Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 309 Про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2017 року

 03 листопада 2017 року                                         №  309

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку  району та виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2017 року  

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31 жовтня 2017 року № 641 «Про підсумки роботи галузей  господарського комплексу  області та  виконання місцевих бюджетів за січень – вересень 2017 року», керуючись повноваженнями, передбаченими  статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 9 місяців 2017 року:

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, Володимирецькому відділенню Сарненської об’єднаної державної податкової  інспекції  Головного Управління Державної фіскальної служби у Рівненській області забезпечити постійний контроль за виконанням завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та за усіма видами доходів.
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з керівниками бюджетних установ району, виконавчими комітетами  сільських, селищних рад:

1) при внесенні змін до місцевих бюджетів забезпечити контроль за виконанням  статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового врахування потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії;

2) посилити контроль за економним споживанням енергоносіїв та комунальних послуг;

3) забезпечити ефективне, своєчасне і цільове використання у повному обсязі субвенцій, що виділяються з державного та місцевих бюджетів.

  1. Першому заступнику голови районної державної адміністрації Рижому А.П. забезпечити проведення перевірки відділу освіти райдержадміністрації щодо виконання статей 51, 77 Бюджетного кодексу України.
  2. Керівникам бюджетних установ спільно з управлінням будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації забезпечити своєчасне освоєння у повному обсязі видатків з державного та місцевих бюджетів на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів соціальної сфери та інфраструктури, а також введення в експлуатацію визначених на 2017 рік пускових об’єктів.
  3. Керівникам бюджетних установ спільно з Володимирецьким відділенням Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції  Головного Управління Державної фіскальної служби у Рівненській області вжити невідкладних заходів щодо скорочення обсягу боргу до зведеного бюджету району.
  4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації організувати постійний розгляд стану виконання заходів щодо погашення боргу з оплати праці та заслуховування керівників суб’єктів господарювання, які допустили зазначений борг, на засіданнях районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  5. Відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1)  вжити заходів щодо забезпечення завершення комплексу осінньо-польових робіт в оптимальні агротехнічні терміни;

2)  вживати дієвих заходів щодо нарощування обсягів виробництва продукції сільськогосподарськими підприємствами;

3)  забезпечити проведення моніторингу розрахунків землекористувачів за оренду земельних паїв та вживати заходів щодо дотримання орендарями умов договорів;

4)  сприяти залученню інвестицій в розвиток та модернізацію агропромислового комплексу, забезпечити пошук потенційних інвесторів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу  функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                         В.Хоружий

 

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97