Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Як повідомити про корупцію

Сектор у сфері запобігання, виявлення та протидії корупції Поліської митниці Держмитслужби повідомляє, що у разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Поліської митниці, зокрема щодо: використання своїх службових повноважень або свого становища та пов’язаних з цим можливостей, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб; порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону «Про запобігання корупції» (далі-Закон); обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування; порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону; конфлікту інтересів; порушення Правил етичної поведінки працівниками митниці;  порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону; незаконного використання інформації, що стала відома особі у зв’язку з виконанням службових повноважень, – Ви можете надіслати відповідне повідомлення на електронну адресу: rv.spzvk@customs.gov.ua.  Інформація повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами. Надана інформація є конфіденційною та розголошенню не підлягає.

 

Звертаємо увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою  відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Реквізитами повідомлення про корупцію є: прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення або причетна до його вчинення, її місце роботи та посада; текст повідомлення, що містить конкретну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена; прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення, із зазначенням дати; у зверненні поданому на електронну поштову скриньку може бути вказано електронну поштову адресу, на яку викривачу може бути надіслано відповідь, або зазначено про інші засоби зв’язку ним.

Повідомлення про корупцію, які надходять через спеціальну електронну поштову скриньку, надсилаються у вигляді скан-копії або фотокопії звернення з підписом викривача та зазначенням дати.

Вимоги до повідомлень про корупцію без зазначення авторства (анонімні) та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону.

Поліська митниця Держмитслужби

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97