Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



Довідник телефонів

 

Довідник телефонів керівництва  Володимирецької райдержадміністрації, її апарату та структурних підрозділів, сільських, селищних рад

№ за/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада Номери телефонів

Робочі

1.  

 

Голова державної адміністрації

р.2-33-00

2. Рижий

Анатолій

Петрович

Перший заступник голови державної адміністрації

р.2-30-08

3. Ковальчук

Наталія

Володимирівна

Заступник голови державної адміністрації р.2-32-62
4. Римарчук

Світлана Михайлівна

Керівник апарату державної адміністрації

р.2-30-70

Апарат райдержадміністрації

 

I.                  Організаційний відділ

1.
Якшина Людмила Анатоліївна
Начальник відділу

 

р.2-33-73

 

2.

 

Шершень Світлана Адамівна

Головний спеціаліст відділу р.2-33-73

 

4.

Романенко Оксана Геннадіївна

Провідний спеціаліст відділу р.2-31-34

ф.2-30-45

II. Загальний відділ

 

1. Крук Наталія Сергіївна Начальник відділу

 

р.2-60-44
2. Поліщук Галина Адамівна Провідний спеціаліст відділу

 

р.2-60-44

 

ІІ.І. Сектор контролю

3. Бортнік Тамара Сергіївна Завідувач сектору р.2-31-98

 

4. Моніч Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст відділу р.2-31-98

 

ІІІ. Сектор внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю

1. Босик Олег Адамович Завідувач сектору  
2. Швець Роман Вікторович Головний спеціаліст відділу  

ІV. Відділ фінансово-господарського забезпечення

1.

Батейко Наталія Максимівна

Начальник відділу р.2-34-00

 

2. Дуляницька Леся Степанівна

Головний спеціаліст відділу

р.2-34-00
3. Гепасимчук Лідія Федорівна

Завідувач господарства

р.2-41-31
4. Герасимчук Михайло Гепасимович

Відповідальний черговий

5.

Хондока Марія

Сергіївна

Прибиральник службових приміщень

6.

Ковальчук Ніна Степанівна

Прибиральник службових приміщень

V. Відділ юридично-кадрової роботи

1.

Мастій  Тетяна Миколаївна

Начальник відділу

р.2-56-60

 

2.

Шилак Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст  відділу р.2-56-60

 

3.

Рижа Інна

Ігорівна

Головний спеціаліст відділу

р.2-43-97

 

4.
Воробей Юліанна Анатоліївна
Головний спеціаліст відділу
р.2-43-97

 
VI. Відділ ведення Державного реєстру виборців
1. Босик  Поліна

Миколаївна

Начальник відділу р.2-55-57

 

2. Палій Ніна Петрівна Головний спеціаліст  відділу р.2-55-57

 

3. Войтович Марія Григорівна

 

Головний спеціаліст  відділу р.2-55-57

 

3.

Підвишенна Мирослава Ігорівна

Оператор комп’ютерного набору I категорії

р.2-41-31
 

Шама Олексій Дмитрович

Головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи апарату  райдержадміністрації    р.2-35-18

 

Чугай  Олександр Іванович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату  райдержадміністрації   

р.2-35-18

Структурні підрозділи РДА

I. Відділ економічного та агропромислового розвитку

1. Кривко Марія Михайлівна Начальник відділу р.2-31-00

 

2. Федорова Вікторія Василівна Головний спеціаліст р.2-31-00
3. Мудрієвська Юлія Анатоліївна  Головний спеціаліст

 

р.2-31-00
4. Подерня Оксана Андріївна Головний спеціаліст р.2-31-00

I.IСектор «Центр надання адміністративних послуг»

1.

Ткачук Наталія Устимівна

Завідувач сектору р.2-38-85
2.
Тарасюк Вікторія Олександрівна Адміністратор р. 2-38-85
3.
Проніна Галина Вікторівна Адміністратор р. 2-38-85

I.IIСектор «З державної реєстрації»

1.
Шурко Тетяна Федорівна
Завідувач сектору-державний реєстратор
р. 2-33-03
2.
Котович Тарас Сергійович Державний реєстратор р. 2-33-03

II Відділ освіти

 

1.

