Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 205 Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 369 від 12.12.2015 року

RozpLogo

31  серпня 2016 року

№ 205

Про стан  виконання   розпорядження голови  райдержадміністрації
№ 369 від 12.12.2015 року «Про затвердження заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання,лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання,що закуповуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством»

Відповідно до статті 53 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 13,14 Основ законодавства України про охорону здоровۥя, статті 53 Закону України  «Про   внесення  змін до основ законодавства  України  про охорону  здоров’я  щодо забезпечення лікування та профілактики     рідкісних   (орфанних)   захворювань»  від 15 квітня 2014 року № 1213-VІІ, розпорядження  голови облдержадміністрації  від   02 листопада 2015 року № 652 «Про затвердження заходів щодо забезпечення  громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що  закуповуються за  рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством», з метою безперебійного і безоплатного забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством:

  1. Інформацію про стан виконання  заходів  щодо   забезпечення  громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що  закуповуються за  рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством взяти до відома.
  2. Комунальному закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» до 01 листопада 2016 року впровадити та забезпечити функціонування  комп’ютерного реєстру  громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, комунальному закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» забезпечити безумовне  використання  наявних фінансових ресурсів та бюджетних асигнувань, передбачених на реалізацію заходів.
  4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації  при перегляді  та  формуванні  районного  бюджету передбачати  кошти  на  виконання  заходів  в  межах наявних  фінансових  ресурсів.
  5. Виконавцям про результати виконання заходів інформувати райдержадміністрацію  до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

В.о.голови адміністрації                                                                          Н.Ковальчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97