Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 276 Про проведення в районі приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці

11 листопада 2016 року                           

276

Про проведення в районі приписки юнаків
2000 року народження до призовної дільниці
Володимирецького об’єднаного районного
військового комісаріату

Відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня     2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, наказу Міністерства оборони України № 402 від 14 серпня 2008 року “Про затвердження положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України” зі змінами:

  1. Провести приписку до призовної дільниці в січні – березні 2017 року юнаків 2000 року народження.
  2. Створити комісію по проведенню приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці згідно з додатком 1.
  3. Створити резервний склад комісії по проведенню приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці згідно з додатком 2.
  4. Затвердити заходи щодо забезпечення приписки до призовної дільниці громадян 2000 року народження згідно з додатком 3.
  5. Військовому комісару Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату:

5.1. Протягом грудня 2016 року провести підготовчі заходи щодо проведення  приписки  юнаків до призовної дільниці.

5.2. Про підсумки приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці інформувати райдержадміністрацію до 10 квітня 2017 року.

  1. Виконкомам сільських та селищних рад, керівникам підприємств, установ, організацій:

6.1. Забезпечити оповіщення, організувати збір документів, які необхідні для особових справ призовників і своєчасну доставку юнаків на призовну дільницю відповідно до затвердженого графіка.

6.2. За тиждень до проходження юнаками медичної комісії, представити у Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат оформлені належним чином особові справи.

6.3. Проводити приписку і виписку юнаків 2000 року народження до їх місць проживання тільки за наявності в них військово – облікових документів та відміток військового комісара про прийняття на військовий облік та зняття з нього.

  1. Головному лікарю комунального закладу “Володимирецька центральна районна лікарня” Караїмчуку І.В.:

7.1. Забезпечити медичну комісію інструментарієм, майном яке необхідне для медичного освідчення громадян по приписці до призовної дільниці згідно з наказом Міністерства оборони України № 402 від 14 серпня 2008 року “Про затвердження положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України” зі змінами.

7.2. Виділити по одній медичній сестрі на кожного лікаря – спеціаліста який проводить медичний огляд.

7.3. Забезпечити повне і якісне обстеження юнаків у встановлені терміни.

7.4. За лікарями – спеціалістами та особами обслуговуючого персоналу, які виділені для роботи в комісії по проведенню приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці на весь період виконання цих обов’язків зберегти середній заробіток за місцем роботи.

  1. Начальнику Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Грицаю Р.Я. на виконання вимог статті 38 пункту 3 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”:

8.1. Надіслати до 20 грудня 2016 року у Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат списки осіб, які притягалися до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликалися в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.

8.2. Проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки і організувати їх доставку на комісію по приписці юнаків 2000 року народження до призовної дільниці.

  1. Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Шамі Н.О. подати у Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат списки громадян, які підлягають приписці і визнані інвалідами.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

В. о. голови адміністрації                                                             А. Рижий

 

Додаток 1
до розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації
11 листопада 2016 року № 276

 

СКЛАД
комісії по проведенню приписки юнаків 2000 року народження
до призовної дільниці

 №

пп

Спеціальність Прізвище, ім’я та по батькові
       Голова комісії
1 Т.в.о. військового комісара Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату Місько Юрій Вікторович
     Члени комісії
2 Завідувач консультативно – діагностичною поліклінікою комунального закладу “Володимирецька центральна районна лікарня” Лобач Валерій Васильович
3 Практичний психолог Володимирецького районного колегіуму Баран Андрій Володимирович
4 Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Римарчук Юрій Андрійович
5 Т. в. о. начальника Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління національної поліції у Рівненській області Березовський Віталій Миколайович
6 Медична сестра (секретар комісії) Дяк Вікторія Володимирівна
Лікарі медичної комісії
7 Хірург Шимшель Сергій Анатолійович
8 Невропатолог Карпач Наталія Ілларіонівна
9 Терапевт Крушевська Світлана Іванівна
10 Психіатр Кладюк Оксана Антонівна
11 Офтальмолог Поліщук Наталія Василівна
12 Отоларинголог Стовба Наталія Іванівна
13 Стоматолог Дубік Віктор Максимович
14 Дерматолог Яцків Микола Петрович
15 Травматолог Шкабко Андрій Георгійович
16 Ендокринолог Копівська Світлана Віталіївна

 