Ошурко Марія Володимирівна Начальник відділу р.2-31-37
2. Логацька Надія Амбросівна

 

Секретар-друкар районного методичного кабінету при управлінні р.2-30-09
3. Креденсир Інна Григорівна Головний спеціаліст
4. Христянович Тамара Анатоліївна Головний спеціаліст р.2-40-77

 

5. Петрук Віта Володимирівна Головний спеціаліст
6. Нічик Ольга Ярославівна Головний спеціаліст

III Сектор молоді та спорту

1. Римарчук Юрій Андрійович Начальник сектору
2. Мельник Олена Антонівна Головний спеціаліст
IV. Управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства

 

1.

Марковець Олександр Миколайович

Начальник управління,

головний архітектор району

р.2-30-84

 

IV.I. Відділ містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури
1.
Бортник Вікторія Василівна Головний спеціаліст р.2-30-84

 

2.
Рябченко Тетяна Петрівна Головний спеціаліст р.2-30-84

 

 

IV.II. Відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності

1.
Савсюк Руслан

Васильович

Начальник відділу р.2-35-18

 

2.
Смоляр Андрій Кузьмич  Головний спеціаліст
3.
Самковська Оксана Вікторівна Спеціаліст
V. Відділ культури і туризму
1.
Гаврилюк Тетяна Кіндратівна Головний спеціаліст р.2-38-52

 

2.
Христянович Оксана Олексіївна Головний спеціаліст р.2-39-69

VI. Архівний відділ

1.

Бірюк Віктор Олександрович

Начальник відділу р.2-41-24

 

2. Григор’єва

Наталія Петрівна

Головний спеціаліст р.2-41-24
3.

Назар Катерина Анатоліївна

 

Головний спеціаліст р.2-41-24
VII.  Фінансове управління
I.Відділ видатків місцевих бюджетів
1.

Ярмолюк Людмила

Василівна

Заступник начальника управління-начальник відділу р.2-55-30
2. Гальцова Тетяна Василівна Головний економіст р.29-55-30
3. Босик К.С. Головний економіст р.2-55-30
4. Войтович Надія Степанівна Провідний економіст р.2-55-30
5. Качинська Н.В. Провідний економіст р.2-55-30
6. Сад І.М. Провідний економіст р.2-55-30
II. Відділ обліку, доходів та фінансово-господарського забезпечення

 

1. Воловик Світлана Павлівна Начальник відділу-головний бухгалтер р.2-55-30
2. Котяш Лприса Іванівна Головний економіст р.2-55-30
3. Смаглюк Альона Володимирівна Головний економіст р.2-55-30
4. Плішкін Володимир Володимирович Провідний спеціаліст р.2-55-30
5. Петрович Анатолій Іванович Водій легкового автомобіля

VIII.Служба у справах дітей

 

1. Волочнюк Вадим Анатолійович Начальник служби р.2-39-12

 

2. Льода Леся Ярославівна Заступник начальника служби р.2-31-17

 

3. Шама Катерина Михайлівна Головний спеціаліст р.3-31-17
4. Босик Віталій Миколайович Головний спеціаліст р.3-31-17
5. Шершень Марія Миколаївна Спеціаліст р.3-31-17
6. Хондока Валерій Сергійович Водій

IX. Управління соціального захисту населення РДА

1. Начальник управління р.2-59-26
2. Тюска Юрій Валерійович Заступник начальника управління ф.2-37-07

 

3. Трохимчук Юрій Сергійович Заступник начальника управління ф.2-37-07

 

