Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади державної служби

категорії «Б» – начальника організаційного відділу апарату районної державної адміністрації

Загальні вимоги
Посадові обов’язки      Здійснює керівництво діяльністю відділу, організовує роботу працівників відділу, дає відповідні доручення щодо виконання покладених на відділ завдань.

Готує плани роботи відділу на місяць, квартал, рік.

Забезпечує організацію підготовки та контролю за виконанням планів роботи райдержадміністрації та відділу.

Здійснює аналітичне та організаційне забезпечення діяльності голови райдержадміністрації, заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації при виконанні ними обов’язків, покладених згідно з розподілом функціональних повноважень.

Забезпечує підготовку, проведення засідань колегії райдержадміністрації, нарад за участю голови райдержадміністрації, його заступників, керівника апарату райдержадміністрації та їх протоколювання.

Бере участь у підготовці звітів голови райдержадміністрації для їх розгляду на сесії районної ради.

Організовує проведення навчань державних службовців райдержадміністрації, голів та секретарів виконавчих комітетів сільських та селищних рад.

Забезпечує організацію, координацію та контроль підготовки структурними підрозділами райдержадміністрації матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації, інші заходи за участю керівництва райдержадміністрації.

Узагальнює матеріали перевірок здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади органами місцевого самоврядування, готує відповідні акти, розпорядження та доручення голови райдержадміністрації.

Здійснює інші передбачені чинним законодавством повноваження.

Умови оплати праці Посадовий  оклад –  6800 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного  службовця  згідно з чинним законодавством
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Призначення на посаду безстрокове
Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів  для зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 зі змінами, до якої додається резюме в довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів)  про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Оригінал посвідчення  атестації щодо  вільного володіння державною  мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково представляється для проходження тестування).

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за        2018 рік.

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Термін подання документів до 25.03.2019 18.15 год. 2019 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу 29.03.2019 року о 10.00  год. за адресою: 34300, Рівненська область, смт Володимирець,

вул. Грушевського, 56

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Шилак Оксана Миколаївна, тел.(03634) 2-56-60, voluper@ukr.net

 

 

Кваліфікаційні вимоги
Освіта Вища освіта не нижче ступеня магістра
Досвід  роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною  мовою Вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимог
Уміння працювати з комп’ютером   1) володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

2) досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel);

3) використовувати  офісну техніку

Необхідні ділові якості

 

1)  вміння активно слухати;

2) здатність концентруватись на деталях;

3) аналітичні здібності;

4) оперативність

Необхідні особистісні якості 1)      креативність;

2)      ініціативність;

3)      відповідальність;

4)      комунікабельність;

5)       повага до інших;

6)      неупередженість;

7)       дисциплінованість

Професійні знання
Знання законодавства

 

1. Конституція України;

2. Закон України «Про державну службу»;

3. Закон України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закони України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні»; знання організаційно-процедурних засад діяльності районної державної адміністрації, зокрема, постанови Кабінету Міністрів України  від        09 березня 1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України  від 02 жовтня 2003 року       № 1569 «Про затвердження Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації»

Наказ

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97