Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

Новини спорту

Борчині з Великих Цепцевич взяли участь у чемпіонаті України.

25-29 листопада в місті Одеса відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. За фінансової підтримки громадської організації «Слово людям» 8 вихованок Анатолія Брижа з Великоцепцевицького відділення боротьби комунального закладу «Володимирецька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» взяло участь у даних змаганнях. Найкращий результат показала Булботка Дарина у ваговій категорії до 26 кг. У вирішальній сутичці їй протистояла чемпіонка України, учасниця й призерка чемпіонату Європи. Юна борчиня з Великих Цепцевич довго нав’язувала свою гру суперниці, не дозволяючи тій відірватися в рахунку, який, за хвилину до фінальної сирени був нічийним, все ж допустила фатальну помилку, яка не дозволила Дарині боротися за нагороди вищого ґатунку, відтак чиста перемога суперниці й «втішний» фінал. У підсумку Дарина здобула бронзову медаль. Потішили результатами й інші дівчатка, так в їх активі є 5, 6, 9 місця, є й місця за межами першої десятки, а найголовніше, що є неоціненний досвід виступів на змаганнях такого масштабу. Після завершення змагань асоціацією спортивної боротьби Рівненщини було прийнято рішення щодо проведення чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби в березні 2020 року у Володимирці. Вітаємо наших юних спортсменок, їх тренера та всіх причетних з високим результатом.

Відбулася спартакіада місцевого самоврядування.

30 листопада в м.Корець відбулась спартакіада серед депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з більярду, кудьової стрільби, настільного тенісу, дартсу, шахів та шашок. Найкращий результат показав депутат Володимирецької селищної ради Геннадій Дядечко, який виграв змагання з більярду. Третє місце виборола сільський голова з Жовкинь Єлизавета Басиста у змаганнях з дартсу. Такий же результат з кульової стрільби показав сільський голова з Красносілля Дмитро Ковальчук. Достойний виступ команди дає надію на високий загальнокомандний результат району за підсумками спортивного сезону.