4. Сарницька Тетяна Миколаївна Головний державний соціальний інспектор р.2-48-64
5. Корнійчук Микола Адамович Державний соціальний інспектор р.2-48-64
6. Романенко Валентина Федорівна Державний соціальний інспектор р.2-48-64
I.Відділ планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та відомчого контролю
1. Кошмак Вікторія Леонідівна Начальник відділу, .головний бухгалтер р.2-42-41
2. Якимчук Марія Василівна Заступник начальника відділу р.2-42-41
3. Мельник Онисія Миколаївна Головний спеціаліст
4. Мельник Ольга Василівна Головний спеціаліст
5. Коваль Сергій Федорович Головний спеціаліст
6. Ониськевич Наталія Улянівна Головний спеціаліст з питань персоналу
II.Відділ грошових виплат та  компенсацій,  субсидій
1. Савсюк Варвара Федорівна Начальник відділу
2. Бедик Людмила Мефодіївна Заступник начальника відділу
3. Осійчук Юлія Сергіївна Головний спеціаліст
4. Касюдик Людмила Миколаївна Головний спеціаліст
5. Стахнюк Людмила Василівна Головний спеціаліст
6. Сарницька Тетяна Іванівна Провідний спеціаліст
II.Сектор прийому громадян
1.

Столярчук Наталія Іванівна

Завідувач сектору
2. Таборовець Зоя Семенівна Провідний спеціаліст
3. Кобець Наталія Кирилівна Провідний спеціаліст
II.II Сектор обробки документів, виплати та забезпечення
1. Шама Ольга Петрівна Завідувач сектору
2. Солдатенкова Віта Павлівна Головний спеціаліст
3. Мілоста Оксана Сергіївна Провідний спеціаліст
4. Сад Людмила Петрівна Провідний спеціаліст
III.Відділ персоніфікованого обліку та соціального обслуговування населення, координації суб’єктів, що надають соціальні послуги
1. Назаришина Марія Федорівна Начальник відділу р.2-39-63
2. Крисюк Лариса Вікторівна Головний спеціаліст р.2-39-63
3. Бацюсь Юрій Васильович Головний спеціаліст р.2-39-63
4. Волочнюк Тетяна Петрівна Головний спеціаліст
5. Симонюк Ніна Адамівна Провідний спеціаліст
III.Сектор з питань соціального захисту інвалідів та ветеранів
1. Кібиш Світлана Миколаївна  Провідний спеціаліст
ІІІ.ІІ. Відділ соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
1. Пацан Світлана Іванівна Головний спеціаліст
2. Сотрута Людмила Володимирівна Головний спеціаліст
3. Тиха Наталія Сергіївна Головний спеціаліст
ІІІ.ІІІ. Відділ праці, зайнятості населення та сімейної політики
1. Дяк Олена

Адамівна

Начальник відділу р.2-48-64

 

2. Мельник Людмила Віталіївна Головний спеціаліст
3. Ганай Світлана Вікторівна Головний спеціаліст
4. Павлюк Світлана Володимирівна Головний спеціаліст

 СПИСОК ГОЛІВ ТА СЕКРЕТАРІВ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

 

№ п/п Назва сільської, селищної ради Голова Секретар
Прізвище, ім’я, по батькові Телефон Прізвище, ім.’я по батькові Телефон
1 2 3 4 5 6

Селищні ради

1          Володимирецька

 

 

 

 

 

Осмолович

Олександр       Григорович

 

Лосінець Василь Степанович
 

 

 

р.2-52-10

 

 

р.2-48-26

 

 

Новак

Віктор Бенедиктович

р.2-35-27

 

2          Рафалівська        Совгуть

Василь Сергійович

р.5-35-76

 

Бабецька

Наталія Степанівна

р.5-31-60

 

Сільські ради

3          Антонівська

Петрук

Микола Якович

 

р.6-12-68

 

Іщик

Жанна Адамівна

р.6-12-22

 

4          Балаховицька Давидюк

Вадим Васильович

 

р. 5-41-42

 

Літвінчук

Наталія Миколаївна

р.5-41-42

 

5          Берестівська Ясинська

Віта Іванівна

р.3-61-37

 