Керівник апарату адміністрації                                                    С. Римарчук

Додаток 2
до розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації
11 листопада 2016 року № 276

 

РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД
комісії по проведенню приписки юнаків 2000 року народження
до призовної дільниці

Голова комісії
1 Начальник відділення комплектування, заступник військового комісара Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату Кисіль Олександр Володимирович
Члени комісії
2 Заступник начальник – керівник патрульної поліції Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління національної поліції у Рівненській області Степанюк Віктор Миколайович
3 Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності комунального закладу “Володимирецька центральна районна лікарня” Левков Юрій Леонідович
4 Начальник відділу соціальної роботи  Володимирецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Десятник Микола Євдокимович
5 Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Христянович Тетяна Анатоліївна
6 Медична сестра (секретар комісії) Павлюк Марія Павлівна
Лікарі медичної комісії
7 Хірург
Ревта Василь Васильович
8 Невропатолог Коваль Олександр Петрович
9 Терапевт Шульгата Тетяна Іванівна
10 Психіатр Цецевич Олександр Іванович
11 Офтальмолог Савицька Марія Лаврентіївна
12 Отоларинголог Воробей Надія Володимирівна
13 Стоматолог Харчук Микола Васильович
14 Дерматолог Левков Юрій Леонідович
15 Травматолог Прокопчук Богдан Юрійович
16 Ендокринолог Копівська Світлана Віталіївна

 

Керівник апарату адміністрації                                          С.Римарчук

 

Затверджено
Розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації
11 листопада 2016 року № 276

 

З А Х О Д И
щодо забезпечення приписки до призовної дільниці
громадян 2000 року народження

п/п

 

З а х о д и

Термін

виконання

Відповідаль-ний за виконання  

Примітка

1 2 3 4 5
1. Скласти графік проведення приписки юнаків 2000 року народження та подати на затвердження в райдержадміністрацію (далі – графік) до 20.12.2016 Військовий комісар
2. Забезпечити призовну дільницю необхідними медикаментами і медичним обладнанням до 10.01.2017 Караїмчук І.В.
3. Провести юнакам рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітки, аналіз крові, сечі, ЕКГ, визначити групу і резус крові  та інші обстеження. січень – лютий 2017 року Караїмчук І.В.
4. Забезпечити якісне обстеження юнаків 2000 року народження, які підлягають приписці до призовної  дільниці, а також кандидатів, які готуються до вступу в вищі військові навчальні заклади січень – березень 2017 року, згідно з графіком Караїмчук І.В.
5. Організувати проведення санації і протезування зубів призовникам січень – березень 2017 року згідно з графіком Караїмчук І.В.
6. Виділити 12 лікарняних ліжок для стаціонарного обстеження та лікування призовників в терапевтичному, хірургічному, неврологічному відділеннях січень – березень 2017 року згідно з графіком Караїмчук І.В.
7. Надіслати у Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат на громадян 2000 року народження амбулаторні картки форми 25 з вкладним аркушем /ф.25-І /У/ і поіменні списки осіб, які підлягають лікуванню та  стоять на диспансерному обліку з приводу різних захворювань. До списків додати витяги з історії хвороби, дані лікувального обстеження і диспансерного огляду, що характеризують стан здоров’я юнаків до

10.01.2017

Караїмчук І.В.
8. Завершити диспансерне обстеження юнаків до 01 лютого 2017 року згідно з інструктивно – методичними вказівками по медичному забезпеченню підготовки молоді до служби в Збройних Силах України до

01.02.2017

Караїмчук І.В.
9. Здійснювати постійний контроль за своєчасним і якісним проходженням додаткових обстежень юнаками, які направлялися в лікувальні установи січень –

лютий 2017 року

Військовий комісар
10.

 

Подати у Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат поіменні списки юнаків 2000 року народження, які підлягають приписці за формою, яка встановлена райвійськоматом до 01.12.2016 Виконкоми сільських, селищних

рад, керівники установ, організацій

11. Подати в об’єднаний районний військовий комісаріат документи на всіх юнаків 2000 року народження, які необхідні для оформлення особової справи призовника та підлягають приписці згідно з виданими  районним військовим комісаріатом формами  і бланками до 10.01.2017 Виконкоми сільських, селищних

рад, керівники установ, організацій

Керівник апарату райдержадміністрації                                               С. Римарчук

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97