Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Офіційний інформаційний портал Пенсійного фонду України

Сьогодення неможливо уявити без досягнень науково-технічного прогресу. В свою чергу, органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним. З цією метою створено веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Його адреса http://portal/pfu/gov/ua.

Веб-портал надає можливість отримання різнопланової інформації.

Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на веб-порталі, може отримувати щомісяця на свою електронну скриньку дані з системи персоніфікованого обліку. У них вказано, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, які суми внеску перераховані з цієї заробітної плати, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати. Все це дає можливість контролювати роботодавця.

Страхувальники (роботодавці), які зареєстровані на порталі, можуть отримати виписки з даними про стан розрахунків, контролювати надходження коштів, звітів, щодо сум нарахованого єдиного внеску та виникнення заборгованості з його сплати.

Пенсіонери — користувачі порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати такі відомості з власної справи:

  • назва Закону України, згідно з яким призначена пенсія;
  • вид пенсії;
  • сума призначеної пенсії;

–   дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, призначених на певний строк).

 

Також веб-портал дає можливість:

– подати запит для підготовки різних довідок у паперовому вигляді, що видаються Пенсійним фондом, і потім лише з’явитись для отримання готової довідки;

  • записатись на прийом до керівництва чи відповідальної особи;

– відправити скаргу до управління, на яку обов’язково прийде відповідь, адже кожне звернення фіксується електронною системою і перебуває на контролі.

Тобто, створення веб-порталу — це ще один крок для того, щоб спростити спілкування громадян з Фондом, масимально наблизити наші послуги до людей.

Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Щоб сторонні особи не змогли скористатися Вашими даними, інформація надходитиме у такому вигляді, що за нею буде неможливо ідентифікувати особу, її неможливо скопіювати чи роздрукувати. Це теж зроблено з метою захисту персональних даних. Всі послуги, надані веб-порталом, абсолютно безкоштовні. Для реєстрації на веб-порталі необхідно звертатися до територіального управління Пенсійного фонду. При собі мати довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Консультації з даного питання можна отримати за телефоном 2-57-88.

 

Заступник начальника

Володимирецького об’єднаного

управління ПФУ Рівненської області

Анжеліка Подерня

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97