Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545На онлайн систему скарг на роботу митниці надійшло 33 звернення

Начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК повідомив, що суб‘єкти зовнішньоекономічної діяльності та громадяни можуть звернутись на онлайн систему «Скарги щодо роботи митниць», за посиланням: http://cc.customs.gov.ua. Система в автоматичному режимі приймає і реєструє повідомлення, розподіляє їх відповідно до компетенції митниць. Відповіді громадянам надаються в електронній формі.

Станом на 26.06.2020 року до #Поліської_митниці_Держмитслужби на онлайн систему скарг надійшло 33 звернення. Заяви, з якими найчастіше звертались громадяни та суб’єкти ЗЕД: щодо митного оформлення, повернення та зарахування коштів, надання роз’яснень.

Щодо більш детальної класифікації звернень, то з 33 звернень: 3- прохання надати роз’яснення норм митного законодавства, 2 – стосуються адміністрування митних платежів, 1- класифікації товарів, 4 – визначення митної вартості, 11 мають статус інше, 11 – скарги на роботу митниці, 1-подяка.

Всі звернення розглянуті в терміни передбачені  законодавством, а саме 5 робочих днів.

Громадяни та суб’єкти ЗЕД, мають можливість (за бажанням) виставляти оцінки за надані відповіді. Зокрема, з 33 відповідей на звернення, які Поліська митниця надала суб’єктам – 10 отримало найвищу оцінку 5.

Нагадуємо, що при зверненні на онлайн систему у скарзі, в обов’язковому порядку, зазначаються ім’я та прізвище скаржника (найменування підприємства, установи організації, власне ім’я та прізвище фізичної особи – підприємця), номер контактного телефону, місце проживання скаржника (місце знаходження – юридичної особи).

Анонімні скарги реєструються, однак митниці самостійно визначають доцільність їх розгляду відповідно до Закону України «Про зверення громадян».

Скарга, в якій не викладено питання по суті, не розглядається.

Також, працює «гаряча лінія» Державної митної служби, номер телефону для безкоштовних дзвінків – 15-48.

Поліська митниця Держмитслужби

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97