Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Головний спеціаліст відділу економічного та агропромислового розвитку Володимирецької райдержадміністрації на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії «В» – головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку Володимирецької райдержадміністрації

на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника

 

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Бере участь у розробленні проектів програми соціально-економічного розвитку району, організації їх виконання та підготовці звітів про їх виконання

2. Готує проекти районних програм розвитку роздрібної торгівлі, а також торговельно-виробничої сфери (ресторанного господарства) і побутового обслуговування населення та інформації щодо виконання заходів цих програм.

3. Забезпечує підготовку документів, що стосується земельних, економічних та агропромислових питань для робочих груп (комісій).

4. Організовує в межах своїх повноважень роботу із залучення в район іноземних кредитів, грантів, міжнародної технічної допомоги.

5. Аналізує публічні закупівлі у  системі «Prozorro».

6.Організовує ведення діловодства у відділі, порядок проходження і виконання документів.

7. Забезпечує підготовку проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації та інших документів з питань, віднесених до компетенції відділу.

8. Виконує інші доручення начальника відділу.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 4 100,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Строкове призначення (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. копію паспорта громадянина України;

2. письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3. письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону

4. копію (копії) документа (документів) про освіту;

5. заповнену особову картку встановленого зразка;

6. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2017 рік;

7. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Строк подання документів: до

31.10.2018 року включно

Дата, час і місце проведення

конкурсу

06.11.2018 року,  початок  о 10:00 год., за адресою: 34300, Рівненська область,

смт. Володимирець, вул. Грушевського,56

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Котович Тарас Сергійович,

тел.(03634) 2-31-00, vea@volodrda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра,  молодшого бакалавра
2.   Досвід роботи   Не потребує
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимог
1. Уміння працювати з комп’ютером   1) володіння комп’ютером на рівні досвідченого

користувача;

2) досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel);

3) використовувати  офісну техніку

2. Необхідні ділові якості 1)  вміння активно слухати;

2) здатність концентруватись на деталях;

3) аналітичні здібності;

4) оперативність

3. Необхідні особистісні якості 1)      креативність;

2)      ініціативність;

3)      відповідальність;

4)      комунікабельність;

5)       повага до інших;

6)      неупередженість;

7)       дисциплінованість

Професійні знання
 

Знання законодавства

Знання:

– Конституції України;

– Закону України «Про державну службу»;

– Закону України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Знання Законів  України :

«Про інвестиційну діяльність»;

«Про оренду землі»;

«Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку»;«Про засади державної регіональної політики»;«Про публічні закупівлі»;«Про зовнішньоекономічну діяльність»; «Про підприємництво»; «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

НАКАЗ

від 16  жовтня 2018 р.                      смт. Володимирець                                № 13

Про оголошення конкурсу на зайняття

посади головного спеціаліста відділу

економічного та агропромислового розвитку

Володимирецької райдержадміністрації

на час відпустки по догляду за дитиною

основного працівника

           Відповідно до статей 22,23 Закону України «Про державну службу», порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», затвердженого наказом  Національного агентства з питань державної служби від 06.04.2016 № 72, зареєстрованого Міністерстві юстиції України  27.04.2016  № 647/28777.

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити та провести конкурс на зайняття посади головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку Володимирецької райдержадміністрації на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, що додаються.
  3. Головному спеціалісту відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації (Мудрієвській Ю.А.) забезпечити оприлюднення оголошення та умов проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника на офіційному веб-сайті Володимирецької районної державної адміністрації та передачу цього наказу до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях в установленому порядку.

 

  1. Визначити державного реєстратора сектору з «Державної реєстрації» відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації (Котовича Т.С.), адміністратором на час проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу економічного

та агропромислового розвитку                                                               М.Кривко

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97