питаннях національної історії, становлення демократичної держави;

донесення до широкої аудиторії інформації про історію конституціоналізму в Україні, основні напрями удосконалення Конституції України, напрацювання у сфері конституційної реформи.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Червень  2016 року

 

 1. Сприяти підтримці ініціатив науковців, громадських об’єднань, спрямованих на популяризацію у засобах масової інформації, закладах культури, трудових колективах питань щодо розвитку конституціоналізму в Україні, проведення конституційної реформи.

 

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації,

Червень 2016 року

 

 1. Організувати виставки фото- та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Червень 2016 року

 

 1. Провести в населених пунктах району культурно-мистецькі заходи, акції, спортивні змагання, присвячені 20-й річниці Конституції України.

 

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Червень 2016 року

 

 1. Забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та відзначення 20-ї річниці Конституції України, а також трансляцію тематичних радіопередач, пов’язаних із прийняттям Основного Закону України.

 

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях», комунальне підприємство «Редакція газети «Володимирецький вісник»

Упродовж червня 2016 року

 

Керівник апарату адміністрації                                                        С. Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97