Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 15 Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань, на 2016-2020 роки

герб_для розпоряджень

УКРАЇНА

 ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

26 січня 2016 року

№ 15

Про організацію роботи щодо створення нових робочих

місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб,

які звільнились з установ виконання покарань,

на 2016-2020 роки

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.12.2015 № 758 «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнилися з установ виконання покарань Рівненської області, на 2016-2020 роки», на підставі підпункту 3 пункту 1 статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», пункту 6 статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 1996 року № 1454 «Про невідкладні заходи щодо залучення до праці осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі», відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України та з метою забезпечення максимального залучення підприємства Полицької виправної колонії № 76 до реалізації замовлень для місцевих потреб, надання матеріальної та фінансової допомоги:

 1. Затвердити:

заходи з організації роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань, на 2016-2020 роки, що додається;

склад міжвідомчої комісії з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених (далі міжвідомча комісія), що додається;

Положення про міжвідомчу комісію з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених (далі – Положення), що додається.

 1. Виконавцям інформувати юридичний відділ апарату райдержадміністрації про   хід    виконання    розпорядження     щокварталу    до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.
 2. Юридичному відділу апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати обласній державній адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.
 3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 18.03.2011 № 104 «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються у Полицькій виправній колонії № 76 та осіб, які звільнилися з установ виконання покарань, на 2011-2015 роки».
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Рижого А. П.

Голова адміністрації                                                                          В. Хоружий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Володимирецької

райдержадміністрації

26.01.2016 № 15

 

Заходи

з організації роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань, на 2016-2020 роки

 

 1. Утворити спільну робочу групу для вивчення ринку споживання товарів та послуг, що можуть виготовлятися і надаватися підприємством Полицької виправної колонії № 76, та вирішення питання працевлаштування засуджених.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління соціального захисту  населення райдержадміністрації Полицька  виправна колонія № 76, Володимирецький районний центр зайнятості

 

До 01.02.2016

 

 1. З урахуванням пропозицій підприємств, установ, організацій, Полицької виправної колонії № 76 та виконавчих комітетів сільської, селищних рад розробити та затвердити в установленому порядку районну програму обсягів поставок продукції, надання послуг, що будуть надаватися та поставлятись підприємством Полицької виправної колонії № 76 для потреб району, із визначенням джерел фінансування відповідних замовлень.

 

Полицька виправна колонія № 76, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

 

Щороку до 20 січня

 

 1. З метою ефективного використання виробничих потужностей підприємства Полицької виправної колонії № 76 та забезпечення обсягами робіт засуджених до позбавлення волі сприяти у збільшенні замовлень за кошти місцевих бюджетів (комунальних господарств), інших структур, які фінансуються з місцевих бюджетів.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Районний центр   первинної  медико-санітарної допомоги».

 

Постійно

 

 1. Сприяти у наданні замовлень ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», житлово-комунальним підприємствам на придбання продукції підприємства Полицької виправної колонії № 76.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, виконавчий комітет Полицької сільської ради, Полицька виправна колонія № 76, відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації.

 

Постійно

 

 1. Залучати підприємство Полицької виправної колонії № 76 до районних програм зайнятості населення та економічного розвитку регіону.

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Полицька виправна колонія № 76, Володимирецький районний центр зайнятості.

 

Постійно

 1. Сприяти у вирішенні питання щодо звільнення підприємства Полицької виправної колонії № 76 від сплати місцевих податків та зборів (земельний, комунальний, з власників транспортних засобів тощо), списання відповідних податкових заборгованостей та штрафних санкцій.

 

Виконавчий комітет Полицької сільської ради, Полицька виправна колонія № 76, Володимирецьке відділення об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби України в Рівненській області

 

Постійно

 

 1. Забезпечити надання переліку продукції, що виготовляється підприємством Полицької виправної колонії № 76, відповідним потенційним замовникам, які фінансуються з місцевих бюджетів.

