Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

Новини спорту

10  (у смт Оржів) та 12 (смт Володимирець) вересня відбулися плей-оф ігри фінальної частини чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області, за право грати у фіналі вихованці старшої вікової групи КЗ “Володимирецька КДЮСШ” змагалися з юнаками ФК “ОДЕК-Україна” за сумою двох матчів вихованці КДЮСШ здобули переконливу перемогу над своїми ровесниками з рахунком 6:2,та вже 18 вересня 2019 року боротимуться за медалі чемпіонату в м. Рівне з обласними спортивними ліцеями м. Костопіль, м. Березень та ДЮСШ з футболу Верес.

13-15 вересня у м. Рівне вихованці Великоцепцевицького та Більськовільського відділень боротьби КЗ “Володимирецька КДЮСШ” взяли участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, пам’яті тренера Володимира Кайди – Рівне-2019. Участь у змаганнях також взяли команди з Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Запорізької, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей та Білорусі, загалом 230 учасників. Вихованці Володимирецької КДЮСШ здобули 8 п’ятих місць.

13 вересня у м. Рокитне вихованці відділень футболу КЗ “Володимирецька КДЮСШ”, на міні-футбольному полі Рокитнівського скляного заводу,  взяли участь у змаганнях “Кубок РСЗ-2019”, змагання були приурочені до Дня фізкультури і спорту та 121 річниці склозаводу. За задумом організаторів змагання мали охопити все Полісся. І це вдалося! Учасниками стали 13 команд, які представляли Рокитне, Сарни, Вараш, Володимирець, Дубровицю та Зарічне. Всього близько 130 дітей Полісся випробували, новеньке міні-футбольне поле. Відкривали змагання генеральний директор Рокитнівського склозаводу Леонід Паробочий, голова районої ради Анатолій Кінчур та капітани команд, які під національний гімн піднімали прапори України, РСЗ та бізнес-групи «Континіум».  Змагання проводилися у двох вікових категоріях: старшій (2006-2007 рр.) та молодшій (2008-2009 рр.). Команди були розподілені на чотири групи (по дві), переможці яких виходили у фінал, а команди які посіли другі місця розігрували останнє призове місце. У наслідок 6-ти годинних футбольних баталій, було зіграно 19 матчів! У молодшій групі історичним володарем першого Кубка РСЗ стала команда КЗ «Володимирецька КДЮСШ», яка у фіналі з рахунком 3:0 подолала однолітків з ДЮСШ УО м. Вараш. Третє місце вибороли юні футболісти ДЮСШ м. Сарни, які обіграли з рахунком 2:1 команду «Юніор» з Дубровиці. У старшій групі у фіналі зійшлися господарі змагань «РСЗ» та ДЮСШ м. Сарни. У напруженому матчі перемогу 1:0 здобули гості, а рокитнівчани посіли друге місце. Третіми стали спортсмени з КДЮСШ смт. Володимирець, перемігши команду «РСЗ-2» з рахунком 3:0. Всі були приємно здивовані тим, що дебютні змагання пройшли на високому рівні організації та з призовим фондом для всіх учасників у 8 тисяч гривень. Також всіх діток і тренерів нагодували смачним польовим обідом та вечерею. Щиро дякуємо Рокитнівському склозаводу в особі генерального директора Леоніда Паробочого за хороший турнір та незабутні враження, й дуже хотілося б, аби турнір Кубок РСЗ став традиційним. І надалі радував своєю організацією учасників та чисельних глядачів!

14 вересня на стадіоні “Водник” у м. Рівне вихованці відділень легкої атлетики КЗ “Володимирецька КДЮСШ” взяли участь у Відкритому чемпіонаті Рівненської області з легкої атлетики, у підсумку наші спортсмени здобули одну золоту – в бігу на 400 метрів перемогу здобула Тоюнда Анна (крім того Анна отримала ще й спеціальний приз від організаторів змагань) та 3 бронзові нагороди – Чашка Віталій з бігу на 100м, Луковець Олександр з бігу на 400м та Феськов Ярослав – 3 місце з бігу на 1000м.