Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 213 Про впорядкування структури та штатного розпису Володимирецької районної державної адміністрації

RozpLogo

09 вересня 2016 року

 № 213

Про впорядкування структури
та штатного розпису
Володимирецької районної
державної адміністрації

Відповідно до статтей 5, 41, 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIIІ, статтей 104-112 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році»:

 1. Внести зміни до штатного розпису Володимирецької районної державної адміністрації, а саме:
  • Реорганізувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації шляхом приєднання до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  • Перейменувати відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації у відділ економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  • Скоротити посаду головного спеціаліста у відділі економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  • Ввести посаду головного спеціаліста у відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації.
 2. Встановити, що стосовно прав та обов’язків, в тому числі з питань договірних та трудових відносин відділ економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації є правонаступником відділів економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації та агропромислового розвитку райдержадміністрації.
 3. Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, в установленому порядку, письмово повідомити державного реєстратора про прийняте рішення щодо перейменування юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.
 4. Відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації попередити працівників структурних підрозділів про наступне вивільнення у зв’язку із змінами істотних умов праці та скороченням посад (згідно з додатком 4) та запропонувати їм новостворені посади.
 5. Зміни, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, внести у структуру та штатні розписи райдержадміністрації шляхом викладення їх у новій редакції (додатки 1, 2, 3).
 6. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Батейко Н.М.) та начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації (Кривко М. М.), в установленому порядку, подати штатні розписи на погодження та затвердження.
 7. Фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснити перерозподіл кошторисних призначень на 2016 рік.
 8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                         В. Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97