Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 264 Про ліміти споживання теплової і електричної енергії

20 вересня  2017 року

 

                                  № 264
 

Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2017 рік

 

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 21.08.2017 № 477 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами області на 2017 рік», статей 51, 77 Бюджетного кодексу України та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії коштів:

  1. Затвердити ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на 2017 рік бюджетними установами і закладами району, виконавчими комітетами сільських, селищних рад, що додаються.
  2. Управлінню будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації довести помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках бюджетним установам і закладам району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад.
  3. Керівникам бюджетних установ і закладів району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад:
  • Розпорядженнями, рішеннями та наказами встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у розрізі бюджетних установ і закладів у межах лімітів, затверджених цим розпорядженням.
  • Забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та 100-відсотковим їх фінансуванням.

Про дотримання встановлених лімітів споживання  інформувати райдержадміністрацію щомісяця до 05 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 5.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 05 числа, наступного періоду, надавати управлінню будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ і закладів району, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії.
  2. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ і закладів − споживачів енергоносіїв.
  3. Управлінню будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації щомісяця до

15 числа наступного періоду інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації про обсяги споживання енергоносіїв бюджетними установами, закладами району, що фінансуються з місцевих бюджетів, на поточний рік та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії на електронну  адресу energozb_rivne@ukr.net за формою згідно з додатком 5.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2016 № 169 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району на 2016 рік».
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Рижого А.П.

 

Голова адміністрації                                                                         В. Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97