Ващишина

Марина Анатоліївна

р.3-61-37
6          Біленська

Блищик

Олександр Сарафонович

 

р. 7-11-23

 

Шмига

 Юлія Василівна

р. 7-11-23

 

7          Більсько-Вільська Терещук

 Олексій   Вікторович

 

р.9-51-31

 

Кизіль Леся Вікторівна р.9-51-68  

0   

8          Великожолудська Коханець

Олена Федорівна

 

р.3-31-00

 

Шкіндер Світлана Василівна р.3-31-47

 

9          Великотелковицька Репетуха

Віталій Васильович

р.7-22-44

 

Манзик

Наталія Василівна

р.7-22-44

 

10      Великоцепцевицька Сівта

 Сергій Дмитрович

р.6-65-41

 

Смулка

Тетяна Миколаївна

р.6-63-22

 

 

11      Воронківська

Хомич

Леонід Іванович

р.7-44-48

 

Якубська

Галина Василівна

 р.7-44-48

 

12      Городецька Басик

Ірина Миколаївна

р.6-25-68

 

Міцута

Наталія Борисівна

р.6-24-91

 

13      Довговільська

Федорчук

Анатолій Іванович

р.3-73-02

 

р.3-73-02

 

14      Жовкинівська Басиста

Єлизавета Сергіївна

р.3-45-25

 

Ковальчук Валентина Терентіївна р.3-45-25

 

15      Каноницька

Дуляницький

Василь Олексійович

р.4-23-10

 

Орабей

Марія Семенівна

р.4-23-10

 

16      Кідрівська р.3-41-30

 

Решетицька Руслана Володимирівна р.3-41-30

 

17      Красносільська Ковальчук

Дмитро Іванович

 

р.3-01-80

 

Ковальчук

Оксана Володимирівна

р.3-01-80

 

18      Лозківська

Нечипорук

Микола Дмитрович

р.5-31-13

 

Саламаха

Надія Сергіївна

р.5-31-13

 

19      Любахівська

Ошурко

Людмила Сергіївна

р.4-61-22

 

Демидишина

Тетяна Вікторівна

р.4-61-22

 

20      Мульчицька Шарабар

Максим Валерійович

 

р.9-34-33

 

Булан

Галина Михайлівна

р.9-34-33

 

21      Новаківська Христянович

Олексій Миколайович

р.9-73-31

 

Олещук

Ольга Григорівна

р.9-73-31

 

22      Озерецька            Федорук

Олександр Степанович

р.9-51-20

 

р.9-51-20

 

23      Озерська              Семчук

Віктор Валентинович

р.4-17-24

0688217415

Мороченець

Тетяна Іванівна

р.4-17-24

д.4-17-56

0961239082

24      Полицька Озеруга
Микола Костянтинович 
р.5-93-30

 

Рубець

Галина Павліна

р.5-93-24

 

25      Половлівська Дацький

Ілля Петрович

 

р.3-51-33

 

Федіна

Галина Федорівна

р.3-51-43

 

26      Ромейківська Антонюк

Надія Григорівна

р.6-74-22

 

р.6-74-22

 

27      Собіщицька Гаврилюк

Олександр  Володимирович

6-36-43

 

Ткач

Людмила Миколаївна

р.6-36-38

 

28      Сопачівська Сніжко

Галина Андріївна

р.4-86-41

 

Федіна

Олена Соловеївна

р.4-51-42

 

29      Старорафалівська Ємельянов

Ярослав Володимирович

 

р.4-86-88

 

Килюх

Наталія Михайлівна

р.4-86-36

 

30      Степангородська Наконечний

Віталій Кирилович

р.3-35-52

3-36-49

 

Мельник

Любов Петрівна

р.3-35-18

 

31      Хиноцька Шеліган

Микола Федорович

р.7-61-86

 

Мартишевська

Вікторія Леонідівна

р.7-61-86

 

 

 

Поділитися:



Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97