Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Понад 60 мільйонів гривень податків додатково надійде до бюджету, за виявлені порушення при виплаті заробітної плати

Коли настає пенсійний вік і потрібно оформляти пенсію, багато хто дізнається, що її розмір є набагато меншим, ніж розраховували, а для декого взагалі втрачено право на призначення. Чому таке відбувається? Що потрібно робити, щоб не потрапити у таку ситуацію?

Сьогодні це питання актуально як ніколи. Адже, якщо людина отримує велику зарплату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені страхові внески, не беруться до уваги під час розрахунку пенсії. До того ж для багатьох наших громадян є нормою отримання зарплати в «конвертах».

ГУ ДПС у Рівненській області на постійній основі організована робота щодо виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, а також щодо контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум ПДФО, військового збору та єдиного соціального внеску до бюджету.

Головним управлінням ДПС у Рівненській області протягом січня-серпня поточного року встановлено 86 випадків порушень підприємствами та фізичними особами – підприємцями виплати заробітної плати (або інших доходів) громадянам з порушенням діючого податкового законодавства. За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 45856,60 тис. грн. ПДФО, військового збору – 2435,90 тис. грн.. та 11777,7 тис. грн. єдиного внеску.

Протягом січня-серпня 2019 року за результатами здійснених ГУ ДПС у Рівненській області перевірок, виявлено використання праці 27 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, одержуючи заробітну плату «у конвертах» необхідно чітко усвідомлювати, що позбавляєте себе:

– гарантованого розміру заробітної плати;

– права на відпустку, у тому числі додаткову й без збереження зарплати;

– права на оплату лікарняного;

– права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці;

– права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці;

– права на допомогу по безробіттю;

– права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;

– права на зарахування виробничого стажу, тощо.

Укладення трудового договору дає можливість найманому працівнику бути захищеним чинним трудовим законодавством у разі порушення його прав, а саме:

– в разі затримки в розрахунку по заробітній платі;

– відмові оплати праці за виконану роботу;

– недодержання зобов’язань роботодавця, тощо.

ГУ ДПС у Рівненській області

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97