Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



Територіальні органи

 

СПИСОК ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ РАЙОНУ

за/п

                                          Назва підприємства Прізвище, ім’я,

 по батькові керівника

№ телефонів
Робочі
1. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Володимирецький Будинок школярів та юнацтва» Аврука Валентина Вікторівна 2-38-56
2. ПАТ« Укрпошта », Рівненська дирекція центрального поштового зв’язку № 7 Бедик Мефодій Сергійович

 

поштовий зал

Любов Сергіївна

2-48-79

2-46-87

 

2-35-51

3. Володимирецький відділ ГУ Держгеокадастру у Рівненській області Береза Оксана Йосипівна

Ярута Володимир Володимирович

2-58-52

2-56-33

4. Володимирецьке відділення Вараського відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області  

 

Степанюк Віктор Миколайович (заст)

2-54-07

 

 

5. КП Рівненське обласне БТІ (представник БТІ у Володимирці) Блищик Олександр Віталійович 2-37-15
6. Відділ статистики у Володимирецькому районі Бобрик Олександр Онуфрійович 2-59-48 ф.

2-47-94

7. Володимирецьке об’єднане управління пенсійного фонду України у Рівненській області Бова Ірина Володимирівна 2-33-90

2-41-41 ф.

8. Вище професійне училище №29 Боровик Валерій Пилипович

Волощук Андрій Володимирович (заст)

бухгалтер

2-59-66пр.

 

2-53-39

 

2-31-36

9. ПрАТ «Рафалівський кар’єр» Бортник Петро Петрович 2-41-49

5-30-95

 

10. ПП «Володимирець-автоцентр» Босик Людмила Адамівна

 

2-57-44

2-37-04

 

11. ПП Сімейний медичний центр «Родолад» Буравський Сергій Борисович 2-60-42

 

12. Володимирецька втомобільна школа ТСОУ Бутрим Віталій Михайлович 2-37-72
13. Володимирецький сектор державної міграційної служби в Рівненській області Вадзіцька Тетяна Василівна (завідувач) 2-53-43
14. КНП «Володимирецький РЦ ПМСД» Волочнюк Олександр Васильович (гол. лікар)

Романов Олег

Антонович (заст)

Реєстратура

2-62-42

 

2-38-01

 

2-53-29

15. ТзОВ «Регіон теплопостачання» Гладиш Василь Олексійович 2-45-40
16. Воодимирецький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу « Казка » Гузей Наталія Адамівна (завідувач) 2-38-20
17. Приватний нотаріус Гузовата Наталя Володимирівна 2-29-67
18. Володимирецьке відділення Сарненської ОДПІ Десятник

Наталія Павлівна

 

2-54-56

 

19. Районний центр служби для сім’ї, дітей та молоді Десятник Микола Євдокимович

Ковалець Гаина Вікторівна

2-31-48

2-52-59ф.

2-49-42

20. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу «Малятко» Жданюк Світлана В’ячеславівна (завідувач) 2-50-79
21.  Володимирецький ДРП філія Сарненської ДЕД Супрунюк Віталій Павлович

(інженер)

2-41-10

 

2-39-38

22. Володимирецьке управління водного господарства Жогло Віктор Петрович

Приймальня

Бухгалтерія

2-43-76

2-48-88

2-43-81

23. Володимирецький

районний суд

 

 

 

Закревський Леонід Володимирович

Котик Людмила Олександрівна

Іванків Олена Валеріївна

Романюк Тетяна

Віталіївна (кер.апар.)

Секретар

Канцелярія

2-33-54

 

 

 

2-41-70

2-48-53

 

2-59-14

2-36-10

24. Державна установа Полицька виправна колонія №76 Каламбет Володимир Олександрович(начальник)

Голуб Михайло Іванович

5-31-33

5-31-49

5-35-34ф.

25.  

КНП «Володимирецька ЦРЛ»

 

 

Караїмчук Іван Васильович

Лобач Валерій Васильович

Приймальня

Стоматологія

2-59-90

 

2-46-41

2-47-93 ф

2-50-44

26. ТзОВ «Володимирець Транссервіс» Качинська Людмила Климівна 2-57-96

2-54-96

 

27. Управління Державної казначейської служби України у Володимирецькому районі Ковальчук Поліна Митрофанівна

Моніч Валентина Сільвестрівна (заст)

2-30-28

 

 

28. Архітектурно-планове бюро Козодой Віктор Юрійович 2-55-96
29. ТзОВ «Володимирецька районна друкарня» Котович

Арсен Павлович

2-42-46

 

30. КЗ «Володимирецький районний музей» Володимирецької районної ради Коцяр Валерій Валерійович 2-42-88
31. Володимирецьке відділення Сарненської місцевої прокуратури Кругліцький Микола Миколайович 2-59-62пр.

