Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Сергій ПАНЧУК: до Поліської митниці Держмитслужби на онлайн – систему скарг надійшло 54 звернення

 

«Станом на 28.09.2020 року до Поліської митниці Держмитслужби на онлайн – систему скарг надійшло 54 звернення.  Заяви, з якими найчастіше звертались громадяни та суб’єкти ЗЕД: щодо митного оформлення, повернення та зарахування коштів, надання роз’яснень. Всі звернення розглянуті в терміни передбачені  законодавством, а саме 5 робочих днів», –  повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК.

 

Щодо більш детальної класифікації звернень, то з 54 звернень: 23 – скарги, 10 – прохання надати роз’яснення щодо норм митного законодавства, 6 – щодо визначення митної вартості, 3 – щодо адміністрування митних платежів, 1 – щодо класифікації товарів, 10 мають статус інше, 1 – подяка.

 

Громадяни та суб’єкти ЗЕД, можуть (за бажанням) виставляти оцінки за якість та оперативність наданих відповідей. Зокрема, з 54 відповідей на звернення, які Поліська митниця надала суб’єктам – 20 отримали найвищу оцінку відмінно.

 

Громадяни та суб‘єкти зовнішньоекономічної діяльності мають можливість звернутись на онлайн – систему «Скарги щодо роботи митниць», за посиланням: http://cc.customs.gov.ua/, або за номером телефону «гарячої лінії» Держмитслужби – 1548. Система в автоматичному режимі приймає і реєструє повідомлення, розподіляє їх відповідно до компетенції митниць. Відповіді громадянам надаються в електронній формі.

 

При зверненні на онлайн систему у скарзі, в обов’язковому порядку, зазначаються ім’я та прізвище скаржника (найменування підприємства, установи організації, власне ім’я та прізвище фізичної особи – підприємця), номер контактного телефону, місце проживання скаржника (місце знаходження – юридичної особи). Скарга, в якій не викладено питання по суті, не розглядається. Анонімні скарги реєструються, однак митниці самостійно визначають доцільність їх розгляду відповідно до Закону України «Про зверення громадян».

 

 

Поліська митниця Держмитслужби

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97