Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 169 Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2016 рік

RozpLogo

15 липня 2016 року

№ 169

Про ліміти споживання теплової і електричної енергії,
води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів
бюджетними установами і закладами району на 2016 рік

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01.07.2016 № 376 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами області на 2016 рік», статей 51, 77 Бюджетного кодексу України та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії коштів:

 1. Затвердити ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району, виконавчими комітетами сільських, селищних рад згідно з додатками 1-4.
 2. Відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації довести помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках бюджетним установам і закладам району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад.
 3. Керівникам бюджетних установ і закладів району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад:
  1. Розпорядженнями, рішеннями та наказами встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у розрізі бюджетних установ і закладів у межах лімітів, затверджених цим розпорядженням.
  2. Забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та 100-відсотковим їх фінансуванням.
  3. Щомісячно інформувати райдержадміністрацію до 05 числа місяця наступного за звітним по формі згідно з додатком 5.
 4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації до 05 числа місяця, наступного за звітним, надавати відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ і закладів району, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії.
 5. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ і закладів − споживачів енергоносіїв.
 6. Відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації щомісяця подавати інформацію про обсяги споживання енергоносіїв бюджетними установами, закладами району, що фінансуються з місцевих бюджетів, на поточний рік та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації щомісяця до 15 числа, наступного періоду.
 7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 10.08.2015 № 235 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району на 2015 рік».
 8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови адміністрації                                                                        А.Рижий

Розп 169_Додатки

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97