Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Митниця для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності має стати простою та зручною

В.о. начальника Поліської митниці Держмитслужби Олексій Мужев розповів про плани розвитку нової митниці.

Для нас важливо, щоб робота митниці забезпечувала стабільний захист економічних інтересів нашої держави, та щоб суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності відчули зручність в обслуговуванні з широким застосуванням електронних сервісів європейських стандартів.

Розвиток Поліської митниці буде відбуватись в трьох напрямках, змін зазнає організаційна, інфраcтруктурна та кадрова складова.

Кадрові зміни залишаються для нас серед пріоритетних завдань, направлених на створення та формування сучасної, ефективної, клієнтоорієнтованої митної служби. Наразі штатна чисельність Поліської митниці Держмитслужби складає 280 працівників та вживаються заходи щодо укомплектації чисельності митниці. Кадрова реформа має забезпечити значну масу  професійних працівників в службі з нульовою толерантністю до корупції.

Для створення умов, що сприятимуть більш оперативному та якісному обслуговуванню, побудові безпекової структури на найближчий рік заплановано реалізацію одночасно декількох інфраструктурних проектів. Так, планується найближчим часом запустити в роботу два сучасні сканери транспортерного типу на митних постах.

«Одним з методів боротьби з корупцією є мінімізація особистих контактів між митником та клієнтом, переведення більшості операцій в онлайн, використання електронних сервісів, мобільних додатків.

Важливим є запровадження системи спільного транзиту з Євросоюзом та деякими іншими країнами та використання Нової комп’ютеризованої транзитної системи NCTS (New Computerised Transit System). Це дозволить обмінюватися інформацією з країнами ЄС в режимі реального часу, використовувати єдину митну декларацію, запровадити ряд транзитних спрощень. Також планується запуск електроннго кабінету декларанта, мобільного додатку Е-border, щоб забезпечити нашим клієнтам прозорі, адекватні, зрозумілі процедури та зручні послуги.

Потрібно, щоб Поліська митниця стала новою за суттю, а не за формою», – зауважив в.о. начальника Поліської митниці Олексій МУЖЕВ.

Поліська митниця Держмитслужби

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97