Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Завідувач сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

Загальні вимоги
Посадові обов’язки Аналізує діяльність інститутів громадянського суспільства в районі.

Готує пропозиції щодо здійснення райдержадміністрацією заходів із метою створення належних умов для діяльності інститутів громадянського суспільства в районі, їх залучення до формування та реалізації державної і регіональної політики.

Організовує вивчення громадянської думки щодо діяльності райдержадміністрації, проблемних питань району, підготовку пропозицій за результатами відповідних досліджень.

Спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації проводить просвітницькі кампанії для різних верств населення, інститутів громадянського суспільства з метою ознайомлення їх з механізмами участі у формуванні та реалізації державної та регіональної політики.

Забезпечує функціонування системи постійного моніторингу громадсько-політичних настроїв населення та оцінки суспільно-політичної ситуації в районі.

Визначає функції та ступінь відповідальності головного спеціаліста сектору за окремі ділянки його діяльності.

Планує роботу сектору, вносить пропозиції  щодо формування планів роботи райдержадміністрації.

Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції сектору, та розробляє проекти відповідних рішень.

Забезпечує подання голові районної державної адміністрації інформаційно-аналітичних матеріалів щодо розвитку суспільно-політичної ситуації, діяльності суб’єктів громадсько-політичного життя і місцевих органів влади та внесення пропозицій щодо формування і реалізації державної та регіональної політики.

Здійснює аналіз діяльності, організовує та забезпечує взаємодію органів виконавчої влади з політичними партіями, громадськими організаціями що належать до компетенції сектору.

Проводить оперативне інформування засобів масової інформації щодо діяльності голови райдержадміністрації, його першого заступника, заступників, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, надає засобам масової інформації матеріали про діяльність райдержадміністрації.

Готує та розміщує на офіційному веб-сайті Володимирецької райдержадміністрації інформацію про проведення заходів органами виконавчої влади.

Здійснює інші передбачені чинним законодавством повноваження.

Умови оплати праці Посадовий  оклад –  5300 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного  службовця  згідно з чинним законодавством
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Призначення на посаду безстрокове
Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів  для зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 зі змінами, до якої додається резюме в довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів)  про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Оригінал посвідчення  атестації щодо  вільного володіння державною  мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково представляється для проходження тестування.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2017 рік.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Термін подання документів до 27.06.2018 18.15 год. 2018 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу 05.07.2018 року о 10.00  год. за адресою: 34300, Рівненська область, смт Володимирець,

вул. Грушевського, 56

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Шилак Оксана Миколаївна, тел.(03634) 2-56-60, voluper@ukr.net

 

 

Кваліфікаційні вимоги
Освіта Вища гуманітарна освіта не нижче ступеня магістра
Досвід  роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною  мовою Вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимог
Уміння працювати з комп’ютером   1) володіння комп’ютером на рівні досвідченого

користувача;

2) досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office     (Word, Excel);

3) використовувати  офісну техніку

Необхідні ділові якості

 

1)  вміння активно слухати;

2)здатність концентруватись на деталях;

3) аналітичні здібності;

4) оперативність

Необхідні особистісні якості 1)      креативність;

2)      ініціативність;

3)      відповідальність;

4)      комунікабельність;

5)       повага до інших;

6)      неупередженість;

7)         дисциплінованість

 

Професійні знання
Знання законодавства

 

1. Конституція України;

2. Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

3. Закон України «Про державну службу»;

4. Закон України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закони України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», постанови КМУ від 04.01.2002 року №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», від 29.08.2002 року №1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади».

 

 

Начальник відділу юридично-кадрової                                               Т. Мастій

роботи апарату райдержадміністрації

 

Наказ № 34-к

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97