Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545На Рівненщині публічно презентували проєкт Стратегії розвитку області до 2027 року


Над документом працювали впродовж року, використовуючи рекомендації Мінрегіону, Мінекономіки, міжнародних експертних груп, досвід регіонів України та інших країн.

Захід відбувся за участю заступників голови ОДА Ігоря Тимошенка та Сергія Гемберга, депутатів облради, експертів різних галузей, громадськість.

Основні етапи розробки Стратегії складалися, зокрема, з соціально-економічного аналізу, побудови SWOT-аналізу регіону та SWOT-матриці порівняльних переваг, викликів і ризиків. При цьому велика увага приділялася нового підходу – смарт-спеціалізації.

Як розповів керівник департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, за результатами проведеної роботи було визначено 5 пріоритетних сфер смарт-спеціалізації – деревообробна та меблева промисловість, виробництво продуктів харчування та поглиблена переробка сільськогосподарської продукції, високотехнологічне органічне сільське господарство, ягідництво та садівництво, логістика, ІТ- сектор.

На наступному етапі, під час засідання 3-х фокус-груп, були відібрані проєктні ідеї та визначено їх відповідність стратегічним операційним цілям та завданням Стратегії – 2027.

На основі проєктних ідей були сформовані технічні завдання та включено їх до Плану на 2021 – 2023 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року.

Серед основних – підтримка малого та середнього підприємництва та залучення інвестицій, створення транспортно-логістичного хабу, розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг, покриття мобільним зв’язком та Інтернетом, промоція туристичного потенціалу області тощо.

Підсумовуючи сказане, Костянтин Мокляк акцентував увагу присутніх на тому, що реалізація проєктів регіонального розвитку дозволить Рівненщині стати регіоном з високотехнологічним господарським комплексом, модернізованою згідно європейських стандартів інфраструктурою, у якому створені належні умови для проживання, самореалізації та гармонійного розвитку людини.

Стратегічний документ буде схвалений розпорядженням голови облдержадміністрації та поданий на затвердження обласній раді.

Презентація проєкту Стратегії

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97