Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Розпорядження голови районної державної адміністрації 13 березня 2020 року № 110 «Про запобігання поширенню на території Володимирецького району коронавірусу COVID-19»

На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 162 «Про запобігання поширенню на території Рівненської області коронавірусу COVID-19», відповідно до статей 6, 13, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», враховуючи рішення тимчасової протиепідемічної комісії при Володимирецькій районній державній адміністрації від 12 березня 2020 року № 1, з метою запобігання поширенню на території Володимирецького району коронавірусу COVID-19 :

1. Відділу освіти райдержадміністрації, сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування забезпечити:

1) організацію виконання та контроль за дотриманням на території Володимирецького району вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, відповідно до якої з 12 березня до 3 квітня 2020 року установлено карантин та заборонено:

відвідування закладів освіти її здобувачами;

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) контроль за своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

2. Відділу освіти райдержадміністрації здійснити заходи щодо організації навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідеміологічної ситуації.

3.  Комунальним некомерційним підприємствам «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради:

забезпечити готовність закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус COVID-19, підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо;

забезпечити засобами індивідуального медичного захисту, зокрема респіраторами, медичних працівників та в разі необхідності розглянути можливість здійснення їх закупівлі.

4. Комунальним некомерційним підприємствам «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради, Володимирецькому відділенню поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Володимирецькому районному управлінню Г оловного управління Держпродспоживслужби, Володимирецькому районному сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області вжити вичерпних заходів щодо підготовки працівників закладів, задіяних у заходах з протидії поширенню коронавірусу COVID-19, до правильного використання засобів індивідуального захисту.

5. Комунальним некомерційним підприємствам «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради, Володимирецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби, Володимирецькому районному лабораторному відділенню Вараського міськрайонного відділу МОЗ України:

забезпечити проведення посиленого моніторингу стану захворюваності та контролю за виконанням санітарно-епідемічних заходів, своєчасне подання інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень;

організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції з сусідніх територій та держав.

6.  Сектору регіонального розвитку райдержадміністрації, відділу будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово- комунального господарства райдержадміністрації, Володимирецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби забезпечити організацію проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах приміського та міжміського сполучення, заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (автовокзали, ринки, заклади торгівлі, заклади ресторанного господарства, заклади охорони здоров’я).

7. Відділу з питань організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації, сектору регіонального розвитку райдержадміністрації, Володимирецькому відділенню поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування провести роз’яснювальну роботу щодо максимального обмеження пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

8. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

1) посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

2) забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;

3) вжити заходів щодо максимального обмеження проведення культурних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян на відповідних територіях з метою недопущення гострих респіраторних вірусних інфекцій, у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19, до стабілізації епідеміологічної ситуації;

4) запровадити щоденний температурний скринінг персоналу та відвідувачів;

5) вжити заходів щодо недопущення до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;

6) максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

7) запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

8) передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

9. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності, в тому числі засобами індивідуального захисту, в режимі доставки, особливо щодо осіб, які перебувають на обліку у Володимирецькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

10. Володимирецькому відділенню поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території району. В разі необхідності забезпечити супровід спеціалізованого медичного автотранспорту до лікувальних закладів та місць обсервації.

11. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян та максимально перевести у режим відеоконференцій проведення нарад, засідання колегіальних і дорадчих органів.

12. Відділу з питань організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації забезпечити проведення широкої інформаційно- роз’яснювальної роботи із залученням всіх засобів масової інформації в межах повноважень та оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

13. Виконавцям про хід виконання розпорядження про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 інформувати відділ з питань організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації до 17:00 щодня електронною поштою на адресу Org@volodrda.gov.ua .

14. Відділу з питань організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження інформувати управління охорони здоров’я облдержадміністрації до 10:00 щодня електронною поштою на адресу rouz_roda@rv.gov.ua .

15. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації Анатолій РИЖИЙ

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97