Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Що робити якщо права на Вашу земельну ділянку зареєстрували без вашо говідома?

Що робити якщо права на Вашу земельну ділянку зареєстрували без вашого відома?

Необхідно звернутись до Міністерства юстиції України зі скаргою.

Відповідно до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 25.12.2015 № 1128 (зі змінами), розгляд скарг на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав належить до компетенції Міністерства юстиції України.

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, субєкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до міністерства юстиції України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня коли особа дізналася, чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.

Розгляд скарг здійснюється Комісією за заявою особи, яка вважає що її права порушено, що подається виключно у письмовій формі та повіиина містити перелік відомостей, визначених вказаним вище Порядком та ст. 37 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

За розгляд скарги Комісією не сплачується жодних зборів.

За результатами розгляду скарги, Комісія може прийняти, зокрема, рішення про скасування рішення про державну реєстрацію прав, що не пізніше наступного дня виконується самим Міністерством юстиції.

Якщо комісія під час розгляду скарги визнає необхідним проведення перевірки зазначених у скарзі обставин правоохоронними органами, субєкт розгляду скарги надсилає відповідні відомості правоохоронним органам.

Отримати інформаційну та консультаційну допомогу у складанні скарги на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора Ви можете в Управлінні державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Івана Вишневського 4а, 4 поверх, каб. 407, тел (0362) 64-27-06.

ОДНАК, у випадку, якщо вам відомо, що державну реєстрацію проведено на підставі підробних документів Вам необхідно самостійно повідомити органи Національної поліції!

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97