Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 142 Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки

RozpLogo

23 червня 2016 року

№ 142

Про районну комплексну програму
профілактики правопорушень та
боротьби із злочинністю на
2016 – 2020 роки

 На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.05.2016 № 276 «Про обласну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки», законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національну поліцію», «Про попереднє ув’язнення», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Указів Президента України від 06.02.2003 № 84/2003 «Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією», від 18.02.2002 № 143/2002 № 143/2002 «Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян», від 19.07.2005 № 1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», від 25.04.2013 № 230/2013 «Про Концепцію боротьби з тероризмом» та доручення Міністерства внутрішніх справ України від 17.03.2016 № 4101/01/29-2016:

  1. Схвалити районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Володимирецькому відділенню поліції Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з юридичним відділом апарату районної державної адміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при прийнятті та перегляді бюджетів на відповідні роки передбачати в межах наявних фінансових ресурсів кошти на реалізацію заходів Програми як субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів.
  4. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щороку до 05 січня та 05 липня.
  5. Юридичному відділу апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію подавати до обласної державної адміністрації щороку до 10 січня та 10 липня.
  6. Визнати такими, що втратили чинність:

– розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.04.2011 № 138 «Про районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки»;

– розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.04.2013 № 106 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.04.2011 № 138 «Про районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки».

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                          В. Хоружий

 

Додаток
до розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації

23 червня 2016 № 142

 

РАЙОННА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ

ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ НА 2016-2020 РОКИ

 

І. Загальні положення

Складна суспільно-політична та економічна ситуація, проведення військових дій на сході нашої держави значною мірою вплинули на криміногенну обстановку на території Володимирецького району.

Зниження рівня зайнятості населення, скорочення кількості робочих місць не лише в районі, а й в цілому по Україні негативно позначається на рівні злочинності, призводить до збільшення кількості випадків шахрайського заволодіння коштами пенсіонерів, одиноких громадян та людей похилого віку, крадіжок з офісів і помешкань громадян, розповсюдження наркоманії, пияцтва, протиправних проявів у молодіжному середовищі та серед неповнолітніх, незаконного заволодіння транспортними засобами, несанкціонованого видобутку бурштину-сирцю, інших правопорушень та злочинів.

Питання ефективності заходів, які вживаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування для забезпечення публічної безпеки і порядку, дієвої протидії злочинності та правопорушенням, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, завжди були першочерговими.

Завдяки реалізації Районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки вдалось ефективно впливати на негативні зміни криміногенної ситуації, досягти розвитку позитивних тенденцій в оперативній обстановці та зберегти контроль за ситуацією в районі.

Зокрема, відбулося зменшення скоєних тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень відносно життя та здоров’я громадян, а саме: умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань, грабежів, тощо.

У зв’язку із зазначеним, розроблено Районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

ІІ. Мета та заходи Програми.

Метою цієї програми є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади.

Досягненню цієї мети сприятимуть заходи спрямовані на:

створення у громадськості нетерпимості до злочинності та формування правосвідомості;

активізацію участі громадськості в забезпеченні правопорядку в державі;

підвищення реагування на факти порушення прав, свобод і законних інтересів громадян;

запобігання втягненню у злочинну діяльність нових соціальних груп, особливо неповнолітніх;

протидію корупції, зменшення кримінального тиску на економічні відносини;

вжиття заходів з припинення незаконного видобутку бурштину;

забезпечення безпеки дорожнього руху;

обмеження незаконного обігу зброї та наркотичних засобів.

Перелік заходів Програми наведено у Додатку 1.

ІІІ Джерела фінансування Програми

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел не заборонених чинним законодавством.

Прогнозовані обсяги та джерела фінансування наведені у Додатку 2 до Програми.

ІV. Очікувані результати реалізації Програми

Внаслідок вжитих заходів очікується:

зниження рівня злочинності, ослаблення соціальної напруги, викликаної її впливом;

зменшення впливу злочинності на економічну та політичну сфери суспільства;

зменшення корупційних проявів, підвищення рівня захисту економічних відносин від злочинних посягань;

поліпшення захисту правоохоронними органами прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя;

припинення незаконного видобутку бурштину;

мінімізація незаконного впливу на молодь та підлітків, усунення умов та причин, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;

сприяння ресоціалізації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі;

поліпшення стану безпеки дорожнього руху в районі;

досягнення належного рівня фінансового та матеріального забезпечення правоохоронної та профілактичної діяльності.

  1. V. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 Реалізація Програми забезпечується райдержадміністрацією, Володимирецьким відділенням поліції Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Володимирецьким відділенням Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС в Рівненській області.

Контроль за ходом виконання Програми здійснюється юридичним відділом апарату райдержадміністрації.

Виконавці Програми щороку до 05 січня та 05 липня інформують райдержадміністрацію про стан виконання заходів, визначених Програмою.

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації узагальнює подані інформації та забезпечує інформування облдержадміністрації.

 

Керівник апарату адміністрації                                                                      С. Римарчук

 

Додаток до програми

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97