Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 237 Про стан здійснення виконавчим комітетом Володимирецької селищної ради делегованих повноважень

RozpLogo

03 жовтня 2016 року

237

Про стан здійснення виконавчим комітетом
Володимирецької селищної ради делегованих
повноважень, визначених Законом України
«Про місцеве самоврядування  в Україні»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», плану проведення спільних виїзних засідань колегії райдержадміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на 2016 рік управліннями, відділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади здійснено перевірку діяльності виконавчого комітету Володимирецької селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

При підготовці питання, що виносилось на розгляд  засідання колегії райдержадміністрації та координаційної ради,  було встановлено, що виконавчий комітет вказаної селищної ради вживає заходів щодо виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розробляються, затверджуються та втілюються в життя відповідні програми і плани, покращується мережа підприємств торгівлі.

Засідання виконкому проводяться регулярно і ефективно, розглядається в порядку контролю і перевірки виконання документів органів влади вищого рівня, рішення виконкому, практичні питання.

Виконавчий комітет приділяє увагу наповненню бюджету, благоустрою селища та розвитку житлово-комунального господарства, врегулюванню земельних відносин,  соціальному захисту населення.

Разом з тим виявлено ряд недоліків, які потребують вирішення.

 

Враховуючи зазначене:

 1. Роботу виконавчого комітету Володимирецької селищної ради визнати задовільною.

2.Виконавчому комітету Володимирецької селищної ради:

2.1. На засіданні виконавчого комітету у жовтні 2016 року детально проаналізувати причини допущених недоліків, розробити та затвердити заходи  по їх усуненню. Заходи направити у відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації до 01.11.2016 року.

2.2. Привести документацію виконкому селищної ради у відповідність до  Інструкції з діловодства, затвердженої розпорядженням селищного голови Володимирецької селищної ради від 03.12.2015 року № 48, схваленої протоколом засідання ЕК Володимирецької селищної ради від 13.11.2015 року № 1, схваленої протоколом засідання ЕК архівного відділу Володимирецької райдержадміністрації від 15.11.2015 року № 7.

2.3. Постійно контролювати стан надходжень до бюджету селищної ради, не допускати невиконання планових завдань, аналізувати очікувані надходження при збільшені доходної частини бюджету, щомісячно здійснювати аналіз виконання кошторисів з метою недопущення  утворення кредиторської та дебіторської заборгованості та вносити пропозиції щодо перерозподілу бюджетних асигнувань,  дотримуватись виконання планових призначень та  бюджетного законодавства.

2.4. Активізувати роботу по створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

2.5. Здійснювати належний контроль за дотриманням в торгових закладах на території селища законів України «Про захист прав споживачів», «Про державне регулювання виробництва, торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Правилами торгівельного обслуговування населення» та інших нормативних документів, які регламентують торгівельну діяльність, рішень виконкомів селищної  ради.

2.6. Провести аналіз власників земельних ділянок, земельних часток (паїв), які виділили земельні ділянки в натурі (на місцевості) та господарюють самостійно до 20.12.2016 року.

2.7. Рекомендувати громадянам, які уклади договори із землевпорядною проектною організацією, завершити процес виділення земельних ділянок в натуру (на місцевості) відповідно до чинного законодавства.

2.8. На черговій карті селищної ради в повному обсязі відобразити зміни в землекористуванні на території селищної ради в термін до 01.12.2016 року і в майбутньому їх відображати постійно.

2.9.   Забезпечити укладання та проведення державної реєстрації додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок з ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» у зв’язку із закінченням  терміну дії до 01.01.2017 року.

2.10. Забезпечити укладання та проведення державної реєстрації договору оренди земельних ділянок з ПАТ «Рівнеобленерго».

2.11. Забезпечити проведення державної реєстрації додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки укладеного з ДП «Оптіма-770-Р» щодо приведення його у відповідність в частині встановлення розміру орендної плати до 01.01.2017 року.

2.12. В першочерговому порядку на сесіях селищної ради розглядати звернення учасників АТО щодо надання їм земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства та садівництва в межах селища Володимирець.

2.13. Повідомити землевласників, землекористувачів, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, про необхідність їх виготовлення до 01.11.2016 року.

2.14. Рішення про затвердження втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва надавати до Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області в трьох денний термін з дня їх прийняття.Рішення про прррапаоооропоопро    вака

2.15. Проводити постійно роз’яснювальну роботу щодо посвідчення громадянами права власності на земельні ділянки в межах населеного пункту для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

 • На черговій сесії селищної ради розглянути питання:
 • про резервування земельних ділянок, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям-учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та садівництва на території Володимирецької селищної  ради;

 • про проведення нормативної грошової оцінки земель селища Володимирець на території Володимирецької селищної ради та виділення коштів з місцевого бюджету на її проведення;

 • про проведення інвентаризації земель смт Володимирець та виділення коштів з місцевого бюджету на її проведення;

 • про стан посвідчення громадянами права користування земельними ділянками, які використовують їх без правовстановлюючих документів, на території Володимирецької селищної ради;

 • щодо доцільності створення громадських пасовищ на території Володимирецької селищної ради;

 • про забезпечення оформлення громадянами правовстановлюючих документів на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

2.17. Розробити та на черговій сесії затвердити місцеву програму розвитку земельних     відносин   у      Володимирецькій   селищній    раді    на    2016-2020 роки до 01.11.2016 року.

2.18. Забезпечити проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок селища Володимирець та розміщення рішення про її затвердження в засобах масової інформації до 01.07.2017 року.

2.19. На засіданні виконавчого комітету селищної ради  розглянути питання соціально-правового захисту дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності.

 1. Управлінням, відділам, секторам апарату райдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади надавати допомогу виконкому селищної ради з питань здійснення делегованих повноважень.
 2. З метою недопущення недоліків, виявлених в результаті перевірки діяльності виконавчого комітету Володимирецької селищної ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади, надіслати дане розпорядження у виконавчі комітети сільських, селищних рад району.
 3. Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 грудня  2016 року.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Римарчук С.М.

 

В.о.голови  адміністрації                                                                          А.Рижий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97