Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Звіт про виконання плану роботи райдержадміністрації за червень 2018 року

 

Відповідно до плану роботи на червень 2018 року було проведено ряд запланованих заходів.

Протягом червня до райдержадміністрації надійшло 18 звернень громадян (6 письмових та 12 звернень надійшло під час проведення особистих прийомів громадян головою райдержадміністрації та заступниками голови райдержадміністрації).

Через  органи  влади  вищого  рівня  до  райдержадміністрації   надійшло 5 звернень громадян.

Через Державну установу «Урядовий контактний центр» упродовж червня надійшло 12 звернень громадян. На телефонну «гарячу» лінію Рівненської облдержадміністрації надійшло 5 звернень жителів Володимирецького району.

Протягом місяця відбулось два засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

27 червня на засіданні   колегії   райдержадміністрації   було  заслухано  три  питання: про стан виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, про розвиток Володимирецької дитячої школи мистецтв, про хід виконання програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2018 рік.

За   результатами   розгляду   питань   на    засіданні     колегії     райдерж-

адміністрації в червні прийнято 3  розпорядження голови райдержадміністрації.

15 червня відбулось навчання сільських, селищних голів. Розглядались питання: про стан виконання та джерела наповнення доходної частини місцевих бюджетів району, про зміни в законодавстві України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу деяких підакцизних товарів у визначений згідно їх  рішення час доби, про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва; про стан надходження до місцевих бюджетів плати за землю, про забезпечення організаційної підтримки та сприяння райдержадміністрації в процесі добровільного об`єднання територіальних громад,  про стан паспортизації місць видалення відходів у Володимирецькому районі, про стан створення та функціонування місцевої пожежної охорони на території району, про вжиття додаткових заходів з запобігання розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району, про проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року, про бронювання військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, про відбір громадян на службу за контрактом та проходження навчальних зборів.

Протягом червня сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації до облдержадміністрації підготовлено та надіслано:

– узагальнену інформацію про суспільно-політичну ситуацію в районі;

– 3 інформаційні повідомлення про найважливіші заходи на наступний тиждень;

– 7 щоденних експрес-інформацій про основні події суспільно-політичного та соціально-економічного життя району.

Здійснювалося інформаційне наповнення та оновлення інформації на веб-сайті Володимирецької райдержадміністрації (http://www.volodrda.gov.ua/). За звітний період розміщено 39 інформацій.

У червні фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено аналіз виконання кошторисів бюджетних установ районного бюджету за 5 місяців 2018 року, захищених та першочергових статей видатків, залишків невикористаних коштів на рахунках установ. На підставі проведеного аналізу встановлено, що видатки по захищених та першочергових статтях використано в межах кошторисних призначень.

У червні проведено аналіз виконання доходної частини та видаткової частини зведеного бюджету району за 5 місяців 2018 року. В результаті аналізу встановлено, що доходна частина зведеного бюджету в частині власних надходжень   виконана   на  129,2 %,   при   плановому  завданні   в   сумі  26268,1 тис. грн., фактично надійшло 34118,1 тис. грн. По видах бюджетів власні   доходи   виконано:  районний  бюджет – 130,9 %, селищний бюджет – 118,9 %, сільський бюджет – 137,4 %.

Видаткова частина зведеного бюджету району за 5 місяців 2018 року виконана   на   85,7  відсотка   при   плановому   обсязі   видатків  в  сумі  301978,2 тис. грн. фактично використано 258869,0 тис. грн.

У червні фінансовим управлінням райдержадміністрації перевірено і погоджено 48 висновків Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області на повернення зайво та невірно зарахованих сум платежів.

Працівники відділу економічного та агропромислового розвитку  райдержадміністрації у червні 2018 року  брали участь:

07 червня – у виставці «Агро 2018» м. Київ;

08 червня – у нараді з сільськогосподарськими підприємствами по пожежній безпеці;

08 червня – у навчальній поїздці до Млинівської ОТГ «Формування ОТГ довкола райцентру. Вивчення досвіду діяльності Млинівської ОТГ;

26 червня –  у   засіданні   в   приміщення       Володимирецької       райдержадміністрації за участю консультантів Рівненського регіонального Офісу реформ Асоціації міст України з провадження децентралізаційної реформи в межах проекту «Пульс» та відповідно до Плану дій з активізації впровадження в Рівненській  області реформи місцевого самоврядування у 2018 році Рівненської ОДА;

27 червня – у семінарі в приміщенні Антонівської сільської ради, на тему «Переваги децентралізації та перспективи створення ОТГ», за участю представників Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», сільських голів та депутатів Антонівської та Городецької сільських рад.

У червні 2018 року сектором «З державної реєстрації» відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації прийнято від суб’єктів звернень  та зареєстровано 815 заяв про надання адміністративних послуг. Протягом червня адміністраторами центру видано та надіслано через засоби поштового зв’язку 771 результат надання адміністративних послуг.

