Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 224 Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань

21    серпня   2017  року                                                                         № 224

 

Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови районної державної адміністрації за І півріччя 2017 року

 

Розглянувши стан виконавської дисципліни у І півріччі 2017 року, з метою вдосконалення подальшої роботи з організації контролю щодо своєчасного та якісного виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень заступників голів обласної та районної державних адміністрацій, листів структурних підрозділів облдержадміністрації, реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, листів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

  1. Інформацію про стан виконавської дисципліни за І півріччя 2017 року взяти до відома та надіслати начальникам відділів, секторів, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконкомам селищних та сільських рад для відповідного реагування та вжиття заходів.
  2. Першому заступнику та заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату райдержадміністрації підвищити вимогливість до керівників підпорядкованих структурних підрозділів за підготовку документів всіх рівнів, що потребують інформування про виконання.
  3. Начальникам відділів та секторів райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам селищних, сільських рад:

3.1. Забезпечити виконання документів відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2012 № 105 «Про Інструкцію з діловодства в апараті Володимирецької районної державної адміністрації» зі змінами.

3.2. Посилити контроль за поданням повної, своєчасної та якісної інформації про виконання документів.

3.3. Невідкладно розглядати документи, які мають стислі терміни виконання.

3.4. Постійно аналізувати стан виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня та оперативно вживати заходи по усуненню недоліків.

3.5. Систематично аналізувати причини недотримання термінів виконання контрольних документів, в установленому порядку притягувати до відповідальності працівників, які невчасно або не в повному обсязі виконують документи.

3.6. Звернути увагу на фактичний стан виконання завдань, передбачених розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації та на підготовку відповідних документів для зняття з контролю виконаних у повному обсязі розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації.

  1. Головам Володимирецької селищної, Великоцепцевицької, Озерської, Озерецької сільських рад обґрунтувати причини низького рівня подачі інформацій про виконання розпоряджень голови, доручень голови та заступників голови райдержадміністрації. Розглянути питання стану виконавської дисципліни на черговому засіданні виконавчого комітету, про що інформувати райдержадміністрацію до 05.09.2017.
  2. 5. Загальному відділу апарату райдержадміністрації:

5.1. З метою забезпечення якісного та своєчасного виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів районних рад, продовжувати щоденний випереджувальний моніторинг і аналіз виконання розпорядчих документів відділами та секторами, структурними підрозділами райдержадміністрації.

5.2. Систематично надавати практичну та методичну допомогу структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам селищних та сільських рад щодо покращення стану виконавської дисципліни.

5.3. Впроваджувати різноманітні форми взаємодії з керівниками установ та організацій району в роботі з документами.

  1. Виконавцям про вжиті заходи щодо удосконалення контрольної діяльності та підвищення рівня виконавської дисципліни інформувати райдержадміністрацію до 05.12.2017.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 08 лютого 2017 № 32 «Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови районної державної адміністрації за 2016 рік».
  3. 8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

В. о. голови адміністрації                                                                  А.Рижий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97