Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 119 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22 грудня 2015 року № 386 «Про районну програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік»

27 травня 2016 року

№ 119

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації
від 22 грудня 2015 року № 386
«Про районну програму матеріальної підтримки
учасників антитерористичної операції
та мобілізованих осіб на 2016 рік»

Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, осіб, мобілізованих відповідно до Указів Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», від 14 січня 2015 року № 15 «Про часткову мобілізацію» та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції:

 1. Викласти додаток 1 до розпорядження голови райдержадміністрації від 22 грудня 2015 року № 386 «Про районну програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік» в новій редакції, що додається .
 2. Викласти Порядоквикористання коштів районної Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 грудня 2015 року № 386 «Про районну програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік» в новій редакції, що додається.
 3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

 

Голова адміністрації                                                                                                      В. Хоружий

 

Додаток 1
до розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації

27 травня 2016 № 119

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік

 

І. Загальні положення

Метою Програми є здійснення матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб, військовослужбовців батальйону територіальної оборони «Горинь» та членів їх сімей.

Мобілізовані особи – особи, мобілізовані відповідно до Указів Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», від 14 січня 2015 року № 15 «Про часткову мобілізацію».

Дія цієї Програми поширюється на осіб вищезазначеної категорії, які зареєстровані на території Володимирецького району.

Дія цієї Програми не поширюється на мобілізованих осіб, які проходять службу у військових комісаріатах.

 

ІІ. Відповідальні за виконання

 

Районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат.

 

ІІІ. Фінансування Програми

 

Джерелом фінансування Програми є районний бюджет.

Кошти Програми виділяються у встановлених межах для надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, військовослужбовцям.

Обсяг видатків для фінансування Програми на 2016 рік визначається у межах призначень на відповідний бюджетний рік.

Фінансування витрат проводиться відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації на підставі рішень Комісії у межах призначень на відповідний бюджетний рік.

Розпорядником коштів Програми є управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

 

 1. Цільове призначення коштів програми

 

Кошти програми використовуються з метою:

1) надання одноразової грошової допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, військовослужбовцям батальйону територіальної оборони «Горинь»;

2) надання одноразової грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми, захворювання у наслідок участі в антитерористичній операції;

3) надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб, військовослужбовців батальйону територіальної оборони «Горинь».

4) встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди.

 

 1. Розмір матеріальної підтримки

 

Розмір матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, військовослужбовцям батальйону територіальної оборони «Горинь», їх сім’ям становить:

 

  2016 рік
Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань, грн.  1 000
Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми, захворювання, грн.  2 500
Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті), грн.  5 000
Одноразова грошова допомога для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди  

8 000

 

Керівник апарату адміністрації                                                      С.Римарчук

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації

27 травня 2016 № 119

 

Порядок

використання коштів районної програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік

 

 

 1. Надання грошової допомоги

Для розгляду на Комісії заявник подає пакет документів до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації виносить документи на розгляд Комісії.

Комісія приймає протокольні рішення та надає їх голові райдержадміністрації для прийняття розпорядження. Протоколи веде секретар комісії.

Перерахунок коштів одержувачам допомоги здійснюється через розпорядника коштів Програми – управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

1.1. Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, військовослужбовцям батальйону територіальної оборони «Горинь»

Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань надається учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, військовослужбовцям батальйону територіальної оборони «Горинь».

У разі неможливості подачі документів особисто вищезазначеними особами, за отриманням допомоги може звернутися один з членів їх сім’ї — дружина (чоловік), батьки, діти.

Список осіб, які проходять службу у батальйоні територіальної оборони «Горинь» та осіб, які призвані до Збройних Сил України відповідно до Указів Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», від 14 січня 2015 року № 15 «Про часткову мобілізацію» надає Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат за запитом райдержадміністрації.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

а) учасники антитерористичної операції, мобілізовані особи, військовослужбовці батальйону територіальної оборони «Горинь»:

 • заява на ім’я голови райдержадміністрації;

 • копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

 • розрахунковий рахунок одержувача коштів;

 • копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об’єднаним районним військовим комісаріатом).

б) один з членів сім’ї осіб, зазначених у пункті «а»:

 • заява на ім’я голови райдержадміністрації;

 • копія паспорта та копія ідентифікаційного номера учасника антитерористичної операції;

 • копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об’єднаним районним військовим комісаріатом);

 • розрахунковий рахунок одержувача коштів;

 • копія свідоцтва про шлюб — для виплати грошової допомоги дружині (чоловікові);

 • копія свідоцтва про народження — для виплати грошової допомоги батькам осіб, зазначених у пункті «а»;

 • копія свідоцтва про народження дитини — для виплати грошової допомоги дітям осіб, зазначених у пункті «а».

 

1.2. Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми, у наслідок участі в антитерористичній операції

 

Для отримання грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми подаються такі документи:

 • заява на ім’я голови райдержадміністрації;

 • копія паспорта та ідентифікаційного номера заявника;

 • копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції;

 • копія довідки військово-лікарської комісії, свідоцтва про хворобу (видається медичними установами, де проводилось лікування);

 • розрахунковий рахунок одержувача коштів;

 • інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

1.3. Одноразова грошова допомога сім’ям загиблих учасників

антитерористичної операції, мобілізованих осіб, військовослужбовців батальйону територіальної оборони «Горинь»

За отриманням одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи, військовослужбовця батальйону територіальної оборони «Горинь» можуть звернутися дружина (чоловік), батьки, діти.

Для отримання грошової допомоги у разі загибелі (смерті) подаються такі документи:

 • заява на ім’я голови райдержадміністрації;

 • копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

 • копія свідоцтва про смерть;

 • копія лікарського свідоцтва про смерть;

 • копія повідомлення військової частини про смерть учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи, військовослужбовця батальйону територіальної оборони «Горинь» ( у разі смерті демобілізованої особи – не подається);

 • копія свідоцтва про шлюб — для виплати одноразової грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого;

 • копія свідоцтва про народження загиблого — для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого;

 • копія свідоцтва про народження дитини — для виплати одноразової грошової допомоги дитині загиблого;

 • розрахунковий рахунок одержувача коштів;

 • інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

1.4. Одноразова грошова допомога для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди

За отриманням одноразової грошової допомоги для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди можуть звернутися дружина (чоловік), батьки, діти.

Для отримання грошової допомоги для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди подаються такі документи:

 • заява на ім’я голови райдержадміністрації;

 • копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

 • копія свідоцтва про смерть;

 • копія лікарського свідоцтва про смерть;

 • копія повідомлення військової частини про смерть учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи, військовослужбовця батальйону територіальної оборони «Горинь»;

 • копія свідоцтва про шлюб — для виплати одноразової грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого;

 • копія свідоцтва про народження загиблого — для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого;

 • копія свідоцтва про народження дитини — для виплати одноразової грошової допомоги дитині загиблого;

 • розрахунковий рахунок одержувача коштів;

 • інші підтверджуючі документи (за потреби).

Керівник апарату адміністрації                                                      С.Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97