Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Відбулися збори відокремленого підрозділу ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» Володимирецького району


5 серпня в актовому залі Володимирецької дитячої школи мистецтв відбулися збори відокремленого підрозділу ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» Володимирецького району, під керівництвом заступника голови громадської організації Миколи Юраха, за участю голови Володимирецької райдержадміністрації Володимира Хоружого, заступника голови районної ради Володимира Савоніка, помічника народного депутата України Михайла Герасимчука, членів ветеранської спілки, представників громадськості, ЗМІ.
Почали засідання з розгляду питання виділення земельних ділянок під будівництво для учасників бойових дій, деякі учасники АТО з району хочуть отримати ділянку у смт Володимирець, але ділянок не вистачає. Селищною радою перевага надається жителям смт Володимирець, або тим хто довгий час працює у селищі.
За словами Володимира Хоружого, учасники АТО можуть отримати земельну ділянку у будь-якому місці на території України. А тому попри спротив депутатів, звертатися потрібно повторно, доки питання не буде вирішено позитивно.
Голові райдержадміністрації відомо, що спілка ветеранів АТО займається психологічною та соціальною реабілітацією учасників бойових дій спільно з спеціалістами управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації. Для розширення переліку реабілітаційних послуг було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 11 липня 2018 року №183 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2018 та наступні роки». План заходів передбачає: забезпечення доступності фізкультурно-оздоровчих послуг та послуг зі спортивної реабілітації для учасників бойових дій, поширення інформації про заходи з реабілітації учасників бойових дій, проведення конференції (круглих столів) з обміну досвідом щодо методик та засобів, що застосовуються для поліпшення фізичного і психологічного стану учасників бойових дій, членів їх сімей, родин загиблих, надання фінансової та організаційної підтримки спортсменам та командам району, використання фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд загальноосвітніх навчальних закладів у позаурочний час для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять учасників бойових дій.
Особливу увагу учасники спілки ветеранів АТО звернули на 7 пункт, в якому йдеться про заходи, спрямовані на утвердження поваги до ветеранів війни, учасників бойових дій, їх військових звитяг із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97