 

Полицька виправна колонія № 76, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ надзвичайних ситуацій, житлово- комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,виконавчий комітет  Полицької сільської ради

 

Щороку до 20 грудня

 

 1. Сприяти у забезпеченні підприємства Полицької виправної колонії № 76 круглими лісоматеріалами в обсягах, необхідних для виробничої програми.

 

ДП «Володимирецьке лісове господарство», ДП СЛАП «Володимирецький держспецлісгосп», відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, Полицька  виправна колонія № 76

 

Постійно

 

 1. Проводити робочі зустрічі та наради в Полицькій виправній колонії № 76 за участю керівників місцевих органів державної влади, підприємств та організацій.

 

Полицька виправна колонія № 76,    відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації

 

Постійно

 

 1. Сприяти в працевлаштуванні засуджених на підприємствах за
  межами Полицької виправної колонії № 76.

 

Полицька виправна колонія № 76, Володимирецький районний центр зайнятості

 

Постійно

 

 1. Сприяти в забезпеченні Полицької виправної колонії № 76 матеріально-технічними ресурсами для сільськогосподарського виробництва.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  виконавчий комітет Полицької  сільської ради, Полицька виправна колонія № 76, ДП «Володимирецьке лісове господарство», ДП СЛАП «Володимирецький держспецлісгосп»

 

Постійно

 

 1. Сприяти в забезпеченні гуртожитків Полицької виправної колонії № 76 стаціонарним обладнанням, меблями, інвентарем; бань з пральними, їдалень установ – технологічним, механічним обладнанням та кухонним посудом.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  виконавчий комітет Полицької  сільської ради, Полицька виправна  колонія № 76.

 

Постійно

 

 1. Вживати заходів щодо залучення підприємства Полицької виправної колонії № 76 в процедурах закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління фінансів  райдержадміністрації, відділ  надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації, Полицька виправна колонія № 76

 

Постійно

 

 1. Вживати заходів із залучення інвестицій у розвиток підприємства Полицької виправної колонії № 76 та включення його до програм інноваційного розвитку регіону.
Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  виконавчий комітет Полицької сільської ради, Полицька виправна колонія № 76

 

Постійно

 1. Залучати підприємство Полицької виправної колонії № 76 до участі у державних, обласних та місцевих програмах, які будуть реалізовуватись протягом 2016-2020 років.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  виконавчий комітет Полицької  сільської ради, Полицька виправна колонія № 76

Постійно

 

 1. Сприяти проведенню в засобах масової інформації рекламної роботи із висвітлення промислового потенціалу підприємства Полицької виправної колонії № 76.

 

Полицька виправна колонія № 76, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та  громадськістю апарату  райдержадміністрації, комунальне  підприємство «Газета «Володимирецький вісник»,  комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях»

Постійно

 

 1. Забезпечити інформування потенційних замовників товарів, робіт і послуг про промисловий потенціал підприємства Полицької виправної колонії № 76 шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Володимирецької районної державної адміністрації переліку продукції (робіт, послуг), яку виробляє підприємство.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  Полицька виправна колонія № 76.

 

Постійно

 

 

 1. Надавати пільги підприємству Полицької виправної колонії № 76 під час їх участі у виставкових заходах, які проводяться у Володимирецькому районі.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації, Полицька виправна колонія № 76.

 

Постійно

 

 1. Сприяти у комплектуванні вакантних посад виробничого персоналу підприємства Полицької виправної колонії № 76 (начальників цехів, майстрів тощо) кваліфікованими спеціалістами.

 

Полицька виправна колонія № 76,                                                            відділ економічного розвитку і    торгівлі райдержадміністрації,  Володимирецький районний центр зайнятості.

 

Постійно

 

 1. Сприяти у забезпеченні підприємства Полицької виправної колонії № 76 сучасною методичною та технічною літературою і документацією.

 

Полицька виправна колонія № 76, виконавчий комітет Полицької сільської ради, управління освіти,  молоді та спорту  райдержадміністрації

 

Постійно

 

 1. Залучати підприємство Полицької виправної колонії № 76 до участі в програмах енергозбереження та підвищення енергоефективності.