2-31-31

32. ДП «Володимирецьке лісове господарство» Аврамишин Валентин Володимирович

Ворожбит Олег Віталійович(гол. лісничий)

Кисіль Валентина Василівна (бух)

6-11-33

2-28-80ф.

6-14-38пр.

6-14-98

 

33. Центральна районна бібліотека Курач Ілона Іванівна 2-46-73

2-37-84

34. Володимирецький територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Лісняков Сергій Олександрович

Сергійчук Василь Васильович

2-36-14

 

2-33-67

2-33-27

35. Володимирецька районна рада ветеранів Ліщук Микола Михайлович (голова)

 

2-24-00

 

2-49-07

36. Володимирецька школа мистецтв Мирончук Тетяна Павлівна 2-40-60
37. Володимирецький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Мирончук Тетяна Федорівна 2-44-36ф
38. ДП «Рафалівське лісове господарство» Гура Максим Сергійович

 

 
39. Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС в Рівненській області Муравинець Андрій Якович 2-53-73
40. Володимирецька автостанція, командитне товариство «Рівне-ПАС» Нагорна Надія Степанівна 2-57-52
41. Володимирецький районний відділ державної виконавчої служби Головного Територіального управління юстиції у Рівненській області Ніколайчук Володимир Анатолійович 2-38-02

 

 

42. Володимирецька районна державна нотаріальна контора Оксенюк Алла Антонівна 2-30-20
43. Володимирецьке районне управління ГУ Держпротспоживслужби в Рівненській області Петрук Олександр Миколайович

Білоборода Валентина Іванівна

2-33-13

 

 

44. Рівненська філія ПАТ «Укртелеком», Володимирецьке СЛД №5 Пешко Володимир Володимирович

Диспетчер

Ремонт телефонів

Моніч Тетяна Іванівна(абон. Відділ)

2-38-00

 

 

2-31-43

 

2-53-02

45. Володимирецьке районне лабораторне відділення Вараського міськрайонного відділу Пиріжко Володимир Михайлович

 

2-57-29

 

 

46. Трудовий архів Прокопчук Володимир Володимирович 2-45-10
47. КП «Агропроменерго» Рикун Анатолій Олексійович 2-48-01

2-53-77

48. Комунальне підприємство «АКВА» Крилюк Олег Вячеславович

Савчук Сергій Іванович (гол. інженер)

2-52-24

2-52-88

2-54-80

49. Володимирецька райспоживспілка Романов Володимир Олександрович 2-30-01

2-40-44ф.

50. Рафалівська станція Львівської залізничної дороги Саворона Галина Семенівна 5-31-28
51. 6-й Державно-пожежний рятувальний загін ГУ ДСНС в Рівненській області Симонюк Володимир Вікторович

 

2-42-96

2-33-93

 

52. ТзОВ «Володимирецький вісник» Скібчик Сергій Євгенійович

Гоородний Олексій Остапович

2-58-65ф.

2-40-41

2-31-94

2-59-93ф.

53. ПрАТ «Рівнеобленерго», Володимирецький РЕМ Стовба Василь Олексійович

Босик Олег Володимирович (заст)

2-38-67ф

 

2-58-74

067-239-54-98

2-58-10

2-35-47

2-58-74

2-30-88ф.

54. Володимирецький районний центр зайнятості Тарасюк Ніна Сафронівна

 

Рябченко Іван Михайлович

2-57-48

2-56-68

2-30-13ф.

55. Володимирецький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарасюта Рита Володимирівна

Юрко Галина Остапівна

Бухгалтерія

2-58-13

 

 

2-36-46

56. Варашське відділення Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Рівненській області Цап Тетяна Степанівна

 

Вараш

3-18-23(ф.)

Володимирець

2-57-11

57. Володимирецьке лісництво ДП «Володимирецьке лісове господарство» Швирид Іван Іларіонович 2-64-50

2-45-30

58. Територіальний сервісний центр № 5644 регіонального сервісного центру в Рівненській області Шершун Микола Степанович

 

Кневець Олег Васильович

(МРЕО)

2-29-32

2-29-41

Поділитися:



Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97