Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



Старшокласники з Володимиреччини перемогли в обласній олімпіаді з екології

Високі результати показали учні Великожолудського НВК Володимирецького району – десятикласниця Олеся Мамчиц та одинадцятикласник Микола Шкіндер. Їх підготувала Галина Снітко.

Також перші місця посіли учениця 10-го класу Марія Бричка, яка навчається в Рокитнівській ЗОШ №3, та випускник Рівненської української гімназії Владислав Гедзюк. Їх вчителі – Антоніна Хмельова з Рокитного, Тетяна Драненко та Варвара Рискова з Рівного.

Загалом в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади змагалися 42 учні: 19 десятикласників та 23 випускники.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району та м. Рівне – по 4 призових місця, а також Костопільського району та Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату – по 3 місця. По 2 призери підготували Наталія Пінчук з Дубровиці, Галина Снітко з Володимирецького району та Ірина Куроченко з Рівного.

Фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з екології відбудеться у лютому.

                                           Переможці олімпіади
10-й клас
ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Мамчиц Олеся Миколаївна Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 1 Снітко Галина Григорівна
Бричка Марія Вікторівна Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради 1 Хмельовська Антоніна Мелетіївна
Барабаш Лілія Максимівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 2 Чуль Ольга Сергіївна, Дащук Марія Яківна
Крайлюк Олеся Русланівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 2 Якимчук Ніна Василівна, Корчик Наталія Миколаївна
Козакова Марина Сергіївна Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради 2 Козакова Оксана Григорівна, Кулініч Юлія Олександрівна
Рощин Роман Андрійович Рівненський природничо- математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 3 Заболотна Віталія Володимирівна, Куроченко Ірина Іванівна
Швед Анастасія Володимирівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Пінчук Наталія Миколаївна
Ребекевша Юлія Романівна Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 3 Литвин Оксана Анатоліївна, Куроченко Ірина Іванівна
Василевська Надія Василівна Кустинський ліцей Олександрійської сільської ради Рівненського району 3 Філіпович Неля Василівна
Ревега Вероніка Василівна Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради 3 Ковальчук Ганна Іванівна
11-й клас
Гедзюк Владислав Олегович Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 1 Драненко Тетяна Євгеніївна, Рискова Варвара Георгіївна
Шкіндер Микола Михайлович Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 1 Снітко Галина Григорівна
Бабік Богдан Володимирович Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Бабік Володимир Володимирович
Балашова Ірина Сергіївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19 Рівненської міської ради 2 Возняк Віра Адамівна
Павелко Ольга Сергіївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Попельницька Оксана Василівна
Шимчук Анастасія Володимирівна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 2 Підлісна Лілія Данилівна
Мороченець Андрій Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович
Кравчук Марія Олександрівна Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району 3 Профорук Лілія Миколаївна
Делідон Ірина Григорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Пінчук Наталія Миколаївна
Смик Дем’ян Васильович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради 3 Смик Олеся Миколаївна
Марчук Софія Петрівна Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради 3 Прозапас Тетяна Василівна
Козійчук Катерина Григорівна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 Редкодубська Світлана Мирославівна
0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97