Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 197 Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг сектору «З державної реєстрації» Володимирецької районної державної адміністрації

RozpLogo

 

22 серпня 2016 року

 № 197

Про  затвердження  інформаційних  та
технологічних карток адміністративних
послуг сектору «З державної реєстрації»
Володимирецької районної  державної  адміністрації

Відповідно до статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», статей 6, 13, 41 Закону України «Про  місцеві  державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розпорядження голови  районної державної адміністрації від 12 лютого 2015 року № 35 «Про  організацію роботи центру надання адміністративних  послуг Володимирецької районної  державної адміністрації», з метою створення зручних і сприятливих умов, своєчасного і якісного надання адміністративних  послуг громадянам, суб’єктам господарювання, забезпечення відкритості  інформації про діяльність органів виконавчої влади:

1.Затвердити:

1.1. Інформаційну картку адміністративної послуги  з державної реєстрації права власності на нерухоме майно, що додається.

1.2. Інформаційну картку адміністративної послуги  з державної реєстрації іншого речового права на нерухоме майно, що додається.

1.3. Інформаційну картку адміністративної послуги  з державної реєстрації обтяження речового права на нерухоме майно, що додається.

1.4. Інформаційну картку адміністративної послуги  з взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що додається.

1.5. Інформаційну картку адміністративної послуги  з внесення запису про скасування державної реєстрації прав, що додається.

1.6. Інформаційну картку адміністративної послуги  з скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що додається.

1.7. Інформаційну картку адміністративної послуги  з надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що додається.

1.8. Інформаційну картку адміністративної послуги  з внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб’єкта цього права, інші речові права та суб’єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб’єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов’язані з проведенням державної реєстрації прав, що додається.

1.9. Інформаційну картку адміністративної послуги  з внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно, що додається.

1.10. Інформаційну картку адміністративної послуги  з внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно, що додається.

1.11. Технологічну  картку  процесу  надання  адміністративної  послуги «Державна реєстрація права власності на нерухоме майно», що додається.

1.12. Технологічну  картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно», що додається.

1.13. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація обтяження речового права на нерухоме майно», що додається.

1.14. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна»,  що додається.

1.15. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Внесення запису про скасування державної реєстрації прав», що додається.

1.16. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», що додається.

1.17.Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», що додається.

1.18. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб’єкта цього права, інші речові права та суб’єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб’єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов’язані з проведенням державної реєстрації прав»,  що додається.

1.19. Технологічну  картку процесу надання адміністративної послуги «Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно», що додається.

1.20. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно», що додається.

1.21. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації створення юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.22. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.23. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації   включення   відомостей   про юридичну  особу,  зареєстровану  до 01 липня  2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування), що додається.

1.24. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування), що додається.

1.25. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування), що додається.

1.26. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.27. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.28. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.29. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.30. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування), що додається.

1.31. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування), що додається.

1.32. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.33. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування) , що додається.

1.34. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування), що додається.

1.35. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації фізичної особи підприємцем, що додається.

1.36. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що додається.

1.37. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що додається.

1.38. Інформаційну картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, що додається.

1.39.  Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що додається.

1.40. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація фізичної особи-підприємця»,  що додається.

1.41. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що додається.

1.42. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням», що додається.

1.43. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Надання  витягу  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що додається.

1.44. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що додається.

1.45. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація створення юридичної особи», що додається.

1.46. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що додається.

1.47. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії),  голови комісії або ліквідатора», що додається.

1.48. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи», що додається.

1.49. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи», що додається.

1.50. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі»,  що додається.

1.51. Технологічну картку  процесу надання  адміністративної  послуги «Державна  реєстрація  рішення  про припинення юридичної особи», що додається.

1.52. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи», що додається.

1.53. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація припинення юридичної особи у результаті її ліквідації», що додається.

1.54. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація припинення юридичної особи у результаті її реорганізації», що додається.

1.55. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи», що додається.

1.56. Технологічну картку процесу надання адміністративної послуги «Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа або модельного статуту», що додається.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

 

Голова адміністрації                                                                              В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97