Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 244 Про стан здійснення виконавчим комітетом Старорафалівської сільської ради делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

04 вересня 2017 року

 

                             № 244
 

Про стан здійснення виконавчим комітетом  Старорафалівської сільської ради делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», плану проведення спільних виїзних засідань колегії райдержадміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на 2017 рік управліннями, відділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади здійснено перевірку діяльності виконавчого комітету Старорафалівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

При підготовці питання, що виносилось на розгляд  засідання колегії райдержадміністрації та координаційної ради, було встановлено, що виконавчий комітет вказаної сільської ради вживає заходів щодо виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розробляються, затверджуються та втілюються в життя відповідні програми і плани, покращується мережа підприємств торгівлі.

Засідання виконкому проводяться регулярно і ефективно, розглядаються в порядку контролю і перевірки виконання документів органів влади вищого рівня, рішення виконкому, практичні питання.

Виконавчий комітет приділяє увагу наповненню бюджету, розвитку культури, медицини та соціальному захисту населення.

Разом з тим виявлено ряд недоліків, які потребують вирішення.

Враховуючи зазначене:

 1.    Роботу виконавчого комітету Старорафалівської сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», визнати задовільною.
 2. Виконавчому комітету Старорафалівської сільської ради:

2.1. На засіданні  виконавчого комітету у вересні 2017 року детально проаналізувати причини допущених недоліків, розробити та затвердити заходи  по їх усуненню. Заходи направити у відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації до 01.10.2017 року.

2.2. Привести документацію виконкому сільської ради у відповідність до інструкції з діловодства.

2.3. Завести журнал реєстрації рішень виконавчого комітету.

2.4. Унормувати згідно чинного законодавства порядок використання, місце зберігання гербової печатки та закріпити відповідним нормативно-правовим актом посадову особу, відповідальну за її зберігання.

2.5. Дооформити особові картки форми П-2ДС.

2.6. Завести журнал обліку та руху трудових книжок відповідно до «Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників».

2.7. Постійно контролювати стан надходжень до бюджету сільської ради, не допускати невиконання планових завдань, щомісячно здійснювати аналіз виконання кошторисів з метою недопущення утворення кредиторської та дебіторської заборгованості і вносити пропозиції  щодо перерозподілу бюджетних асигнувань, дотримуватись бюджетного законодавства, дотримуватися виконання планових призначень.

2.8. При корегуванні бюджету сільської ради на 2017 рік передбачити кошти на фінансування робіт з розроблення актуального планово-картографічного матеріалу масштабу 1:2000 населених пунктів сільської ради.

2.9. Провести аналіз власників земельних ділянок, земельних часток (паїв), які виділили земельні ділянки в натурі (на місцевості) та господарюють самостійно до 01.11.2017 року.

2.10. На черговій карті сільської ради в повному обсязі відобразити зміни в землекористуванні на території сільської ради в термін до 01.11.2017 року і в майбутньому їх відображати постійно.

2.11. Забезпечити укладання та проведення державної реєстрації договору оренди земельних ділянок з ПАТ «Рівнеобленерго», додаткової угоди про поновлення договору оренди земельних ділянок з гаражним кооперативом «Садко» у зв’язку із закінченням терміну дії та приведення договору оренди земельної ділянки в частині річного розміру орендної плати за землю в межах населених пунктів з Варашським обслуговуючим гаражним кооперативом “Шляховик” відповідно до вимог чинного законодавства до 01.01.2018 року.

2.12. Повідомити землевласників, землекористувачів, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, про необхідність їх виготовлення до 01.11.2017 року.

2.13. Забезпечити до 01.01.2018 року отримання громадянами (власниками земельних часток (паїв)) чи їх спадкоємцями державних актів на право власності на земельні ділянки, а саме:

 • Сніжко Наталія Михайлівна;
 • Сніжко Михайло Михайлович;
 • Сніберко Олександр Кирилович;
 • Бойко Галина Панасівна;
 • Данилко Надія Йосипівна;
 • Пашко Петро Андрійович;
 • Гузовата Тетяна Олександрівна;
 • Бойко Софія Зиньківна;
 • Сніжко Іван Володимирович;
 • Піскунова Оксана Мусіївна;
 • Чала Марія Іванівна;
 • Сніжко Андрій Костянтинович.

2.14. Рішення про затвердження втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва надавати відділу у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в трьохденний термін з дня їх прийняття.

2.15. Засвідчені копії рішень про затвердження проектів землеустрою (тех.  нічних документацій) та передачу у власність (користування) земельних ділянок, прийнятих сільською радою, необхідно надавати відділу у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області не пізніше п’яти робочих днів після проведення сесії сільської ради.

2.16. Проводити постійно роз’яснювальну роботу щодо посвідчення громадянами прав власності на земельні ділянки в межах населених пунктів для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства.

2.17. На черговій сесії сільської ради розглянути питання:

– про включення до переліку земельних ділянок,  права на які можуть бути реалізовані на земельних торгах (аукціонах);

– про резервування земельних ділянок, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям-учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та садівництва на території сільської ради;

– про стан посвідчення громадянами права користування земельними ділянками, які використовують їх без правовстановлюючих документів, на території сільської ради;

– щодо доцільності створення громадських пасовищ на території сільської ради;

– про забезпечення оформлення громадянами правовстановлюючих документів на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства та садівництва.

2.18. Направити всім землекористувачам, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, листи щодо необхідності посвідчення права користування на земельні ділянки до 01.11.2017 року.

2.19. Створити комунальне підприємство з надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів.

2.20. Щоквартально виносити на розгляд виконавчого комітету питання соціально-правового захисту дітей.

2.21. Придбати підсилювальну апаратуру та оновити одяг сцени.

2.22. Поновити паспорт книжкового фонду.

2.23. Залучати молодь сільської ради до участі в гуртках художньої самодіяльності.

2.24. Згідно Заходів щодо поліпшення стану забезпеченості населення Володимирецького району закладами сфери побутового обслуговування на 2013-2017 роки сприяти розвитку закладів побутового обслуговування населення на території сільської ради, а саме відкрити  швейну майстерню та майстерню по ремонту взуття.

 1. Структурним підрозділам райдержадміністрації надавати допомогу виконкому сільської ради  з питань здійснення делегованих повноважень.
 2. З метою недопущення недоліків, виявлених в результаті перевірки діяльності виконавчого комітету Старорафалівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади, надіслати дане розпорядження у виконавчі комітети сільських, селищних рад району.
 3. Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до  01 лютого  2017 року.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Ковальчук Н.В.

Голова  адміністрації                                                                        В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97