Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Куди потрібно сплачувати ПДФО за відокремлений підрозділ?

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області зазначають, що будь-яка юридична особа відповідно до ч. 1,4 ст.64 Господарського кодексу України може складатися зі структурних підрозділів, а також створювати філії, представництва, відділення й інші відокремлені підрозділи. Такі підприємства самостійно визначають свою внутрішню структуру, а отже можуть вирішувати, що їм необхідно створити: структурний підрозділ або, наприклад, філію.

Відповідь на питання куди сплачувати ПДФО за відокремлений підрозділ залежатиме від того, уповноважило головне підприємство відокремлений підрозділ бути податковим агентом чи ні.

У випадку, якщо відокремлений підрозділ уповноважений бути таким податковим агентом, то він зобов’язаний самостійно:

— нарахувати, утримати й перерахувати податок на доходи фізичних осіб  та військовий збір з доходів найманих працівників, працевлаштованих у такому підрозділі, до місцевого бюджету за своїм місцезнаходженням;

— формувати і подавати до податкового органу за своїм місцезнаходженням Податковий розрахунок № 1ДФ. При цьому в реквізитах форми зазначаються дані відокремленого підрозділу.

Якщо ж  відокремлений підрозділ не уповноважений на виконання функцій податкового агента, то головне підприємство самостійно за нього:

– нараховує, утримує з доходів працівників такого підрозділу ПДФО і перераховує його до місцевого бюджету за місцезнаходженням неуповноваженого відокремленого підрозділу, а ВЗ – до бюджету за місцезнаходженням головного підприємства;

– відображає інформацію про доходи працівників такого підрозділу і суми нарахованого/перерахованого ПДФО у формі № 1ДФ у вигляді окремої порції.

Нагадаємо, що оригінал такої порції головне підприємство подає до податкового органу за своїм місцезнаходженням, а копію — до податкового органу за місцезнаходженням неуповноваженого підрозділу.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97