Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Стартував обласний конкурс проектів з енергоефективності

На виконання Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки (розпорядження голови облдержадміністрації від 13.03.2018 № 166 «Про Комплексну програму енергоефективності Володимирецького району на 2018 – 2025 роки», затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 16.03.2018 № 866) повідомляємо, що оголошено  обласний конкурс проектів з енергоефективності.

Метою конкурсу є відбір проектів, які спрямовані на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів бюджетними установами та закладами області, що утримуються з місцевих бюджетів.

Заявки на участь в конкурсі та пакет документів по кожному проекту, доопрацьовані проекти, що були подані в попередньому році на Конкурс, подаються Дирекції конкурсу (департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, м. Рівне, вул. І. Вишневського (Білякова), 4-А, каб.401-404).

Кінцевий термін подання проектів – 14 вересня 2018 року.

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, установами і організаціями області, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, та Проекти, розроблені та подані спільно кількома учасниками.

Енерго- та ресурсозбереження, енергоефективність, у тому числі у сфері використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива в установах та організаціях області, які утримуються з місцевих бюджетів:

оснащення сучасними приладами обліку споживання ПЕР та автоматичними системами регулювання теплової енергії;

заміщення використання імпортованого природного газу;

модернізація або заміна наявного енергоємного обладнання, запровадження новітніх енергоефективних та енергозберігаючих технологій;

використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива;

технічне переоснащення установ і організацій з використанням передових енергозберігаючих технологій та сучасного енергоефективного обладнання за результатами технічних звітів з енергоаудиту;

технічні та організаційні рішення, що забезпечують суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію бюджетних коштів за результатами проведених енергоаудитів.

Проекти мають бути спрямовані на підвищення рівня енергоефективності шляхом впровадження стовідсоткового обліку спожитих енергоносіїв та наданих комунальних послуг, встановлення автоматичних систем регулювання теплової енергії, модернізації або заміни наявного енергоємного обладнання, заміщення або скорочення споживання природного газу, запровадження новітніх енергозберігаючих технологій тощо виключно за результатами технічних звітів з енергоаудиту з терміном окупності не більше ніж три роки.

З обласного бюджету здійснюється співфінансування проектів – переможців конкурсу проектів з енергоефективності:

в обсязі до 60 відсотків від загальної вартості проекту для забезпечення в цілому по району (місту обласного значення) стовідсоткового обліку споживання енергоносіїв та води бюджетними установами і закладами, що утримуються з місцевих бюджетів, у разі якщо термін окупності проекту становить не більше ніж три роки, та за умови підтвердження співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів у розмірі не менше ніж 40 відсотків;

в обсязі 100 відсотків від загальної вартості проекту для бюджетних установ і закладів області, що утримуються з обласного бюджету, у разі якщо термін окупності проекту становить не більше ніж п’ять років.

З офіційною інформацією щодо оголошеного конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради www.oblrada.rv.ua.

Поряд з цим повідомляємо, що розроблена  та затверджена розпорядженням голови  районної державної адміністрації  від 13.06.2018        № 148  «Про Комплексну програму енергоефективності Володимирецького району на 2018 – 2025 роки» відповідна районна програма.

В даній програмі забезпечено формування переліку енергозатратних об’єктів, які є приорітетними для Володимирецького району та потребують здійснення енергоефективних заходів, з урахуванням строку їх окупності та обсягами споживання ними енергоресурсів.

На даний час проходить підготовка пакетів документів  для участі в обласному конкурсі з енергоефективності по таких об’єктах:

  1. Технічне переоснащення системи опалення КЗ «Володимирецький районний історичний музей» Володимирецької районної ради, вул. Соборна, 30, смт Володимирець, Рівненська область (встановлення вузла обліку споживання теплової енергії). Проектно-кошторисна документація виготовлена та подана для проходження державної експертизи у філію ДП «Укрдержбудекспертиза» у Рівнеській області.
  2. Технічне переоснащення системи опалення КЗ «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради, вул. Соборна, 18, смт. Володимирець, Рівненська область (встановлення вузла обліку та регулювання споживання теплової енергії). Проектно-кошторисна документація виготовлена та подана для проходження державної експертизи у філію ДП «Укрдержбудекспертиза» у Рівнеській області.
  3. Капітальний ремонт системи опалення з влаштуванням вузла автоматичного обліку споживання і регулювання теплової енергії приміщення дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Малятко», вул. Соборна, 38, смт Володимирець, Рівненська область. Проектно-кошторисна документація виготовлена та подана на розгляд Конкурсній раді з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності.
  4. Технічне переоснащення системи опалення будівлі Володимирецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повул. Єврейська, 5,смт Володимирець, Рівненська область (встановлення вузла обліку та регулювання споживання теплової енергії). Проектно-кошторисна документація виготовлена та подана для проходження державної експертизи у філію ДП «Укрдержбудекспертиза» у Рівнеській області.

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97