Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 134 Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки

 

RozpLogo

 15 червня 2016 року № 134

Про заходи щодо забезпечення
охорони врожаю від пожеж на
2016 – 2020 роки

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 травня 2016 року № 301 “Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки”, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Кодексу цивільного захисту України та з метою координації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Рівненській області (далі – ДСНС) щодо належної організації робіт із забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю зернових, кормів та інших сільськогосподарських культур:

 1. Затвердити заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на період 2016 – 2020 років (далі – заходи) згідно з додатком.
 2. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконкомам сільських та селищних рад забезпечити виконання заходів щодо охорони врожаю від пожеж.
 3.     Виконавцям інформувати про хід виконання заходів райдержадміністрацію щороку до 20 червня та 15 вересня.
 4. Відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергорефективності райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати Головному Управлінню ДСНС України у Рівненській області щороку до 25 червня та 20 вересня.
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                             В. Хоружий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької
райдержадміністрації15 червня 2016 року № 134 

ЗАХОДИ

щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки

 

 1. Забезпечити проведення інструктивних нарад з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо дотримання вимог пожежної безпеки на період збирання врожаю зернових культур і заготівлі грубих кормів.
Відділ агропромислового                                                                                          розвитку райдержадміністрації,

Володимирецький районний сектор     Головного управління  ДСНС у Рівненській області.

Щороку, до 20 червня

 1. Розглядати питання щодо стану підготовки із забезпечення охорони
  врожаю від пожеж з розробленням конкретних заходів з метою усунення недоліків на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної
  безпеки та надзвичайних ситуацій району, нарадах з
  керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.
Відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергорефективності райдержадміністрації, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Щороку, до 01 липня

 1. Організовувати та проводити інструктаж з протипожежної безпеки із спеціалістами, що задіяні на роботах зі збирання врожаю.
Відділ агропромислового
розвитку райдержадміністрації,Володимирецький районний сектор Головного управління ДСНС у Рівненській області.Щороку, до 20 червня
 1. Сприяти забезпеченню необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, в тому числі сертифікованими вогнегасниками, місць зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.
Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Щороку до початку збирання врожаю

 1. Організувати  встановлення суб’єктами господарювання спеціальних знаків (щодо заборони куріння, використання відкритого вогню тощо) у місцях прилягання хлібних масивів до автомобільних доріг, проведення заходів щодо випалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях і поблизу них.
Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад.

Щороку

 1. Забезпечити виконання приписів на усунення порушень вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту і дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових, заготівлі й зберігання грубих кормів та скиртування.
Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Постійно

 1. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації результатів
  проведення рейдів та оперативних перевірок щодо дотримання правил
  пожежної безпеки в місцях збирання, зберігання, переробки врожаю.
Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, Володимирецький районний сектор Головного управління  ДСНС у Рівненській області, редакція районної газети “Володимирецький вісник”.

Щороку упродовж пepioдy збирання врожаю

 1. У період дозрівання колоскових (високої стиглості) забезпечити обкошування хлібних полів сільськогосподарськими товаровиробниками, які їх засіяли, у місцях прилягання до лісових та торф’яних масивів, автомобільних шляхів та залізниць (з прибиранням скошеного) і оборювання смугою завширшки не менш ніж 4 метри.
Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Щороку до початку збирання врожаю.

 1.   Забезпечити:
 • здійснення ремонту наявної пожежної техніки;

 • необхідний запас паливно-мастильних матеріалів;

 • обладнання пожежних депо постійним телефонним зв’язком;

 • створення добровільних протипожежних формувань та їх комплекта цію засобами пожежогасіння згідно норм належності;

-цілодобове чергування водіїв та членів добровільних пожежних дружин.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, виконкоми сільських та селищних рад.

Щороку до початку та під час збирання врожаю.

 1. Під час збирання врожаю забезпечити чергування на полях членів добровільних пожежних дружин (команд), водіїв на пожежних автомобілях та пристосованій для гасіння пожеж техніці.
Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Щороку упродовж пepioдy збирання врожаю

Керівник апарату адміністрації                                            С. Римарчук

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97