Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 110 Про стан оформлення прав користування земельними ділянками, що перебувають у користуванні державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших органів державної влади

17 травня 2016 року

№ 110

Про стан оформлення прав користування земельними ділянками,
що перебувають у користуванні державних  підприємств, установ
і організацій, що належать до сфери управління міністерств,
інших органів державної влади

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.03.2016 року № 162 «Про стан оформлення прав користування земельними ділянками, що перебувають у користуванні державних  підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших органів державної влади», відповідно до статтей 2, 13 Закону України «Про місцеві    державні адміністрації», з метою виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», доручення Кабінету Міністрів України від 23.06.2015 року № 26286/1/1-15:

 1. Виконкомам сільських, селищних рад направити листи державним та комунальним підприємствам, установам та організаціям щодо оформлення права користування земельними ділянками до 15 червня 2016 року.
 2. Рекомендувати:
  • Виконкомам районної, селищним та сільським радам:
 • винести на розгляд чергових сесій питання про виділення коштів, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на проведення інвентаризації земель з метою оформлення права користування земельними ділянками державними та комунальними підприємствами;
 • забезпечити організацію робіт щодо оформлення комунальними підприємствами, установами та організаціями права постійного користування земельними ділянками.
  • Місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним та комунальним підприємствам, установам та організаціям замовляти розроблення документації із землеустрою в державних підприємствах, що належать до сфери управління Держгеокадстру.
 1. Управлінню Держгеокадстру у Володимирецькому районі Рівненської області надавати всебічну допомогу при оформленні права користування земельними ділянками державними та комунальними підприємствами району.
 2. Виконавцям про хід реалізації пунктів 1, 2 розпорядження інформувати Управління Держгеокадстру у Володимирецькому районі Рівненської області до 20 грудня 2016 року.
 3. Управлінню Держгеокадстру у Володимирецькому районі Рівненської області узагальнену інформацію про оформлення права користування земельними ділянками державними підприємствам, установам та організаціям подати Головному управлінню Держгеокадастру у Рівненській області до 25 грудня 2016 року.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Рижого А.П.

 

Голова адміністрації                                                                           В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97