Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 266 Про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2016 року

rozplogo

31 жовтня 2016 року

№ 266

Про підсумки соціально-економічного розвитку району
та виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2016 року

 

Керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 9 місяців 2016 року:

  1. Відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації:

         1.1. Спільно з керівниками підприємств, на яких допущено зниження обсягів випуску промислової продукції, вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва.

         1.2. Забезпечити підвищення ефективності діяльності районної робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку району.

         1.3. Сприяти сільськогосподарським товаровиробникам у закупівлі матеріально – технічних ресурсів, необхідних для проведення комплексу польових робіт.

         1.4. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі проведення розрахунків землекористувачів за оренду земельних та майнових паїв у 2016 році.

         1.5. Сприяти залученню інвестицій у розвиток та модернізацію агропромислового комплексу району.

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації організувати постійний розгляд стану виконання заходів щодо погашення боргу з оплати праці та заслуховування керівників суб’єктів господарювання, які допустили зазначений борг, на засіданнях районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  2. Володимирецькому відділенню Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Державної фіскальної служби у Рівненській області:

         3.1. Активізувати роботу з детінізації економіки, збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та плати за землю, передусім орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

         3.2. Активізувати роботу щодо, збільшення надходжень акцизного податку.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

         4.1. Забезпечити контроль за безумовним виконанням статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ і проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, насамперед шляхом спрямування на зазначену мету коштів, отриманих від перевиконання дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів, нерозподілених вільних залишків бюджетних коштів та перерозподілу непершочергових видатків.

         4.2. Спільно з керівниками бюджетних установ району, виконавчими комітетами сільських, селищних рад забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у встановлені в колективних договорах терміни, оплату за спожиті енергоносії та комунальні послуги.

         4.3 Спільно з виконавчими комітетами сільських, селищних рад звернути увагу на незабезпечення виконання завдань із власних доходів відповідних місцевих бюджетів.

         4.4. Вживати заходів щодо недопущення дебіторської та кредиторської заборгованостей місцевих бюджетів.

  1. Керівникам бюджетних установ району, виконавчим комітетам сільських, селищних рад забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                                           В.Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97