Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 11 Про введення карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях на території району

герб_для розпоряджень

УКРАЇНА
ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

21 січня 2016 року № 11
Про введення карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях на території району

Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 30  Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, статті 32  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, розпорядження голови райдержадміністрації від  30 жовтня 2013 року “Про заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в районі на 2013-2018 роки”, на підставі рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району № 2 від 21 січня 2016 року, з метою попередження захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції:

  1. Ввести на території району з 22 січня 2016 року карантинні заходи по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях відповідно до „Плану профілактичних заходів щодо попередження захворювань на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції у Володимирецькому районі на 2013 – 2018 роки”.
  2. Управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації призупинити з 22 січня 2016 року по 01 лютого 2016 року навчально-виховний процес у навчальних закладах району.
  3. Заборонити проведення масових заходів на території району до зняття обмежувальних протиепідемічних заходів.
  4. Ввести заходи індивідуального захисту для працівників державних установ, закладів торгівлі (ринків, кіосків, тощо), громадського харчування, перукарень, банківських установ тощо.
  5. Керівникам підприємств, установ та організацій району різних форм власності забезпечити у приміщеннях дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів (провітрювання, вологе прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів, дотримання оптимального температурного режиму).
  6. Комунальним закладам “Володимирецька центральна районна лікарня”, “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”:

6.1. Терміново забезпечити лікувально-профілактичні заклади району необхідною кількістю засобів для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

6.2.  Заборонити відвідування хворих стаціонарів.

6.3.  Ввести заходи індивідуального захисту для медичних працівників.

6.4.  Забезпечити медичне обслуговування хворих з підозрою на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції по місцю проживання.

6.5. Посилити проведення санітарно-просвітницької роботи з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу шляхом виступів на радіо, районній газеті “Володимирецький вісник”, проведення бесід серед населення району.

  1. Комунальному закладу “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” забезпечити амбулаторний прийом хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у вихідні та святкові дні.
  2. Кузнецовському міськрайонному управлінню головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області спільно з комунальним закладом “Володимирецька центральна районна лікарня”, комунальним закладом “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”:

8.1. Забезпечити проведення щоденного моніторингу за станом захворюваності  населення району на грип та гострі вірусні інфекційні захворювання, залучивши до цього необхідну кількість медичного персоналу.

8.2.  Щоденно до 14 години надавати райдержадміністрації інформацію щодо захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

8.3. Для прийняття рішення щодо подальшого призупинення чи відновлення навчально-виховного процесу надати до 13 години 29 січня     2016 року голові райдержадміністрації інформацію щодо захворювання учнів на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Рижого А.П.

Голова адміністрації                                                                      В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97