 

Відділ економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації,  Полицька виправна колонія № 76, відділ надзвичайних ситуацій,  житлово-комунального господарства  та енергоефективності райдержадміністрації

Постійно

 

Керівник апарату адміністрації                                                        С. Римарчук

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Володимирецької

райдержадміністрації

26.01.2016 № 15

 

СКЛАД

міжвідомчої комісії з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених

 

Рижий Анатолій Петрович перший заступник голови райдержадміністрації, голова міжвідомчої комісії
Ковальчук Наталія Володимирівна заступник голови райдержадміністрації, заступник голови міжвідомчої комісії
Мельник Олена Антонівна начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,секретар комісії
Члени міжвідомчої комісії
Десятник Микола Євдокимович директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Каламбет Володимир Олександрович начальник Полицької ВК № 76 (за згодою)
Кривко Марія Михайлівна

 

начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації
Мастій Тетяна Миколаївна начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації
Озеруга Микола Костянтинович Полицький сільський голова (за згодою)
Романов Володимир Олександрович голова правління Володимирецької райспоживспілки ( за згодою)
Савсюк Руслан Васильович начальник відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації
Тарасюк Ніна Софронівна директор Володимирецького районного центру зайнятості (за згодою)
Тюска Юрій Валерійович заступник начальника управління соціального захисту населення

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                        С. Римарчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження  голови

Володимирецької

райдержадміністрації

26.01.2016 № 15

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міжвідомчу комісію з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії  № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених

 

 1. Міжвідомча комісія з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених (далі – міжвідомча комісія) є дорадчим консультативним органом і утворена на підставі підпункту 3 пункту 1 статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», пункту 6 статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 1996 року № 1454 «Про невідкладні заходи щодо залучення до праці осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі».

До її складу входять керівники (заступники  керівників) органів виконавчої влади в районі, визначених відповідальними виконавцями конкретних завдань, передбачених заходами з організації роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань, на 2016-2020 роки (далі – заходи).

 1. Міжвідомча комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, а також цим Положенням.
 2. Міжвідомча комісія забезпечує постійну взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.
 3. Свою роботу міжвідомча комісія здійснює за планами, розробленими
  на півріччя та затвердженими її головою.
 4. Основною формою роботи міжвідомчої комісії є засідання, що
  проводяться відповідно до плану, та, у разі необхідності, позапланово. Рішення
  приймаються відкритим голосуванням більшістю голосів її членів, присутніх на
  засіданні.
 5. Основними завданнями міжвідомчої комісії є:

надання практичної допомоги Полицькій ВК № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених та координація діяльності з цього питання місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування;

підготовка пропозицій щодо внесення змін та доповнень до заходів та надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених;

підготовка звітів, доповідних записок голові райдержадміністрації щодо питань працевлаштування засуджених;

надання методичної допомоги та сприяння координації дій з виконання заходів і надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених;

вивчення, узагальнення та поширення досвіду з надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76  щодо вирішення питань працевлаштування засуджених.

 1. Міжвідомча комісія:

здійснює перевірку та надає допомогу у виконанні заходів, надає практичну допомогу Полицькій ВК № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених, в установленому порядку подає запити на отримання від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та посадових осіб необхідних для її діяльності відомостей та документів;

об’єднує зусилля державних органів у виконанні заходів та надає практичну допомогу Полицькій виправній колонії № 76  щодо вирішення питань працевлаштування засуджених;

дає рекомендації органам виконавчої влади, керівникам підприємств,
установ і організацій усіх форм власності щодо усунення недоліків з виконання
цих заходів;

порушує в установленому порядку питання про притягнення до відповідальності за неналежну організацію роботи посадових осіб, відповідальних за виконання заходів та надання практичної допомоги Полицькій виправній колонії № 76 щодо вирішення питань працевлаштування засуджених;

періодично розглядає стан виконання заходів разом з керівництвом місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 

Керівник апарату адміністрації                                                               С. Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97