Небесна сотня. На сторожі гідності.

Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

№ 163 Про затвердження Положення про комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

RozpLogo

06 липня 2016  року

         163

Про затвердження Положення про комісію з питань
призначення (відновлення) соціальних виплат
внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Затвердити Положення про комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що додається.
 2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

В.о. голови адміністрації                                                                       А.Рижий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької районної
державної адміністрації
06 липня 2016 року  № 163

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

 1. Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (далі – Комісія) є постійно діючим дорадчим органом при районній державній адміністрації.
 2. Комісія створюється розпорядженням голови районної державної адміністрації з метою прийняття рішень щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
 3. В своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими актами та нормативними документами, цим Положенням.
 4. Основними завданнями Комісії є:
 • розгляд питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем фактичного проживання.
 1. Комісія має право:
 • приймати рішення про доцільність призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  за поданням управління  соціального захисту населення райдержадміністрації про призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) відповідної соціальної виплати, до якого додається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;

 • запрошувати заявників на засідання комісії;

 • одержувати в установленому законодавством порядку необхідну для її діяльності інформацію від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадян, що звернулися за  відповідною соціальною виплатою.

 1. Для реалізації повноважень Комісія утворюється у складі голови, заступника голови, її членів та секретаря.
 2. Комісію очолює заступник голови райдержадміністрації. Заступником голови Комісії є начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. У разі відсутності голови Комісії його обов’язки виконує заступник.
 3. Основною організаційною формою діяльності Комісії є її засідання, які проводяться по мірі надходження заяв. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини членів від її складу.
 4. Рішення Комісії приймаються відкритим голосуванням більшістю голосів від загального складу Комісії та оформляються протоколом, який підписують усі члени Комісії і у якому зазначається список осіб, яким може бути призначена (відновлена) соціальна виплата, а також список осіб, яким відмовлено в призначенні (відновленні) соціальної виплати з обґрунтуванням відмови щодо кожної такої особи.
 5. Витяг з протоколу засідання Комісії надсилається органові, що здійснює соціальні виплати та управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації                                               Н.Ковальчук

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь

Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняСічень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Опитування

Оцініть, будь ласка, діяльність державних службовців за шкалою від 1 до 5, де 5 найвищий бал.

 • 5 (67%, 2 за голосами)
 • 4 (33%, 1 за голосами)
 • 3 (0%, 0 за голосами)
 • 2 (0%, 0 за голосами)
 • 1 (0%, 0 за голосами)

Всього голосів: 3

Loading ... Loading ...
Вільні творять майбутнє
Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну. Андрей Шептицький. Рік великого митрополита

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-30-45

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