Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Розпочався призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

                                                                    

ВИТЯГ З НАКАЗУ

 

військового комісара

Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату

22.08.2018р                                  смт. Володимирець                                 № 123

 

Про призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань  в жовтні – листопаді 2018 року

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і  військову службу”  Указу Президента України  від 15 лютого 2018 року №33/2018, розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 серпня 2018 року № 222  в жовтні – листопаді 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

 

  1. Явці на призовну дільницю Володимирецького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову  виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991–2000 року, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу  за різних обставин.

 

  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані   прибути  на   призовну дільницю за адресою:   смт. Володимирець, вул. Грушевського 60, кімната  №-8,  у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали  особистих повісток для призову на строкову військову  службу, зобов’язані   прибути до районного  військового   комісаріату  до 10 жовтня 2018 року та мати при собі документи, які  засвічують особу.

 

  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території Володимирецького району, зобов`язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов`язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

 

  1. Громадяни, які ухиляються від призову, і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

  1. Контроль за виконання наказу здійснюю особисто.

 

  1. Наказ довести до посадових осіб у частині що їх стосується.

 

 

Військовий комісар

Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату

підполковник                                                                   С.О. ЛІСНЯКОВ

 

 

Згідно з оригіналом:

ТВО начальника відділення офіцерів запасу і кадрів

Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату

старший лейтенант                                                          О.В. ТРОНЕВИЧ

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97