За підсумками роботи центру до районного бюджету у червні 2018 року  надійшло 16,2  тис. грн., з початку року надійшло  111,4 тис. грн.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації призначено державну соціальну допомогу  661 особі.

Прийнято  від  громадян згідно переліку документів 16 особових справ,  30 довідок та 6 заяв на призначення коштів громадянам, які потерпіли внаслідок аварії  на   ЧАЕС.  Нараховано  по   відомостях   п. 11 ст. 30  – 8066 одержувачам, ст.48 – 2 дітям-інвалідам по  1264 грн. Протягом місяця на придбання ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи нараховано 85928 грн., використано – 85928 грн. Для здійснення безкоштовного зубопротезування потерпілим громадянам в розмірі 7472 грн., використано 7472 грн.

Протягом червня відбулося 1 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат.

Станом на 01.06.2018 року 76 осіб або 40 родин перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі даних по внутрішньопереміщених особах.

Протягом червня службою у справах дітей райдержадміністрації проведено обстеження умов проживання 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, виховуються в прийомних сім’ях на території району.

Протягом червня проведено 34 профілактичні бесіди з дітьми, які схильні до правопорушень.

Протягом місяця службою у справах дітей райдержадміністрації взято участь у  5 судових засіданнях.

Протягом місяця спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей  та  молоді  райдержадміністрації  здійснювалося   супроводження  15 сімей, в яких виховується 55  дітей та 12 осіб, які опинилися  у складних життєвих обставинах.

При районному  центрі соціальних служб  для сім’ї,  дітей та молоді функціонує консультативний пункт. За індивідуальними консультаціями  протягом місяця звернулось 16 осіб.

З метою профілактики негативних тенденцій, подолання складних життєвих обставин спеціалістами центру було здійснено виїзди в населені пункти  району,  а  саме: с.Новаки, с.Озеро, с.Балаховичі, с.Полиці, с.Заболоття, с.В.Жолудськ, с.Лозки, с.Берестівка. Під час виїздів роботою було охоплено 17 сімей, в яких виховується 55 неповнолітніх дітей.

Протягом місяця роботою було охоплено 80 демобілізованих учасників антитерористичної операції, що проживають на території району.

Спеціалістами центру та фахівцями із соціальної роботи з метою здійснення контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини було здійснено відвідування та перевірку 5 сімей. В ході перевірок фактів нецільового використання коштів виявлено не було.

Протягом червня управлінням містобудування та архітектури, надзвичайних  ситуацій   та   житлово – комунального   господарства    райдерж-

адміністрації видано 20 будівельних паспортів на забудову індивідуальних житлових будинків з господарськими будівлями і спорудами, погоджено 69 висновків на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, 2 паспорти прив’язок тимчасових споруд для підприємницької діяльності, 3 містобудівних умови та обмеженння для забудови земельних ділянок.

16 червня відділом освіти райдержадміністрації проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти з порядком денним: про результати контролю за правильністю нагородження  випускників загальноосвітніх закладів району золотою та срібною медалями, Похвальними грамотами та  видачею свідоцтв з відзнакою, про порядок формування робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2018-2019 навчальний рік, про стан організації харчування учнів  у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2018-2019 навчальному році, про стан відвідування учнями навчальних занять за ІІ семестр 2017-2018 навчального року.

Упродовж червня до відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації суб’єктами подання відомостей про виборців  подано 70 відомостей періодичного поновлення. За результатами опрацювання до бази даних Реєстру було опрацьовано 368 записів про виборців (з них внесено 57 нових та знищено 54 записи).

          Протягом червня відділом культури і туризму  райдержадміністрації    проведено ряд заходів різноманітного характеру.

            17 червня у Володимирецькому районному  будинку культури  проведено концертну програму з нагоди святкування  Дня  медичного працівника.

22 червня у смт Володимирець біля пам’ятника Матері Вітчизні проведено мітинг з нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

23 червня з нагоди Дня державного службовця у приміщенні Володимирецької дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт кращих колективів та вокалістів за результатами районного огляду Володимиреччина культурна.

24 червня з нагоди відзначення Дня молоді у смт Володимирець на майдані Єдності проведено розважальну вечірку. В закладах культури району проведено вечори відпочинку.

27 червня у Володимирецькому районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України.

Протягом місяця до Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках «КЗ «Володимирецька ЦСПШБ» читачі – діти, мами, бабусі прийняли участь та цікаво провели дозвілля у організованих бібліотеками заходах: малюнок на асфальті «Хай дитинство буде щасливим», «Дитинство-найкраща пора», вернісаж малюнків «Я малюю Україну», художній вернісаж «Світ очима дітей», лялькова вистава «Права дітей в казках» (районна бібліотека для дітей),
майстер-клас виготовлення метеликів, флеш – моб «Конвенція ООН про права дітей», «Діти за щасливе майбутнє України», – вікторина – «Права дітей в картинках» та інші.

Протягом місяця районний музей відвідало 62 особи, туристично-інформаційний офіс – 40 осіб.

 

 

 

        

 

 

        

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97