Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 120 Про стан здійснення виконавчим комітетом Воронківської сільської ради делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

30 травня 2016 року

120

Про стан здійснення виконавчим комітетом
Воронківської сільської ради делегованих
повноважень, визначених Законом України
«Про місцеве самоврядування  в Україні»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», плану проведення спільних виїзних засідань колегії райдержадміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на 2016 рік управліннями, відділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади здійснено перевірку діяльності виконавчого комітету Воронківської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

При підготовці питання, що виносилось на розгляд засідання колегії райдержадміністрації та координаційної ради, було встановлено, що виконавчий комітет вказаної сільської ради вживає заходів щодо виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розробляються, затверджуються та втілюються в життя відповідні програми і плани, покращується мережа підприємств торгівлі.

Засідання виконкому проводяться регулярно і ефективно, розглядається в порядку контролю і перевірки виконання документів органів влади вищого рівня, рішення виконкому, практичні питання.

Виконавчий комітет приділяє увагу наповненню бюджету, розвитку культури, медицині та соціальному захисту населення.

Разом з тим виявлено ряд недоліків, які потребують вирішення.

Враховуючи зазначене:

  1. Роботу виконавчого комітету Воронківської сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», визнати задовільною.
  2. Виконавчому комітету Воронківської сільської ради:

2.1. На засіданні виконавчого комітету у червні 2016 року детально проаналізувати причини допущених недоліків, розробити та затвердити заходи по їх усуненню. Заходи направити у відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 01.07.2016 року.

2.2. Привести документацію виконкому сільської ради у відповідність до інструкції з діловодства сільської ради, затвердженої розпорядженням сільського голови від 30.12.2015 № 56.

2.3. Постійно контролювати стан надходжень до бюджету сільської ради, не допускати невиконання планових завдань, щомісячно здійснювати аналіз виконання кошторисів з метою недопущення утворення кредиторської та дебіторської заборгованості і вносити пропозиції щодо перерозподілу бюджетних асигнувань, дотримуватись бюджетного законодавства, дотримуватися виконання планових призначень.

2.4. При корегуванні бюджету сільської ради на 2016 рік передбачити кошти на розроблення актуального планово-картографічного матеріалу масштабу 1:2000 населених пунктів та розроблення генерального плану с.Луко.

2.5. Провести аналіз власників земельних ділянок, земельних часток (паїв), які виділили земельні ділянки в натурі (на місцевості) та господарюють самостійно до 01.07.2016 року.

2.6. На черговій карті сільської ради в повному обсязі відобразити зміни в землекористуванні на території сільської ради в термін до 01.07.2016 року і в майбутньому їх відображати постійно.

2.7. Забезпечити укладання та проведення державної реєстрації додаткової угоди до договору оренди земельних ділянок з ПАТ «Рівнеобленерго» у зв’язку із закінченням терміну дії до 01.09.2016 року.

2.8. Повідомити землевласників, землекористувачів, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, про необхідність їх виготовлення до 01.07.2016 року.

2.9. Рішення про затвердження документації із землеустрою та передачу їх у власність чи користування надавати до Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області в п’ятиденний термін з дня їх прийняття.

2.10. Проводити постійно роз’яснювальну роботу щодо посвідчення громадянами прав власності на земельні ділянки в межах населених пунктів для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

2.11. На черговій сесії сільської ради розглянути питання:

  • про включення до переліку земельних ділянок, права на які можуть бути реалізовані на земельних торгах (аукціонах);

  • про резервування земельних ділянок, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям-учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та садівництва на території сільської ради;

  • про стан посвідчення громадянами права користування земельними ділянками, які використовують їх без правовстановлюючих документів, на території сільської ради;

  • щодо доцільності створення громадських пасовищ на території сільської ради.

2.12. Розробити та затвердити на черговій сесії місцеву програму розвитку земельних відносин у сільській раді на 2016-2020 роки до 01.07.2016 року.

2.13. Приймати участь в конкурсах на здобуття грантів, інвестиційних програм та проектів.

2.14. Провести поточний ремонт сільського будинку культури.

2.15. Оформити стенди роботи культурно-дозвіллєвого комплексу.

2.16. Створити комунальне підприємство з надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів.

2.17. На засіданнях виконавчого комітету заслуховувати питання про здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти, про відкриття дитячих підліткових клубів.

  1. Управлінням, відділам, секторам апарату райдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади надавати допомогу виконкому сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень.
  2. З метою недопущення недоліків, виявлених в результаті перевірки діяльності виконавчого комітету Воронківської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади, надіслати дане розпорядження у виконавчі комітети сільських, селищних рад району.
  3. Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 грудня 2016 року.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Римарчук С.М.

 

Голова адміністрації                                                                                      В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97