Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 140 Про затвердження Порядку використання коштів виділених для забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів)

RozpLogo

17 червня  2016 року

         140 

Про затвердження Порядку використання коштів
виділених для забезпечення учасників
антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням
(за винятком протезування з дорогоцінних металів)

 

Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання  п.28 заходів  районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції,  схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 травня 2015 року № 138 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції»,   затвердженої рішенням  районної ради від 27 серпня  2015 року № 467:

 1. 1. Затвердити Порядокв икористання коштів виділених для забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів).
 2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати використання коштів виділених для забезпечення учасників  антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням фінансування за безоплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) відповідно до зазначеного Порядку.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

 

Голова  адміністрації                                                                              В.Хоружий

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької
райдержадміністрації
17 червня 2016 року № 140

ПОРЯДОК

використання коштів виділених для забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням

(за винятком протезування з дорогоцінних металів)

 

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів районного бюджету на забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів)  у рамках реалізації районної Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції ,  схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 травня 2015 року № 138 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції»,  затвердженої рішенням  районної ради від 27 серпня  2015 року № 467.
 2. Замовником послуг є Володимирецька районна державна адміністрація (далі-Замовник). Головним розпорядником бюджетних коштів є управління соціального захисту населення за КФКВ 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення» (далі-Головний розпорядник). Відповідальним виконавцем є КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» (далі-Відповідальний виконавець).
 3. Бюджетні кошти передбачені для забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів) використовуються у межах бюджетних призначень з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в  органах Державної казначейської служби.
 4. Замовник і головний розпорядник в межах відповідних бюджетних асигнувань укладає з відповідальним виконавцем трьохсторонній договір про надання послуг із забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів).
 5. Відповідальний виконавець на підставі списків Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за особистим зверненням учасників антитерористичної операції і представленням копії посвідчення учасника бойових дій, копії паспорта (1, 2, 11 сторінки) надає послуги з безоплатного зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів). Веде реєстр наданих послуг з безоплатного зубопротезування учасників антитерористичної операції (далі-реєстр). Складає акт про витрати на безоплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) учасників антитерористичної операції (далі-акт).
 6. 6. Відповідальний виконавець реєстри і акти погоджує райдержадміністрацією та подає головному розпоряднику для здійснення оплати. Реєстри і акти  подаються до органу Державної казначейської служби разом з платіжними документами при проведенні видатків. Реєстри зберігаються у відповідального виконавця.
 7. 7. Оплата послуг із забезпечення учасників антитерористичної операції безоплатним зубопротезуванням (за винятком протезування з дорогоцінних металів) проводиться головним розпорядником на підставі реєстрів та актів відповідно до договору.
 8. 8. Ведення бухгалтерського обліку, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейської служби та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
 9. 9. Складання та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 10. 10. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів районного бюджету, що спрямовується на реалізацію Програми, покладається на районну державну адміністрацію та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Керівник апарату адміністрації                                                      С. Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97