Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 210 Про районну програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків

RozpLogo

06 вересня 2016 року

  № 210

Про районну програму поліпшення сервісу
обслуговування платників податків
та збільшення надходжень до місцевих бюджетів
Володимирецького району на 2016 -2018 роки

 

Відповідно до статті 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 91 Бюджетного кодексу України, на виконання доручення Президента України від 15.08.2011 № 1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, пункту 7 доручення Прем’єр-міністра України від 20.08.2011 № 39859/1/1-11, наказу Державної податкової служби України від 10.02.2012 № 109 «Щодо створення нових та функціонування діючих центрів обслуговування платників податків», окремого доручення голови Державної податкової служби у Рівненській області від 25.01.2012 № 1, з метою поліпшення обслуговування платників податків Володимирецького району, підвищення рівня добровільної сплати податків, формування позитивної громадської думки щодо діяльності органів Міністерства фінансів України, удосконалення системи адміністрування податків і зборів, спрямованої на збільшення доходів бюджету:

  1. Схвалити районну програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків та збільшення надходжень до місцевих бюджетів Володимирецького району на 2016-2018 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації під час формування та внесення змін до районного бюджету передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Володимирецькому відділенню Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Рівненській області подати Програму районній раді для затвердження в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

В.о голови адміністрації                                                                        А.Рижий

 

Додаток

до розпорядження голови

Володимирецької

райдержадміністрації

06 вересня 2016 року № 210

 

ПРОГРАМА

поліпшення сервісу обслуговування платників податків  та збільшення надходжень до місцевих бюджетів Володимирецького району  на 2016 – 2018 роки

Загальна частина

На виконання доручення Президента України від 15.08.2011 №1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, відповідно до пункту 7 доручення Прем’єр-міністра України   від 20.08.2011. № 39859/1/1-11, Податкового кодексу України, наказу Державної податкової служби України від 10.02.2012 № 109 «Щодо створення нових та функціонування діючих центрів обслуговування платників податків» та наказу Державної податкової служби у Рівненській області від 21.02.2012. № 36 «Щодо створення центрів обслуговування платників податків» керівників податкових органів зобов’язано вжити заходів щодо утворення центрів обслуговування платників податків.

Центр обслуговування платників податків (далі — ЦОПП) створюється з метою забезпечення виконання органами державної податкової служби основних стратегічних цілей та організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків.

ЦОПП повинен забезпечити підвищення рівня надання податкових адміністративних та інформаційних послуг платникам податків, в тому числі підвищення рівня добровільної сплати податків з одночасним здійсненням зворотного зв’язку щодо якості обслуговування платників податків.

Головне завдання Володимирецького відділення Сарненської об»єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної фіскальної служби – максимальне наповнення бюджетів усіх рівнів шляхом застосування ефективних методів адміністрування податкових платежів, направлених на запобігання ухилення від сплати податків та мінімізації податкових зобов’язань, пошуку резервів додаткових надходжень.

Володимирецьке  відділення Сарненської об»єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної фіскальної служби веде постійну, цілеспрямовану та наполегливу роботу з наповнення державного та місцевих бюджетів.

Станом на 01.09.2016 року  на податковому обліку в Володимирецькому відділенні Сарненської об»єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної фіскальної служби знаходиться 483 суб’єкти господарської діяльності – юридичних осіб   та 656  суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб. На сьогодні платежі сплачують 430 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб та 398  суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб.

За 8 місяців 2016 року  в результаті дієвої співпраці з платниками податків Володимирецьким відділенням Сарненської ОДПІ забезпечено збір платежів до місцевого бюджету, що контролюються органами державної податкової служби, в сумі 42,1  млн. гривень. Досягнутий рівень надходжень на 15,3, млн.грн., або на 30,3 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Збережено позитивну динаміку збільшення податкових надходжень.

Приріст обсягів сплати забезпечено з усіх основних джерел доходів місцевих  бюджетів.

Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом формування доходної частини місцевих бюджетів усіх рівнів. За  8 місяців 2016 року забезпечено його сплату у сумі 22,5 млн.грн., що на 69,3 відс. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Також на 0,9 млн.грн., або на 44 відс. більше забезпечено надходжень по платі за землю.

Удосконалення форм та методів адміністрування податків та платежів до місцевих бюджетів повинно відбуватися водночас з налагодженням партнерських відносин з платниками податків, якісним їх обслуговуванням, створенням сприятливих умов громадянам та суб’єктам господарювання для виконання конституційного обов’язку перед державою та суспільством щодо подання декларацій та сплати податків.

Після прийняття Податкового кодексу суттєво зросла потреба у проведенні роз’яснювальних заходів. На сьогодні з введенням нових положень Податкового кодексу суттєво змінились розміри штрафних санкцій. Зокрема, за несвоєчасне подання податкової звітності (повторно протягом року) розмір штрафної санкції зріс до 1020 грн. Саме інформування платників податків про настання термінів подання податкової звітності дозволить мінімізувати невиправдані витрати суб’єктів господарювання. Дію на упередження застосування штрафних санкцій можна розглядати як елемент підтримки розвитку малого підприємництва в районі. Також, багатьом громадянам бракує знань податкового законодавства для початку власного бізнесу. Підвищення рівня знань платників податків сприятиме забезпеченню добровільної і своєчасної сплати податків.

 

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення комфортних умов платникам податків та підвищення рівня знань податкового законодавства для забезпечення повного і своєчасного надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів законодавчо встановлених в Україні податків і зборів (обов’язкових платежів), а також неподаткових доходів.

 

Завдання Програми

Програма спрямована на вирішення таких основних завдань: створення умов для партнерських взаємовідносин податкової служби та платників податків;

забезпечення повної обізнаності щодо можливих змін у податковому законодавстві (шляхом надання консультацій, роз’яснень);

забезпечення платників податків якісними та своєчасними податковими послугами;

поліпшення механізму дотримання вимог податкового законодавства за рахунок забезпечення умов для підвищення рівня добровільного виконання платниками податків своїх зобов’язань .

Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дозволить досягти наступних результатів:

  • Стабільне забезпечення рівномірного надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у встановлених обсягах;
  • покращення адміністрування податків та зборів, покращення оперативного контролю за сплатою податків, в т. ч. шляхом упередження росту податкового боргу та кількості боржників;
  • покращення інформованості платників податків щодо змін податкового законодавства, настання граничних термінів сплати по окремих платежах, упередження застосування штрафних санкцій за їх порушення для великої кількості суб’єктів господарювання, що буде в цілому сприяти стимулюванню розвитку малого підприємництва в регіоні, що є пріоритетним завданням органів місцевого самоврядування та податківців;
  • підвищення сервісу обслуговування платників податків; зменшення впливу суб’єктивних факторів на прийняття управлінських рішень.
Заходи на виконання Програми

№ пор Назва заходу Всього Видатки на2016-2018 роки, (тис.грн.)
    2016 2017 2018  
1 Придбання комп’ютерної та офісної техніки для робочих місць (комп»ютери,сканер, копіювальна техніка (ксерокс), принтер) 80,0 40,0 20,0 20,0  
2 Придбання  паперу , конвертів, канцтоварів 20,0 10,0 5,0 5,0  
             
  Разом 100,0 50,0 25,0 25,0  

 

Фінансове забезпечення виконання заходів Програми

 

Фінансове забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом ,та інших джерел фінансування ,не заборонених чинним законодавством.

 

Керівник апарату адміністрації                                                        С.Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97