Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 32 Про виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

 

11 лютого 2016 року

 

                                                                 № 32

Про виконання районної комплексної

Програми профілактики злочинності

та правопорушень на 2011-2015 роки

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.02.2011 № 64 «Про обласну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки», відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою вжиття заходів щодо забезпечення дотримання правопорядку, громадської безпеки та зниження рівня злочинності на території Володимирецького району:

  1. Інформацію про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14 квітня 2011 року № 138 «Про районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки» взяти до відома.
  2. До прийняття програми профілактики злочинності та правопорушень на наступний період виконавцям продовжувати здійснювати заходи профілактики злочинності та правопорушень, згідно чинного законодавства.
  3. Рекомендувати Кузнецовському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

3.1.  Постійно забезпечувати дотримання громадської безпеки у вечірній час в установах культури та  торгівельно-розважальних закладах району.

3.2. Спільно з Володимирецьким відділенням Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області та Державним підприємством «Володимирецьке лісове господарство» забезпечити ефективний контроль за незаконним вивезенням лісоматеріалів із району від власників лісопильних рам, які не зареєстровані, як суб’єкти підприємницької діяльності.

3.3. Забезпечити постійний дієвий контроль за несанкціонованим видобутком бурштину та його нелегальною реалізацією.

  1. 4. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області спільно із правоохоронними органами вживати ефективні заходи до суб’єктів підприємницької діяльності щодо зменшення заборгованості перед бюджетом та виявляти факти прихованих трудових відносин.
  2. Володимирецькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

5.1. Здійснювати соціальну підтримку сімей, діти яких перебувають у складних життєвих умовах.

5.2. Спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організувати залучення до занять фізичною культурою і спортом дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей та підлітків, схильних до правопорушень.

  1. Службі у справах дітей райдержадміністрації активізувати роботу рейдової групи з участю Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Володимирецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо відвідування неповнолітніми дискотек, кафе, барів у вечірній час, ініціювати відповідні заходи впливу до власників торгівельно-розважальних закладів та батьків.
  2. Управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом культури і туризму райдержадміністрації визначити, як пріоритетний напрям правовиховної роботи по залученню дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, до громадської, клубної, гурткової роботи, позашкільної освіти та в рамках роботи культурно – дозвіллєвих комплексів.
  3. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати юридичний відділ апарату райдержадміністрації щоквартально до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                          В. Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97