Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – заступника начальника управління – начальника відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури, головного архітектора району управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства Володимирецької райдержадміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії «Б» – заступника начальника управління – начальника відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури,

головного архітектора району управління  будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства

 Володимирецької райдержадміністрації

Загальні умови
Посадові обов’язки 1.Очолює роботу відділу, розподіляє обов’язки між працівниками, визначає їм планові та поточні завдання, контролює їх виконання.

2.Надає пропозиції щодо розроблення, коригування показників і затвердження схеми планування території району.

3.Здійснює моніторинг реалізації схеми планування території району, стану розроблення, оновлення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях (схема планування території району, генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій) забудови та іншого використання територій.

4.Сприяє розробленню, проведенню експертизи містобудівної документації населених пунктів району.

5.Виконує інші завдання та доручення начальника управління та керівництва райдержадміністрації, готує за ними проекти відповідних рішень, пропозицій та інформацій.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 6100,00 грн., надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Деякі питання оплати праці державних службовців”; надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. копію паспорта громадянина України;

2. письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3. письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону

4. копію (копії) документа (документів) про освіту;

5. заповнену особову картку встановленого зразка;

6. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2018 рік;

7. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

 

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Строк подання документів: до  22.03.2019 року включно

Дата, час і місце проведення

конкурсу

 28.03.2019 року, початок  о 10:00 год., за адресою: 34300, Рівненська область, смт Володимирець, вул. Грушевського,56
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інфор-мацію з питань проведення конкурсу Рябченко Тетяна Петрівна

тел.(03634) 2- 30-84

arhitek@volodrda.gov.ua

 

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища архітектурна освіта не нижче ступеня магістра.
2.   Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року. Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимог
1. Уміння працювати з комп’ютером Рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office( Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Уміння використовувати офісну техніку.
2. Необхідні ділові якості Компетентність,працездатність, активність, ділова спрямованість, аналітичність мислення, стресостійкість, уміння працювати в команді, вміння визначати пріоритети.
3. Необхідні особистісні якості Відповідальність, ініціативність, порядність, дисциплінованість,  контроль емоцій, комунікабельність, рішучість,неупередженість.
Професійні знання
 

Знання законодавства

Знання:

Конституція України, закони України «Про державну службу»,  «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Знання:

закони України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про захист персональних даних»,  «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.

Наказ

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97