Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545У Рівненській ОДА презентували 5 проєктів-магнітів для розвитку області

ід час засідання Ради розвитку громад та територій при ОДА представили інвестиційні пріоритети Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року.

Потенційно успішні для розвитку Рівненщини проєкти-магніти презентував заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

“Це об’єкти, що здатні притягувати інвестиції, туристів, можуть стати драйверами розвитку та реалізації інновацій, відіграватимуть суттєву роль у наповненні бюджету. Це стратегічні проєкти”, – зауважив Сергій Гемберг.

Передусім, це проєкт мультифункціональної арени на вулиці Макарова у Рівному. Універсальний комплекс на 3500 глядацьких місць – масштабний інфраструктурний об’єкт.

«Це «магніт», який буде приваблювати спортивну і креативну індустрію, є великим промоційним об’єктом для області. Найближчий такий заклад знаходиться в Польщі, він став дійсно драйвером розвитку регіону», – наголосив Сергій Гемберг.

Мультифункціональна арена дасть можливість проводити заходи та події регіонального, державного та міжнародного рівня – бізнесові, культурно-розважальні та спортивні. Це дозволить організовувати на високому рівні різноманітні події: саміти, форуми, симпозіуми, виставки, фестивалі, концерти, чемпіонати. Також на базі комплексу планується спорудження потужної інфраструктури для розвитку бізнесу – коворкінги, ХАБи, на основі яких створюватимуться інноваційні продукти.

Наступний «магніт» – це Міжнародний аеропорт «Рівне».

«Доступність – це один з факторів розвитку регіону. Ми маємо діюче летовище і це є вагомою перевагою. Завдяки такому об’єкту ми є лідерами на північному заході України. На сьогодні летовище виконує лише чартерні рейси, однак планується повномасштабний розвиток через залучення інвесторів та концесіонера. Зараз наш аеропорт потрапив в пілотний проєкт щодо підготовки технічного завдання для пошуку інвестора», – розповів заступник голови ОДА.

Далі – туристичний комплекс «Дубенський замок», «Тараканівський форт».

Унікальний історико-культурний комплекс, що має у своєму складі понад 20 туристичних об’єктів – замки, палаци, фортеці та музеї. Також він має вдале логістичне розташування. Головні завдання проєкту – розвиток туристичної галузі та культури області, промоція регіону та додаткові надходження до обласного бюджету.

Наступний – науково-інноваційний парк «INN CITY» на базі НУВГП.

«Зараз інтелект – це головний капітал ХХІ століття, ми маємо створювати «магніти» для інтелекту і для розумних людей. Це можливість молодим талантам реалізовувати потенціал та втілювати проривні ідеї. Головні завдання проєкту – розвиток науки, освіти, зокрема, інноваційної діяльності у синергії з комерційною та розвитком регіону”, – наголосив Сергій Гемберг.

Метою проєкту є створення нових інноваційних, високотехнологічних підприємств з робочими місцями та високою доданою вартістю. Зараз проєктна документація у процесі підготовки. Науково-інноваційний парк у процесі подачі документів на реєстрацію.

Регіональний медичний онкоцентр.

Метою проєкту є покращення матеріально-технічної базі Рівненського обласного протипухлинного центру з використанням інноваційних технологій, підвищення якості спеціалізованої допомоги населенню, для використання потенціалу служби в повному обсязі – створення на базі закладу Північно-західного центру онкології. Головні завдання проєкту – надання високотехнологічної спеціалізованої медичної допомоги населенню Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, західної частини Вінницької, східної частини Чернівецької областей. Добудова ІІІ черги майнового комплексу, введення модульного корпусу.

Під час засідання Ради розвитку громад та територій голова ОДА Віталій Коваль також повідомив, що готується інтерактивна карта туристичних об’єктів Рівненщини. На сьогодні вона у стадії наповнення.

Він закликав голів РДА та міст долучитися до наповнення мапи вже місцевими туристичними «магнітами», аби люди змогли обрати саме їхню місцевість для відпочинку чи оздоровлення.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97