Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



На Рівненщині визначились переможці мовного конкурсу імені Петра Яцика

За перемогу в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика змагалися 183 учні закладів загальної середньої освіти області, 17 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 25 студентів закладів вищої освіти. Конкурс пройшов 7 грудня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  5 призових місць,  м. Дубно –  4 призових місця, Острозького району – 3 призових місця, Березнівського та Рівненського районів – по 2 призових місця.

Учні та студенти змагалися кожен у своїй категорії.

Переможці конкурсу

3 клас

ПІБ учня/студента

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя/викладача

Шарун Дар’я Дмитрівна Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради 1 місце Росоловська Леся Федорівна
Мирончук Максим Андрійович навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради 2 місце Давидюк Тетяна Олексіївна
Кравченко Естер Сергіївна Комунальний заклад “Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 місце Головай Ірина Василівна
4 клас
Андрійчук Юлія Павлівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 1 місце Марушкевич Лариса Володимирівна
Гузь Тимофій Миколайович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 2 місце Сухоплясова Сніжана Богданівна
Шекель Зоряна Андріївна Філія Губківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 3 місце Літвинчук Ольга Петрівна
5 клас
Шеремета Мирослава Олегівна Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради 1 місце Заблоцька Іванна Іванівна
Антонюк Дарія Сергіївна Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 місце Тарасюк Галина Миколаївна
Веремчук Вікторія Олександрівна Бистрицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Березнівської районної ради 3 місце Веремчук Галина Степанівна
6 клас
Хоменчук Єлизавета Олександрівна Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради 1 місце Вербулевська Ольга Леонтіївна
Підгородецька Вероніка Олегівна Острозька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 2 місце Корж Тетяна Сергіївна
Григорчук Анна Ярославівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 місце Вовчук Ірина Сергіївна
7 клас
Ткачук Діана Володимирівна Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 1 місце Савонік Тамара Володимирівна
Блищик Дарія Валеріївна Великоомелянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради 2 місце Сівицька Галина Данилівна
Яцюк Анастасія Василівна Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району 3 місце Одуд Мирослава Олександрівна
8 клас
Лізак Даниїл Станіславович Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради 1 місце Горлова Лариса Василівна
Кобилянський Орест Романович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 2 місце Бойко Олена Сергіївна
Радіон Дарина Русланівна Обарівський ліцей Рівненської районної ради 3 місце Ляховчук Наталія Михайлівна
9 клас
Лисюк Марія Вікторівна Опорний заклад “Великомежиріцький ліцей” Корецької районної ради 1 місце Боровець Тетяна Ананіївна
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 2 місце Поліщук Наталія Василівна
Малімон Роман Романович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” Рівненської міської ради 3 місце Бандюк Галина Олександрівна
 

10 клас

Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” Рокитнівської районної ради 1 місце Любиш Марія Василівна
Примак Ольга Олександрівна Сарненська гімназія Сарненської районної ради 2 місце Стельмах-Переходько Любов Володимирівна
Кирильчук Дарія Сергіївна Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради 3 місце Марушкевич Лариса Василівна
11 клас
Островська Мар’яна Володимирівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка Костопільської районної ради 1 місце Ковальчук Тамара Іванівна
Юськова Анастасія Русланівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 2 місце Мартинюк Василь Іванович
Яремчук Мілена Вікторівна Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради 3 місце Любчик Наталія Георгіївна
Професійно-технічні навчальні заклади
Тачинська Леся Юріївна Клеванський професійний ліцей 1 місце Кондратюк Тамара Романівна
Одейчук Софія Леонідівна Державний професійно-технічний навчальний заклад “Березнівське вище професійне училище” 2 місце Шевчук Ірина Олександрівна
Яцик Ксенія Володимирівна Державний навчальний заклад “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” 3 місце Суздальцева Ірина Миколаївна
Коледжі
Кравчук Анастасія Юріївна Відокремлений підрозділ “Костопільський медичний коледж комунального закладу вищої освіти “Рівненська медична академія” 1 місце Глущенко Мирослава Ярославівна
Кухарук Світлана Вікторівна Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України” 2 місце Сорока Мирослава Василівна
Ванценко Софія Вікторівна Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж 3 місце Вербило Тамара Володимирівна
Педагогічні коледжі
Куліш Лілія Олександрівна Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету 1 місце Сардига Ольга Володимирівна
Мартинюк Мар’ яна Василівна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце Жакун Людмила Адамівна
Заклади вищої освіти гуманітарного профілю
Немикіна Віолета Анатоліївна Національний університет “Острозька академія” 1 місце Хом’як Іван Миколайович
Кащева Анна Григорівна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 2 місце Мединська Наталія  Миколаївна
Гарманюк Богдана Олександрівна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце Кірілкова Наталія Василівна, Щербачук Наталія Петрівна
Заклади вищої освіти технічного профілю
Бойко Наталія Анатоліївна Національний університет “Острозька академія” 1 місце Мініч Лариса Степанівна
Ковальчук Аліна Ігорівна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 2 місце Брильова Лариса Євгенівна
Яковець Яна Віталіївна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 3 місце Груба Таміла Леонідівна

«Всі ці учні та студенти братимуть участь у підсумковому етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Особисто вболіваю за кожного учасника, бажаю їм гідно представити Рівненщину на всеукраїнському рівні і, звісно, перемог», – розповів начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97